Koji rucni sat imate?

Pa ono jeste, i to si u pravu
Ja gledam na mobilni kao na stvar koja mi sluzi za odredjene potrebe, a ne kao statusni simbol

A sat kao stvar estetike - e to je lepo
Al ja ne ne nosim, zato sto sam prakticar, a manje esteta
 
Pa ono jeste, i to si u pravu
Ja gledam na mobilni kao na stvar koja mi sluzi za odredjene potrebe, a ne kao statusni simbol

A sat kao stvar estetike - e to je lepo
Al ja ne ne nosim, zato sto sam prakticar, a manje esteta

...Razumem...:)...U mom slucaju, potraga za mobilnim prijateljem (po mracnim vilajetima zenske torbe) traje daleko duze od pogleda u pravcu zgloba...:)...Satove veoma volim - za mene oduvek predstavljaju ljubav, lepotu i uspomene...
 
swatch
yss213g_4.jpg


:heart:

kupila na početku studija, pre tri godine, od para koje sam dobila od bake... znači, kupila mi baka :D

obožavam ga i ne skidam ga s ruke nikad, osim kad perem mnogo suđa (to znači jednom u mesec-dva, kad sam kod kuće, jer u studenjaku perem šolju-dve dnevno)

inače, nosim satove od svoje neke osme godine. prvi swatch dobila sa deset, i otad ih izmenjala nekoliko. nosim dok su nosivi. na ovaj sam se toliko navikla da se, ako mi se slučajno desi da izađem bez njega (a to opet kod kuće - kad zaboravim da ga vratim :lol:), osećam golo i neprijatno.
 
Poslednja izmena:
Ne nosim satove
za vreme koristim mobilni, kao i za muziku, kalendar i igrice
Ne patim od fenseraja i ne smatram da je imanje skupog sata merilo bilo cega osim dubine dzepa (ili dubine frustracija)

cvrc milojka o.O
ko je govorio o skupim satovima?
ok, neko možda i jeste, ali prosečno dobar sat košta ko jedne prosečno dobre čizme ili manje
a nosiš ga duže

nego, a možda ima veze sa ovim
meni nije jasno kad dođete pa napišete npr swatch
šta to nama govori? ništa osim da imate sat koji košta između 60 i 100€
ima svočova i svočova i svi se mnogo razlikuju
dajte sliku, opis, model, bilo šta, tek onda ima smisla
 
До сада, све укупно,..... имала сам два сата.
Први, добила на поклон када сам матурирала,...па ми
одмах неко украо :(( из џепа, пошто нисам имала навику да га носим
на руци), а други, сама себи купила када сам положила први
испит.......од тада је прошло...ихихи годиница,....и он још увек
ради. То је онај што се маханички навија,...али ради, куц,куц
да га не урекнем, још се никада није покварио,

slika-Stari-ruski-navijac--1978267v160h120.jpg


Ретко га носим,..(неко рече, имам мобилни;),..шта ће ми)
 
Sada citam ovu temu i uglavnom svi nosite satove a ja se ne secam kada sam zadnji put stavila sat na ruku :sad2:
A imam bas jedan , meni lep i veoma drag :heart:
Mislim da je marke ,iskreno do sada nikad cula i ako ga imam nekih 5 godina i nikad pogledala sta pise, Leaf-fit, evo sad videh jer sam isla da ga pronadjem :lol:
 

Back
Top