Što ne protestirate?

čedina_zebra

Legenda
Poruka
53.468
Vidim da se po forumu muvaju ljudi koji tvrde da Srbija nije Kina, da Tajvan nije Kosmet... pristojni fini ljudi uvukli obraz u rukavice pa krenuli kao milosrdni anđeli da seju
svoje viđenje surovog sveta koji im "nikako" ne odgovara ali šta je tu je>>>>>>>
moramo mu se pokoriti>>>>>


izgleda da imaju nesumnjivu podršku redakcije, slatku podršku>>>>>>>>šta kažete
 
Poslednja izmena:
A shta bi da kazhemo.
Shta je loshe u tome ?

zebra je povezala neke postove ...
umesto da shvati realnost, mozda surovu, ali ipak realnost, ona pokusava da izigrava servantesovog junaka....
da joj jos malo pojasnim.
ako u jedan restoran udje ona i angelina joli, da li je nepravda ako ljudi trce da traze autogram od angeline, a nju zapostavljaju??? ili da li je nepravda sto ce desetak konobara optrcavati oko angzeline, a zapostavljati nam cenjenu forumasicu zebru.
 
Vidim da se po forumu muvaju ljudi koji tvrde da Srbija nije Kina, da Tajvan nije Kosmet... pristojni fini ljudi uvukli obraz u rukavice pa krenuli kao milosrdni anđeli da seju
svoje viđenje surovog sveta koji im "nikako" ne odgovara ali šta je tu je>>>>>>>
moramo mu se pokoriti>>>>>


izgleda da imaju nesumljivu podršku redakcije, slatku podršku>>>>>>>>šta kažete

Зебро, где је решење?

Шта ти конкретно смета?
 
ili jedan drasticniji priemr... ako u "turskoj" nastrada jedan kurd,da li je isto kao da nastrada jedan amerikanac ili rus, da li je isto ako nastrada jedan obican gradjanin ili jedan premijer, da li...
 
Vidim da se po forumu muvaju ljudi koji tvrde da Srbija nije Kina, da Tajvan nije Kosmet... pristojni fini ljudi uvukli obraz u rukavice pa krenuli kao milosrdni anđeli da seju
svoje viđenje surovog sveta koji im "nikako" ne odgovara ali šta je tu je>>>>>>>
moramo mu se pokoriti>>>>>


izgleda da imaju nesumljivu podršku redakcije, slatku podršku>>>>>>>>šta kažete

О чему причаш? Који људи? :think: Појасни ово мало па да ти одговорим тј. кажем шта мислим на тему што сада не могу јер уопште не капирам шта је тема... :rumenko:
 
Šta je to ''protestiranje''?...odrednica za pogrešno mesto i pogrešno vreme?


nesto kao...

venezuelan_protest.jpg
 
Vidim da se po forumu muvaju ljudi koji tvrde da Srbija nije Kina, da Tajvan nije Kosmet... pristojni fini ljudi uvukli obraz u rukavice pa krenuli kao milosrdni anđeli da seju
svoje viđenje surovog sveta koji im "nikako" ne odgovara ali šta je tu je>>>>>>>
moramo mu se pokoriti>>>>>


izgleda da imaju nesumljivu podršku redakcije, slatku podršku>>>>>>>>šta kažete

Poenta teme je?
 
evo poente
ona
ja
ona
ja
Ostar protest Beograda Sekretarijatu UN

nemoj da si licemer, da se to desilo Kini sa Tajvanom, svi bi stajali mirno

da se...
budi realna, bez obzira na toliki broj kineza u srbiji, jos se srbija ne moze porediti sa kinom... mozda kroz sto godina..

Ma nemoj da mi kažeš, upućuješ me na selektivnost međunarodnog prava ili na svoj očaj što sam to uopšte i pomenula

ni jedno ni drugo. na realnost.
ne mozes traziti isti postupak za srbiju i za kinu ili USA . kina ili USA mogu baciti " slucajno" bombu na italiju, i proci sa ukorom, a srbija bi prosla... lose

Ko zna, možda bi i ja na Krstarici prošla samo sa ukurom kada bi tebi kazala da ne sereš

mozda prodjes sa ukurom i bez da mi to kazes
 
evo poente
ona
ja
ona
ja
Па будимо реални Адеми, добо ти је спустила.
Упутила те на међународно право, а ти немаш муда да кажеш да је међународно право мртво слово на папиру и да одувек влада закон јачег.
А то не смеш да кажеш јер си свестан да по тој логици ви можете да награбусите, само тако.
 
Па будимо реални Адеми, добо ти је спустила.
Упутила те на међународно право, а ти немаш муда да кажеш да је међународно право мртво слово на папиру и да одувек влада закон јачег.
А то не смеш да кажеш јер си свестан да по тој логици ви можете да награбусите, само тако.

jedino da crtam:dash::dash::dash:

ps.a u vezi spustanja, sve je OK,
 
Па будимо реални Адеми, добо ти је спустила.
Упутила те на међународно право, а ти немаш муда да кажеш да је међународно право мртво слово на папиру и да одувек влада закон јачег.
А то не смеш да кажеш јер си свестан да по тој логици ви можете да награбусите, само тако.

:think::rtfm::dash:

Za realnost,bona...
 
Poslednja izmena:
Па хајде, објасни аргументовано, на коју фору ви Шиптари имате право да од Космета правите своју државу?

Аргументима међународног права, молићу. :!:

prati fabulu radnje, radi se o tome da vas ministar ostro protestuje, a niko ne daje pet para.
 

Back
Top