Da li su "mokri snovi" neobicni za muskarca 34 god

Dešava se i starijima, vezano je za rano detinjstvo. Nemoj biti agresivna prema njemu. Nekako mu podmetni, lagano da treba da potraži stučnu pomoć.
Pogledaj u oglase, videćeš koliko ima naslova vezano za mokrenje u krevet. Neka bar nazove telefonom i kaže šta je problem. Ne mora da ode do ordinacije.
Tu je najbitniji prvi korak, priznati sebi da imaš probleme i da je potrebno zatražiti pomoć kod onoga ko se u to razume.
 
Luca Torreli:
Dešava se i starijima, vezano je za rano detinjstvo. Nemoj biti agresivna prema njemu. Nekako mu podmetni, lagano da treba da potraži stučnu pomoć.
Pogledaj u oglase, videćeš koliko ima naslova vezano za mokrenje u krevet. Neka bar nazove telefonom i kaže šta je problem. Ne mora da ode do ordinacije.
Tu je najbitniji prvi korak, priznati sebi da imaš probleme i da je potrebno zatražiti pomoć kod onoga ko se u to razume.

Izvini ali ovde se pod pojmom mokri snovi ne podrazumeva mokrenje u krevet.... :?
Čitao sam da bez obzira na učestalost seksualne aktivnosti ova pojava se javlja i posle puberteta...Naravno, ne tako kao u pubertetu, ali se javlja...
 
Luca Torreli:
Dešava se i starijima, vezano je za rano detinjstvo. Nemoj biti agresivna prema njemu. Nekako mu podmetni, lagano da treba da potraži stučnu pomoć.
Pogledaj u oglase, videćeš koliko ima naslova vezano za mokrenje u krevet. Neka bar nazove telefonom i kaže šta je problem. Ne mora da ode do ordinacije.
Tu je najbitniji prvi korak, priznati sebi da imaš probleme i da je potrebno zatražiti pomoć kod onoga ko se u to razume.

ej, tebra, odavno se nisam ovako smejao
umes da odvalis pa to ti je
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
boli me stomak od smejanja
ti nisi normalan
he he he he he he
 
Luca Torreli:
Dešava se i starijima, vezano je za rano detinjstvo. Nemoj biti agresivna prema njemu. Nekako mu podmetni, lagano da treba da potraži stučnu pomoć.
Pogledaj u oglase, videćeš koliko ima naslova vezano za mokrenje u krevet. Neka bar nazove telefonom i kaže šta je problem. Ne mora da ode do ordinacije.
Tu je najbitniji prvi korak, priznati sebi da imaš probleme i da je potrebno zatražiti pomoć kod onoga ko se u to razume.

Stvarno me zanima da li nas pališ ili stvarno nisi čula za to..... :roll:
 
A može li anketa
Pali nas
Ne zna šta su mokri snovi
Nespretno sam u brzini napisao, a hteo sam da pomognem.
Mokri snovi se javljaju kod dečaka u pubertetu, i nije tačno određeno u kojoj godini počinje, a kada prestaje.
E sad, iz pisma drage kolegice sam razumeo da je glavni problem to što njen dečko neće da potraži pomoć nego se nervira i to može imati uticaja.
I onda dolazi nesretno mokrenje u krevet. Ako odrasli ljudi mokre u krevet, što nije normalno ali se dešava i zbog toga traže pomoć, zašto nebi i za mokre snove potražio pomoć.
Stvar je stvarno osetljiva i malo je nezgodno o tome na forumu i stvarno je najbolje otići kod lekara. E sad ako se ima kompleks što baš meni, ja nisam normalan... Sve što ti se dešava je normalno i nisi prvi kome se to desilo.
 

Back
Top