kompjuterske radnje u NS-u

Nisam bas zadovoljan Pakomom. Kad odem kod njih u Jevrejsku iako imaju samo jednu musteriju moram da cekam bar 5 minuta da bi me usluzili. Kad im donesem neki deo na popravku znam da mi ne gine cekanje od bar 3 nedelje. Ne znam kako ide kod drugih prodavaca, ali ovi su, brate, bas spori.
 
Nisam bas zadovoljan Pakomom. Kad odem kod njih u Jevrejsku iako imaju samo jednu musteriju moram da cekam bar 5 minuta da bi me usluzili. Kad im donesem neki deo na popravku znam da mi ne gine cekanje od bar 3 nedelje. Ne znam kako ide kod drugih prodavaca, ali ovi su, brate, bas spori.

Ne znam... Ja sam uvek imao brzu uslugu, i u Jevrejskoj i u Stražilovskoj, ali im nikad ništa nisam nosio na opravku...
 
Znam samo da je za veliko mimoilaženje da ne kažem OBAVEZNO izbegavanje radnja IVON DAS (što bi trebalo da predstavlja NOVI SAD od nazad). Dakle, gazda jedan potpuno arogantno neljubazan uz neizdavanje računa i 4 puta vraćanje dela. Možda sam samo tako ja prošao ali više ni ne zavirim ni u izlog radnje i servisa računara u Branimira Ćosića. Dakle, bež'te dalje od ove radnje, topla preporuka za to.
 
Znam samo da je za veliko mimoilaženje da ne kažem OBAVEZNO izbegavanje radnja IVON DAS (što bi trebalo da predstavlja NOVI SAD od nazad). Dakle, gazda jedan potpuno arogantno neljubazan uz neizdavanje računa i 4 puta vraćanje dela. Možda sam samo tako ja prošao ali više ni ne zavirim ni u izlog radnje i servisa računara u Branimira Ćosića. Dakle, bež'te dalje od ove radnje, topla preporuka za to.

Nisi... Jednom sam morao kod njih da idem, jer nisam stigao do gorepomenutog PakomShopa i druga i zažalio sam jako...
 
Nisi... Jednom sam morao kod njih da idem, jer nisam stigao do gorepomenutog PakomShopa i druga i zažalio sam jako...

Dakle, najtoplija preporuka je ova radnja ali naravno za izbegavanje. Kada se to desi jednom, moguće je da je posredi greška ali ako se to ponavlja... u pitanju je očito bezobrazluk. Pa, pošto sam imao i tu "čast" da verbalno razmenim par rečenica, mogu konstatovati da je na žalost, ovako nešto moguće jedino u ovakvoj nam državi. Međutim, utešno je to da ima i drugih, dakako, lepših iskustava. Šteta je samo što naruži imenom (IVON DAS) ovaj naš lepi grad. No, biće bolje i sreća da ima i drugih, uspešnijih i preduzimljivijih ljudi.:confused:
 
HTC. Bili su jedno vreme u Lasla Gala a sad su negde na Novom naselju, valjda. Kod njih sam uzeo racunar i zadovoljan sam i uslugom i cenom. Cak su mi i ustupali neke komponente na koriscenje dok ne stignu one koje sam trazio.
www.htc.co.rs
@zeeborg & Milan_ns
Ja sam u toj radnji (daS ivoN) kupio mobilni SonyEricsson K750i i odlicno je radio, cak i bolje od n73 kojeg sada imam a pazario sam u RiM Mobilu.
 
@zeeborg & Milan_ns
Ja sam u toj radnji (daS ivoN) kupio mobilni SonyEricsson K750i i odlicno je radio, cak i bolje od n73 kojeg sada imam a pazario sam u RiM Mobilu.[/QUOTE]

Ne radi se o radnji Ivon Das već o radnji pod nazivom New Now. Nisam mislio da prodaju falš robu, već samo da je odnos prema kupcima u slučaju kada se javi problem očajan.
Da ti je kojim slučajem "riknuo" (telefon), mislim da bi se pridružio nama u kritici (naročito nadobudnog vlasnika). Kada dođe do reklamacija onda nastaju prave razlike između prodavaca i "prodavaca". Ko voli da se kocka nek' izvoli u radnju New Now.:think:
 
Poslednja izmena:

Back
Top