bolesnitzi sa foruma se kolektivno lazu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
I kao stvaraju neke jadne grupe z:D z:D . I podrzawaju se z:D
gledam onu temu o slikama, i swe kao neki pozitiwni komentari nesto jedu gowna tamo kao z:D z:D
Pogledam onda kao owa jedna lupi kao imamo malo ali odabrano drustvo, a ono swe drkarosi sa foruma oni na dnu dna z:D z:D

Mislim da nisi daleko od istine. Ja sam primetila da me neki ljudi nepodnose, jer pokusavaju da pljujuci po meni postanu popularni. Pokusavaju da moje postoje popljuju, ali su glupi i neobrazovani, pa shavtam da izvlace reci iz konteksta, jer misle da to sto govre protiv mene zvuci pametno.
 
Mislim da nisi daleko od istine. Ja sam primetila da me neki ljudi nepodnose, jer pokusavaju da pljujuci po meni postanu popularni. Pokusavaju da moje postoje popljuju, ali su glupi i neobrazovani, pa shavtam da izvlace reci iz konteksta, jer misle da to sto govre protiv mene zvuci pametno.

Možeš reči što hoćeš.Ali ispada da si ti savršena.A toga nema u RL.
 
Mislim da nisi daleko od istine. Ja sam primetila da me neki ljudi nepodnose, jer pokusavaju da pljujuci po meni postanu popularni. Pokusavaju da moje postoje popljuju, ali su glupi i neobrazovani, pa shavtam da izvlace reci iz konteksta, jer misle da to sto govre protiv mene zvuci pametno.

Bas su glupi i povrsni oni koji tvoje komentare omalovazavaju.........Oni to ne mogu NIKAD tako efektno i dobro uraditi, kao sto to radi sama autorka komentara.....:rotf:
 
I kao stvaraju neke jadne grupe z:D z:D . I podrzawaju se z:D
gledam onu temu o slikama, i swe kao neki pozitiwni komentari nesto jedu gowna tamo kao z:D z:D
Pogledam onda kao owa jedna lupi kao imamo malo ali odabrano drustvo, a ono swe drkarosi sa foruma oni na dnu dna z:D z:D

u, ***, jednom delimično i da se složim s bracom. :eek:
:))))

mada, braco, nisu uvek pozitivni komentari na slikama.
ja kažem i kad mi se nešto ne dopada,
mada nije da je jednom bilo obrisano. :S
al' dobro, poneki post je i ostao. :lol:

društvo (tj. oni s "liste") mi nije ni malo, a nije bogme baš ni odabrano.
ima tu nekih koji su tu jer mi je bilo glupo da odbijem. :)
a naravno, ima i onih s kojima se družim,
onih s kojima se malo više družim,
i onih koje baš, baš volim. :heart:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top