Шта ћете са шенгенском визом.

Ценим твоју искреност.
На основу ОСТАЛИХ ОДГОВОРА и заинтересованости за тему, да се закључити, да нама смртницима, Шенген не значи ништа:dash:

Zato što ne znate koliko je ovaj svet veliki i lep. Zato što niste putovali.

Dakle, putujte!
 
Шта ће те са шенгенском визом?:dash:
Где прво путујете?:per:
Да ли вас можда чека посао негде у иностранству?
:whistling:

Ti se sprdaš, ali to je zato što ne znaš. Neupućen si. Evo, putuj u Italiju. Ne preko agencije već u solo-aranžmanu. Obavesti se i rezerviši trećerazredne hotele preko neta, kupi vozne karte, ili, avionske par meseci unapred - i koštaće te manje nego deset dana u Crnoj Gori.
 
Zato što ne znate koliko je ovaj svet veliki i lep. Zato što niste putovali.

Dakle, putujte!

Па види девојчице. Што се тиче путовања, ја сам у сретно време пропутовао скоро целу Еуропу а у неким државама сам живео и радио.
Лепо си ово рекла СВЕТ ЈЕ ВЕЛИКИ И ЛЕП.
Јесте и једно и друго, али ми ниси одговорила,
НА КОЈИ НАЧИН, СА КОЈИМ СРЕДСТВИМА, обичан човек
да путује по свету?
:dash:
 
Zato što ne znate koliko je ovaj svet veliki i lep. Zato što niste putovali.

Dakle, putujte!

Зар мислиш да би требала да путујем да би знала колико је свет велики и леп ? :mrgreen:
Да ли ти знаш да је једна жена обишла све земље, а да је један архитекта више знао да исприча о стварима које је она ВИДЕЛА !!!???? :mrgreen::rotf:
 
Ti se sprdaš, ali to je zato što ne znaš. Neupućen si. Evo, putuj u Italiju. Ne preko agencije već u solo-aranžmanu. Obavesti se i rezerviši trećerazredne hotele preko neta, kupi vozne karte, ili, avionske par meseci unapred - i koštaće te manje nego deset dana u Crnoj Gori.

Девојчице, веруј да се што се ове теме не спрдам.
У Италији сам био, и та држава и Италијани ми одговарају у потпуности, али то није битно.
ДРУГУ СТВАР САМ ХТЕО ДА СТАВИМ НА ПРВО МЕСТО.
Ако неко није стручњак у неком послу потребном Еуропи, мислиш ли да са данашњим примањима, просечан грађанин може отићи у исту?
 
A koje godine će to biti ? Jel neko veruje da će to biti 1 januara 2010 ?

Ма Лаци, ја мислим да је то готова ствар и да ће највероватније бити онако
како су они предвидели, око нове године, или на пролеће пред изборе.
Али, да ли ти мислиш, да оно то нама дају, због тога, што смо платежно способни,
како би смо трошили новац код њих, као туристи.
Ма не Лаци. Неће да се малтретирају са брдом радника, који су на црно у тим државама а због ове кризе, налетом истих из пар држава, долази опет до пада цене радне снаге.
:dash:
 
Ma ja sam samo malo izgubio poverenje u režim ... :per: Predsednik me je slagao za 1/2 miliona novih radnih mesta, Dinkić mi ukrao 1000 €vrića za deonice :lol: pa sam sad malo oprezan :dash: :mrgreen:

Kako bre!!!!!!!??? Pa gde ti zivis??? Svaki dan se zaposljava na hiljade ljudi na novim radnim mestima.....a mnogi vec i po 3000 evra za deonice dobili. Neka umre Djelic ako lazem
 

Back
Top