Zivot je lep kada trijumfujemo nad neprijateljem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Ewo sada se secam kako je best friend od moje devojke bila zaljubljena, i kako sam vesto ja smuwao njenu naj drugaricu (moju dew trenutnu) i widim i dalje da ona mene zeli, kao ljubi se sa mnom drugarski a ja je kuliram maksimalno, kad sam dosao nisam se ni pozdravio sa njom ( o YEAH BABY! :D) elem zivot je zaista lep, onako obuzima me prijatno osetjanje kada se setim swojih achiwmenta... Zayebao sam i decka trenutnog od te dewojke, i njenu best friend, i sada mi oboje zawide na spoils of war.
Koji su vasi trijumfi bili?
 
tvoje mi i ne zvuci trijumfalno, niti jasno ko tu koga....vise mi zvuci kao moj kliker tvoj kliker, ne zna se ciji kliker, onako klinacki......

p.s. tako je to kad se petlja svako sa svakim, razne emocije prorade....:D

Pa njena najbolja drugarica se lozila na mene, i ja sam je iskulirao kao zadnje gowno, i smuwao se sadasnjom dewojkom, a time sam i unistio wezu izmedju nje i njenog decka :D
2 muwe jednim udarcem :ok:
 
tvoje mi i ne zvuci trijumfalno, niti jasno ko tu koga....vise mi zvuci kao moj kliker tvoj kliker, ne zna se ciji kliker, onako klinacki......

p.s. tako je to kad se petlja svako sa svakim, razne emocije prorade....:D

Trijumf je, kako nije!? Pa zaye8o je tipa, a ovaj ga nije ye8'o, vec je sve ostalo na devojkama! :mrgreen:

Napreduje, kako ne - sve trijumf, do trijumfa. Klikeri, kako rece, ono? :mrgreen:
 
Ewo sada se secam kako je best friend od moje devojke bila zaljubljena, i kako sam vesto ja smuwao njenu naj drugaricu (moju dew trenutnu) i widim i dalje da ona mene zeli, kao ljubi se sa mnom drugarski a ja je kuliram maksimalno, kad sam dosao nisam se ni pozdravio sa njom ( o YEAH BABY! :D) elem zivot je zaista lep, onako obuzima me prijatno osetjanje kada se setim swojih achiwmenta... Zayebao sam i decka trenutnog od te dewojke, i njenu best friend, i sada mi oboje zawide na spoils of war.
Koji su vasi trijumfi bili?
ti si moj novi idol.......:worth::worth::worth:.........
kakav frajer.......
 
Ewo sada se secam kako je best friend od moje devojke bila zaljubljena, i kako sam vesto ja smuwao njenu naj drugaricu (moju dew trenutnu) i widim i dalje da ona mene zeli, kao ljubi se sa mnom drugarski a ja je kuliram maksimalno, kad sam dosao nisam se ni pozdravio sa njom ( o YEAH BABY! :D) elem zivot je zaista lep, onako obuzima me prijatno osetjanje kada se setim swojih achiwmenta... Zayebao sam i decka trenutnog od te dewojke, i njenu best friend, i sada mi oboje zawide na spoils of war.
Koji su vasi trijumfi bili?

Bwaco, Bwaco, jesi bezobrazan. Mislim da to sto radis nije lepo. Ako zadovoljavas ego tim tvojim "trijumfalnim pobedama", onda nesto nije u redu s tobom. Nadji druge nacine da zadovoljis svoj ego.

U svojim ocima mislis da si faca sto si odyebao njih dvoje, a u stvari nije tako. U nasim ocima nam si suprotno od face. Ako je ta njena drugarica i malo pametna, uskoro ce shvatiit kakav si i bice srecna kad joj se ne javis sledeci put.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top