1

znachiiiiiiiiiiiiiiiii.....

  • ...drzh se ratko

  • ...kuka i motika

  • ...ne volim chokoladu

  • ...pfc 2 - 3 tuluz


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Transcendental

Buduća legenda
Poruka
29.503
el vam roditelji daju komplimente?
meni dajuuuuuuu :rumenko:
cjale mi je reko da sam "poluchovek" a keva da sam izrod :rumenko:
ranije je cale govorio buzdovan ^_^
a keva ima chitav arsenal koji ne bih pis'o ovde, jedino ako tema zazhiviii x)
tu je i anketicaaaa
 
Kako sam lenj , tvrdoglav , kako ih ubijam s tim , kako cu zavrshiti ko prosjak , i slichno , al kad uradim neshto dobro , stignu i pravi komplimenti :mrgreen:
I naravno tu je i izbor muzike , filmova itd...
 
Хихихихихи
Мајка кад оплете
Сунце ти...
''Говече једно, распреми ту шталу''
''Акрепе један'' - не допада јој се како се шминкам
''Будало белосветска'' - кад почнем да филозофирам
''Ти да си Јупитер, засула би целу васиону својим г*внима'' - е, то кад је изјавила нисам могла да дођем себи добрих 10 минута
''Немој мени да кукаш, кад си акреп, изгледаш као да седам дана ока ниси склопила'' - а нисам кукала, само сам јој рекла да никад нисам имала дечка, јер ме нервирају четрнаестогодишакиње са ''озбиљним везама'', али је она погрешно протумачила
''Антихристе, моли се ти за спас своје душе'' - када сам фино и културно рекла да нећу више са њом да се вучем по црквама

Има ту још бисера, али ме нешто стид да напишем:rumenko:
 
kad me mama vidi da igram:
jao sta sam ja rodila, jesil zensko il nisi
kakve puske...samo rat, rat gde je tu cvece i drvece
umesto da se ulepsavas ko sve drugarice ti tako
tvoja braca nas nisu zlostavljala tako bla bla bla bla...

djubruljo joj je za sad najbolji izraz
i glupa maso :lol:
 
kad me mama vidi da igram:
jao sta sam ja rodila, jesil zensko il nisi
kakve puske...samo rat, rat gde je tu cvece i drvece
umesto da se ulepsavas ko sve drugarice ti tako
tvoja braca nas nisu zlostavljala tako bla bla bla bla...

djubruljo joj je za sad najbolji izraz
i glupa maso :lol:

a moja bash obrnuto :lol:

-de si krenula tako nafrakana, u grand il u shkolu?! -.-
 
Meni mamica naziva ovako: "Tetrebu", "Dzabalebarosu", "lenjivcu" itd...

A cesto mi je govorila da sam kao cackalica...sad mi kaze da sam se mnogo ugojio gore(stomacic, ledja, glava:lol:), a nisaaam...:rumenko:
 
Хихихихихи
Мајка кад оплете
Сунце ти...
''Говече једно, распреми ту шталу''
''Акрепе један'' - не допада јој се како се шминкам
''Будало белосветска'' - кад почнем да филозофирам
''Ти да си Јупитер, засула би целу васиону својим г*внима'' - е, то кад је изјавила нисам могла да дођем себи добрих 10 минута
''Немој мени да кукаш, кад си акреп, изгледаш као да седам дана ока ниси склопила'' - а нисам кукала, само сам јој рекла да никад нисам имала дечка, јер ме нервирају четрнаестогодишакиње са ''озбиљним везама'', али је она погрешно протумачила
''Антихристе, моли се ти за спас своје душе'' - када сам фино и културно рекла да нећу више са њом да се вучем по црквама

Има ту још бисера, али ме нешто стид да напишем:rumenko:

:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
Хихихихихи
Мајка кад оплете
Сунце ти...
''Говече једно, распреми ту шталу''
''Акрепе један'' - не допада јој се како се шминкам
''Будало белосветска'' - кад почнем да филозофирам
''Ти да си Јупитер, засула би целу васиону својим г*внима'' - е, то кад је изјавила нисам могла да дођем себи добрих 10 минута
''Немој мени да кукаш, кад си акреп, изгледаш као да седам дана ока ниси склопила'' - а нисам кукала, само сам јој рекла да никад нисам имала дечка, јер ме нервирају четрнаестогодишакиње са ''озбиљним везама'', али је она погрешно протумачила
''Антихристе, моли се ти за спас своје душе'' - када сам фино и културно рекла да нећу више са њом да се вучем по црквама

