Veliki problem sa USB-om !

Deluxe-

Početnik
Poruka
3
Pozzz...

Imam ogroman problem sa USB-om.
Kapaciteta je 2gb i pre nekoliko meseci stavio sam slike od 1.8 gb na njega !
Danas kada sam ga otvorio imao sta i da (ne)vidim... Nema ni jednog falja na USB-u a pise da je zazuto tacno onoliko koliko slike imaju 1.8 gb.

Sta da radim ? Help plz ?

By the way, probao sam hidden folders opciju ali nije do toga !

Hvala unapred ! :worth:
 
PC Inspector Smart Recovery, PhotoRec .Probaj da sa jednim od ovih programa pokupis te podatke.I uradi scandisk jer mozda bude(da si u toku prebacivanja nekih stvari iskljucio je ili je imala sama nekko ostecenje ),desasvalo se da neko tek posle par dana na usb key pokazu mu se podaci.Bem li ga pre da je formatas probaj nesto.Sto rece Iwan probaj ubaci nesto novo ili je kaO SKENIRAJ SA ANTIVIRUSOM .Probaj da je stavis na nei komp sa linuxom negde sam procitao da je nekko tako uspeo da pronadje te iste stvari.
A ako hoces uradi i ovo skini ovaj program UNDELETE PLUS, INSTALL pa ubaci usb key i ako ti windows kaze da je moras formatiras ti stisni no i onda je sa tim programom UNDELETE skeniraj ako imas srece pokupices sve podatke.
 
Poslednja izmena:
Tako je.
Dobio si virus koj sve foldere skriva, i pravi istoimene foldere sa extenzijom exe.
Ako imas antivirus, on je te foldere obrisao a tvoji folderi su i dalje skriveni.
Otvori flash u Total commander-u , i on bi trebao da ti pokaze fajlove.
Onda otvori taj skriveni folder , i iskopiraj sve sto ti treba , a flash ponovo formatiraj.
Ne postoji sansa da ti folderi budu ponovo vidljivi.
 
Tako je.
Dobio si virus koj sve foldere skriva, i pravi istoimene foldere sa extenzijom exe.
Ako imas antivirus, on je te foldere obrisao a tvoji folderi su i dalje skriveni.
Otvori flash u Total commander-u , i on bi trebao da ti pokaze fajlove.
Onda otvori taj skriveni folder , i iskopiraj sve sto ti treba , a flash ponovo formatiraj.
Ne postoji sansa da ti folderi budu ponovo vidljivi.

I meni je AV obrisao viruse, i samim tim fajlovi su nestali (vizuelno), a bili su prisutni fizicki, sto potvrdjuje zauzetost memorije....;)

Za ovo drugo neznam, ali meni nije uspelo :(.

Pozzz...

Imam ogroman problem sa USB-om.
Kapaciteta je 2gb i pre nekoliko meseci stavio sam slike od 1.8 gb na njega !
Danas kada sam ga otvorio imao sta i da (ne)vidim... Nema ni jednog falja na USB-u a pise da je zazuto tacno onoliko koliko slike imaju 1.8 gb.

Sta da radim ? Help plz ?

By the way, probao sam hidden folders opciju ali nije do toga !

Hvala unapred ! :worth:

Ja sam uradio sledece kako bih uspeo da ,,vidim'' te fajlove i da prebacim sta mi treba......
Start>Kontrol Panel>Folder Options>View
I tu sam cekirao Show hiden fils and folders, a uncekirao Hide extensions for known file types i Hide protected operating system files (Recommended)......:D
Ti ako hoces uradi ovako, ako ti uspe odradi posao i sve ovo posle vrati.
Samo da napomenem da se ovo meni desilo sa telefonom inace Soni-Erikson... ;)
 
Tako je.
Dobio si virus koj sve foldere skriva, i pravi istoimene foldere sa extenzijom exe.
Ako imas antivirus, on je te foldere obrisao a tvoji folderi su i dalje skriveni.
Otvori flash u Total commander-u , i on bi trebao da ti pokaze fajlove.
Onda otvori taj skriveni folder , i iskopiraj sve sto ti treba , a flash ponovo formatiraj.
Ne postoji sansa da ti folderi budu ponovo vidljivi.

mogu se `nevidljivi` ponovo napraviti vidljivim, ali zahteva barem advenced user nivo znanja, jer je potrebno u comand promptu svima oduzeti atribut hidden, ali zahteva malo vise znanja od obicnog korisnika.
 

Back
Top