Sloba - Sloboda

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

_isidora_

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
315
Priča o Bobi Vladačko

Slobo ti si komunista, volimo te k'o Isusa Hrista
- ovo je bila parola istih onih koji su danas protiv EU.

Hvala ti druže Slobo za 100000 pobijenih, 1000000 prognanih i 15000000 unesrećenih, hvala ti za Sloveniju, Hrvatsku, Krajinu, Bosnu, Makedoniju i Kosovo, hvala ti što si pokrao 20 milijardi novaca naših građana Srbije, hvala ti što si mladost Srbije vodio na klanje, hvala ti što je zbog tebe pobeglo 1000000 ljudi iz Srbije, hvala ti za bombardovanje, hvala ti što si nas posvađao sa svetom naš dragi SLOBO - jer ti si naš i mi te volimo :dash::dash::dash:

http://www.imeem.com/groups/vUZ8J1l5/music/eoZvdmMw/djordje-balasevic-legenda-o-gedi-gluperdi/
 
Poslednja izmena od moderatora:
Priča o Bobi Vladačko


Mlad je kažu bio i kad je umro, u sred birtije od srčane kapi. Klonula mu samo glava, ko da drema, ko da spava!

- ovo je bila parola istih onih koji su danas protiv EU.


Hvala ti druže Slobo za 100000 pobijenih, 1000000 prognanih i 15000000 unesrećenih, hvalati što si izgubio Sloveniju, Hrvatsku, Krajinu, Bosnu, Makedoniju i Kosovo, hvala ti što si pokrao 20 milijardi građana Srbije, hvala ti što si mladost Srbije vodio na klanje,, hvala ti što je zbog tebe pobeglo 1000000 ljudi iz Srbije, hvala ti za bombardovanje, hvala ti što si nas posvađao sa svetom naš dragi SLOBO - jer ti si naš i mi te volimo :dash::dash::dash:

http://www.imeem.com/groups/vUZ8J1l5/music/eoZvdmMw/djordje-balasevic-legenda-o-gedi-gluperdi/


:klap::klap::rotf::rotf::hahaha::hahaha::rotf::rotf::hahaha::hahaha:
Koja budalestina :rotf::rotf::hahaha::hahaha:
 
Priča o Bobi Vladačko


Mlad je kažu bio i kad je umro, u sred birtije od srčane kapi. Klonula mu samo glava, ko da drema, ko da spava!

- ovo je bila parola istih onih koji su danas protiv EU.


Hvala ti druže Slobo za 100000 pobijenih, 1000000 prognanih i 15000000 unesrećenih, hvalati što si izgubio Sloveniju, Hrvatsku, Krajinu, Bosnu, Makedoniju i Kosovo, hvala ti za bombardovanje SLOBO - jer ti si naš i mi te volimo :dash::dash::dash:

http://www.imeem.com/groups/vUZ8J1l5/music/eoZvdmMw/djordje-balasevic-legenda-o-gedi-gluperdi/

1.On nije nista uradio lose,ti svi "unesreceni" su laz.Trik vlasti,da se pokaze da nije smeo da ratuje sa OVK.
2.ON UNISTIO JUGOSLAVIJU?!Vidi se da nemas pojma,on nije nista mogao da uradi(kao ni bilo ko drugi) da bi ona opstala,jedino ako bi nastavio koracima "slavnog bravara tita",mogao bi da je sacuva,ali srbe ne bi.
3.Bas zbog KOSOVA su nas i bombardovali,nisu mu dali da unisti OVK,i kad je krenuo da ih cisti-odma bombardovanje.A i u bombardovanju ih je majstorski zaj*bo,od 13 000 vojnika,koji su mislili da su ubili,ubili su samo 2 000,10 000 se vratilo pod pratnjom nato-a,dok je 1 000 i posle prestanka bombardovanja vrsila tajne operacije na kosovu.
I kao sto si rekla : HVALA SLOBO :super:
Da nije bilo njega,kosovo bi uzeli za cas,ovako je bar malo odlozeno,sto nase nesposobne vlasti nisu uspele da iskoriste.Toliko o zahvalnicama.
 
