Borland C# rad sa datotekama

  • Začetnik teme Johnny&Co
  • Datum pokretanja
J

Johnny&Co

Gost
Da li neko moze da mi malo pojasni kako se radi sa datotekama. Konkretno radio sam gomilu programa koji nemogu da cuvaju podatke trajno vec samo dok rade pa kako bih mogao da sacuvam neke podatke prilikom sledeceg startovanja programa :?:
 
Johnny&Co:
Da li neko moze da mi malo pojasni kako se radi sa datotekama. Konkretno radio sam gomilu programa koji nemogu da cuvaju podatke trajno vec samo dok rade pa kako bih mogao da sacuvam neke podatke prilikom sledeceg startovanja programa :?:

Jonny Be Good! Ako hoćeš časove... potraži u oglasima. :)

RTFM

ili u prevodu - Read The F_u_c_k_i_n' Manual

Ima nešto što se u narodu zove MSDN (Microsoft Developer's Network) i tamo sve piše... Pročitaj, eksperimentiši... pa tek onda ako ne ide, postavi pitanje na forumu i reci: hoću to i to, probao sam to i to, ali ne ide... :D
 
Ostavite misa na miru , jer covek je potpuno u pravu !!!

Ne mozete tek tako doci na forum i reci ja zelim da mi neko objasni rad sa fajlovima , ili bilo koju drugu oblast , zato su knjige , google , net pa potrazi sam druze .

Ali ako imas neki konkretan problem , cija sadrzina u elektronskom formatu nije 700 MB , kao sto je Johny trazio onda se javi na forum...
 

Back
Top