Има ту још бисера, али ме нешто стид да напишем:rumenko:

Ovo slichno sam i ja imao , "Molim se za tebe sine" , a kad spomene boga ja se kikocem , a ona "Nemoj sine na boga da greshish , greota je" , "Bog milostivan pa te chuva a ti se smejesh" .
 
Хихихихихи
Мајка кад оплете
Сунце ти...
''Говече једно, распреми ту шталу''
''Акрепе један'' - не допада јој се како се шминкам
''Будало белосветска'' - кад почнем да филозофирам
''Ти да си Јупитер, засула би целу васиону својим г*внима'' - е, то кад је изјавила нисам могла да дођем себи добрих 10 минута
''Немој мени да кукаш, кад си акреп, изгледаш као да седам дана ока ниси склопила'' - а нисам кукала, само сам јој рекла да никад нисам имала дечка, јер ме нервирају четрнаестогодишакиње са ''озбиљним везама'', али је она погрешно протумачила
''Антихристе, моли се ти за спас своје душе'' - када сам фино и културно рекла да нећу више са њом да се вучем по црквама

Има ту још бисера, али ме нешто стид да напишем:rumenko:

Jel slušaš metal ?
 
NIkad ništa ovako.

Sem u par navrata tata - nemoj da maltretiraš sestru.
Ne vrši pritisak na nju.

A što mi je najgore od svega - M, ja mislim da tebi živci nisu u redu, mislim da do tridesete ti nećeš moći da živiš. :/ - A kao reakcija na to što sa poludela jer se sestri povladjuje... ojsa.
 
Mene moja mama...keva...kako hocete stalno zove bebo...dusice moja...sunce moje...mislim to je sve na mestu...:flert:
a sa tatom je obrnuto...:evil:hoce li nase visocanstvo da podigne svoju blazenu zadnjicu kao trokrilni ormar i da sredi sav onaj krs i lom u svom stolu, ormaru...dok mi sestra najvise govori da sam glupanderka...:rumenko:
 
Kad sam ja bila dete,kolko god se trudila i uradila najbolje,otac bi reko jednostavno"Dobro je ,a ti mozes bolje"misleci da me s time stumulise.A ja sam samo htela bar jednom cuti :Bravo,odlicno"taman i da nije bilo tako.
Danas ne propustam priliku da pohvalim svoju decu kad god treba,mada priznajem da u ljutnji sam sigurno rekla i ono sto ne bi trebalo koji put.
Recima si gazda samo dok su ti u ustima a kad jednom izadju nema vracanja...zato pazite sto govorite svojoj deci
 
el vam roditelji daju komplimente?
meni dajuuuuuuu :rumenko:
cjale mi je reko da sam "poluchovek" a keva da sam izrod :rumenko:
ranije je cale govorio buzdovan ^_^
a keva ima chitav arsenal koji ne bih pis'o ovde, jedino ako tema zazhiviii x)
tu je i anketicaaaa

jok, nikad! zapravo imam svu slobodu i njihovu podrsku... :) :) :)
 
jaoooo ljudi ja moram da pohvalim ovu temu,znaci posle samo par postova ja sam pocela da placem.......ali bukvalno da placem od smeha...........strasno!!!
Ja inace i nemam tolikih problema,sa mojima jer ih retko vidjam (na razlicitim spratovima smo)....ali ono standardno,lenja sam,oni su u mene polagali nade,a ja tako (pa sta,ko da je smak sveta sto sam prvu godinu odmarala xD )....xDD al' ajde kao kriva sam...xD
ali zato brat....buzdovan,vepar,veprina (to ga tata provocira) xDD
e svaka cast onoj mami za jupiter.....hahahah,i jaoo i onoj za cvece i drvece.......hahahahahaahahah
straaasno kako me nasmejaste xDD
 

Back
Top