1.On nije nista uradio lose,ti svi "unesreceni" su laz.
2.ON UNISTIO JUGOSLAVIJU?!Vidi se da nemas pojma,on nije nista mogao da uradi(kao ni bilo ko drugi) da bi ona opstala,jedino ako bi nastavio koracima "slavnog bravara tita",mogao bi da je sacuva,ali srbe ne bi.
3.Bas zbog KOSOVA su nas i bombardovali,nisu mu dali da unisti OVK,i kad je krenuo da ih cisti-odma bombardovanje.A i u bombardovanju ih je majstorski zaj*bo,od 13 000 vojnika,koji su mislili da su ubili,ubili su samo 2 000,10 000 se vratilo pod pratnjom nato-a,dok je 1 000 i posle prestanka bombardovanja vrsila tajne operacije na kosovu.
I kao sto si rekla : HVALA SLOBO :super:
Da nije bilo njega,kosovo bi uzeli za cas,ovako je bar malo odlozeno,sto nase nesposobne vlasti nisu uspele da iskoriste.Toliko o zahvalnicama.

Jel ti ovo...... ozbiljno mislis?:eek:
 
secam se da sam vreme bombardovanja proveo u crnoj gori. i da li pri povratku iz crne gore, ili tokom izbegliostva tamo, procitao sam jedan grafit koji potvrdjuje navode iz teme. a glasi

od kolevke pa do groba
najbrze vas vodi sloba
 
za moj text-da,jer jedino o tome znam skoro sve,o ostalom ne znam.Necu da se mesam da'l je krao ili nije,je'l bio dobar ili ne,vec samo iznosim cinjenice oko kosova,o cemu skoro sve znam ;)

Onda da ne sirimo pricu, iznosis svoje tvrdnje, neproverene, kao ona o lazi da nije bilo unesrecenih. Bilo je i te tako, i srba i albanaca, i srpskih majki i srba iz bosne i hrvatske, broja im se ne zna.
Ne bih da prebrojavamo mrtve, i jedan je previse.
 
Onda da ne sirimo pricu, iznosis svoje tvrdnje, neproverene, kao ona o lazi da nije bilo unesrecenih. Biloj e i te tako, i srba i albanaca, i srpskih majki i srba iz bosne i hrvatske, broja im se ne zna.
Ne bih da prebrojavamo mrtve, i jedan je previse.

mrtvih jeste bilo,steta jeste bila velika,ali jel bi bilo bolje sedeti i ocuvati beograd,a dati kosovo rasirenih ruku?
E druze,ti "albanci" su im pomagali dole na kosovu. :lol:
 
1.On nije nista uradio lose,ti svi "unesreceni" su laz.Trik vlasti,da se pokaze da nije smeo da ratuje sa OVK.
2.ON UNISTIO JUGOSLAVIJU?!Vidi se da nemas pojma,on nije nista mogao da uradi(kao ni bilo ko drugi) da bi ona opstala,jedino ako bi nastavio koracima "slavnog bravara tita",mogao bi da je sacuva,ali srbe ne bi.
3.Bas zbog KOSOVA su nas i bombardovali,nisu mu dali da unisti OVK,i kad je krenuo da ih cisti-odma bombardovanje.A i u bombardovanju ih je majstorski zaj*bo,od 13 000 vojnika,koji su mislili da su ubili,ubili su samo 2 000,10 000 se vratilo pod pratnjom nato-a,dok je 1 000 i posle prestanka bombardovanja vrsila tajne operacije na kosovu.
I kao sto si rekla : HVALA SLOBO :super:
Da nije bilo njega,kosovo bi uzeli za cas,ovako je bar malo odlozeno,sto nase nesposobne vlasti nisu uspele da iskoriste.Toliko o zahvalnicama.

Ivica Dacic je shvatio ko je bio Sloba, ati jos nisi.:dash:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top