:) i need help

ana marija

Zainteresovan član
Poruka
267
pozdrav svima, procitala sam sve teme iz ovog dela foruma i pokupila sam par ideja ali ipak mi je potreban dobar savet :) o cemu se radi, pa ovako jedno jako fino dete koje mora da provodi vreme uceci, student, ali bih nekako da se u ovom periodu bavim i sportom, problem je u tome sto se trenutno nalazim malo van civilizacije znaci nema nikakvih teretana, aerobik centrova a kamoli bazena kilometrima unaokolo nista od toga, dakle mogu da trcim, putevi su onako manje vise ok i mogu da radim vezbice u stanu e to je zapravo pitanje koje bih vezbice i koliko trebala da radim samo da se malo zategnem i vratim u formu ( znaci nije mi do nabijanja misica i sl) jer celu godinu skoro da nista nisam radila, a i sada na raspustu mogu da izdvojim oko 40 min dnevno :( jedva cekam da cujem vase predloge i hvala unapred ;)
 
'alo pa nije ovo forum ljubav i sex, daj nemojte da se ubedacim nego izbacite te predloge iz karantina na svetlost dana i mozda mi i pomognete, a frajera sam nasla i to kakvog ali sticajem okolnosti necu uzivati u njegovom drustvu neko vreme, tja
 
Uzmes dve flase od 1-2 l i dizes..samo pazi kako dizes :roll: (otkad nisam dizala flase :( )
Onda..sa tim flasama krenes na stolicu, opkoracis je ..i tako..sta god ti padne na pamet :D (pazi da ne iscuri sadrzaj flase) :P
 
ma stidite se! devojka vas ozbiljno pita za savet, a vi joj tu predlazete flasu... SRAMOTA!!!
bolje je da uzme nivein dezodorans.. oni imaju obli poklopas, i matirano pakovanje... klizi kao po loju... 8)
 
radi vežbe disanja i istezanja-ako ništa drugo ulepšaćeš sebi dan sa 10 min vežbica.
probaj(za noge i guzu)da sedneš na pod sa ispravljenim nogama i samo da spustiš glavu na kolena i ostaneš tako 1/2minuta-dobra vežbica.
uostalom i u divljini ima drveća -pa radi zgibove...
 
Ukoliko nisi mnogo daleko tj. ukoliko si u okolini BG-a pa jos i "motorizovana" - problem je resen! Dodjes po mene (ili ja kod tebe ako nisi mnogo daleko...) , dodjem ja kod tebe na tih "40-ak minuta" i pokazem ti Pilates vezbe (barem one kojih se ja jos uvek secam) i taman fino iskontrolisem kako radis :oops: :wink:
P.S. Ne zaboravi da uvek mozes da mi odgovoris putem "Private Message" :wink:
 

Back
Top