FlashForward

Skeeter

Domaćin
Poruka
3.497
http://www.imdb.com/title/tt1441135/

posto vidim da nema teme,da je ja otvorim ;)
na temi lost,a i fringe (cini mi se ) se pominje ova nova serija iz abc-studija,koja govori o kolektivnom gubitku svijesti cjelokupnog :mrgreen: (da ne kvarim onima koji nijesu gledali) covjecanstva u trajanju od 2 min i 17 sec.za to vrijeme svi su oni imali neku vrste vizije,pomocu koje su vidjeli svoju buducnost-pola godine kasnije...meni se jako svidjela pilot epizoda,gluma je na nivou,ideja je odlicna,i vec od starta mi se cini da bi ovaj projekat mogao da izraste u prilicno respektabilnu i ozbiljnu seriju.neka moja preuranjena teorija je da je dogadjaj oko kojeg se vrti serija,rezultat nekog high tech terorizma.za sad toliko,stvarno jedva cekam sljedecu epizodu...ako je jos neko gledao neka pise utiske... ;)
 
Baš sam se nadala da će neko da otvori temu za ovu seriju (mene mrzelo :mrgreen: ) pošto me je baš zainteresovala ova prva epizoda i planiram da nastavim da gledam. Kažu da će biti najmanje tri sezone. Glumci su ok, iznenadila sam se kada sam videla da igra i Jack Davenport :)
Prva polovina pilota je odlična, kasnije malo razvlače,previše je dijaloga, manje radnje, ali u suštini - zanimljiv početak.
Jedna sličnost sa LOST-om : kengur na ulici - polarni medved na tropskom ostrvu :lol:
 
Baš sam se nadala da će neko da otvori temu za ovu seriju (mene mrzelo :mrgreen: ) pošto me je baš zainteresovala ova prva epizoda i planiram da nastavim da gledam. Kažu da će biti najmanje tri sezone. Glumci su ok, iznenadila sam se kada sam videla da igra i Jack Davenport :)
Prva polovina pilota je odlična, kasnije malo razvlače,previše je dijaloga, manje radnje, ali u suštini - zanimljiv početak.
Jedna sličnost sa LOST-om : kengur na ulici - polarni medved na tropskom ostrvu :lol:
i ja,i ja ;) ,odmah sam se sjetio parova i zivjeti svoj zivot dje je prosto briljirao.
ahahaha :hahaha: vrh! ;)
citao sam da je u pauzi za reklame za vrijeme finala 5-te s. losta isla premisa 'what did u see' ,kao neki promo,teaser,sta li je vec,kasnije sam nesto citao po netu,ali nijesam bio mnogo zainteresovan,tek kad sam na jednom hr forumu nasao temu za ovu seriju,procitao neke komentare,odlucio sam da skinem i pogledam,pa ako mi se ne svidi...na svu srecu,stvarno odlican pilot,za razliku od fringe-a recimo,dje sam prespavao 90% epizode.jedva cekam narednu...
 
Poslednja izmena:
Baš sam se nadala da će neko da otvori temu za ovu seriju (mene mrzelo :mrgreen: ) pošto me je baš zainteresovala ova prva epizoda i planiram da nastavim da gledam. Kažu da će biti najmanje tri sezone. Glumci su ok, iznenadila sam se kada sam videla da igra i Jack Davenport :)
Prva polovina pilota je odlična, kasnije malo razvlače,previše je dijaloga, manje radnje, ali u suštini - zanimljiv početak.
Jedna sličnost sa LOST-om : kengur na ulici - polarni medved na tropskom ostrvu :lol:
Ono sto mene podseca na Lost je atmosfera, mistrerija, nekako se tamo od samog starta videlo da ce serija biti big deal, a rekao bi da je to i ovde slucaj. I sam abc je od starta igrao na kartu (indirektne) slicnosti sa Lostom.
Dakle, pilot me je jako zainteresovao, ali videcemo kako se prica dalje odvija. Koliko god pocetak obecavao, neverovatno mi je da vec pominju 3 sezone, pa jos se ne zna ni da li ce celu prvu izgurati...
I mene iznenadio Jack Devenport, a IMDB kaze da je tu i Carli iz Losta, ali ja ga nisam primetio, valjda su mi sve oci bile uprte u Peni :D
 
Meni se svidela prva epizoda. Pogotovo onaj deo gde jedan lik seta na stadionu. Kojim danima se pojavljuje na tv?
da,bas taj dio mi je bio ono... :eek: bice ovo odlicna serija,rijetko kad mi se desavalo da mi se nesto svidi na prvu loptu (pilot) :mrgreen:
inace,serija na abc-u ide cetvrtkom uvece,dostupna za download ti je u petak ujutru,evo za koje serije znam kad idu,pa ako te sto zanima,skidaj:
how i met your mother & the office us ponedjeljak
fringe & flahforward & supernatural cetvrtak
californication & dexter nedjelja
ove ja pratim,za ostale imas kalendar na sajtu prijevodi-online.org/forum
sve epizode svih tih serije koje su trenutno u etru su dostupne za dnl vrlo brzo nakon prikazivanja u americi.poZz ;)
 
da,bas taj dio mi je bio ono... :eek: bice ovo odlicna serija,rijetko kad mi se desavalo da mi se nesto svidi na prvu loptu (pilot) :mrgreen:
inace,serija na abc-u ide cetvrtkom uvece,dostupna za download ti je u petak ujutru,evo za koje serije znam kad idu,pa ako te sto zanima,skidaj:
how i met your mother & the office us ponedjeljak
fringe & flahforward & supernatural cetvrtak
californication & dexter nedjelja
ove ja pratim,za ostale imas kalendar na sajtu prijevodi-online.org/forum
sve epizode svih tih serije koje su trenutno u etru su dostupne za dnl vrlo brzo nakon prikazivanja u americi.poZz ;)

imas odlican sajt sa kalendarom serija http://on-my.tv/ :D
 
Ono sto mene podseca na Lost je atmosfera, mistrerija, nekako se tamo od samog starta videlo da ce serija biti big deal, a rekao bi da je to i ovde slucaj. I sam abc je od starta igrao na kartu (indirektne) slicnosti sa Lostom.
Dakle, pilot me je jako zainteresovao, ali videcemo kako se prica dalje odvija. Koliko god pocetak obecavao, neverovatno mi je da vec pominju 3 sezone, pa jos se ne zna ni da li ce celu prvu izgurati...
I mene iznenadio Jack Devenport, a IMDB kaze da je tu i Carli iz Losta, ali ja ga nisam primetio, valjda su mi sve oci bile uprte u Peni :D

Nisi ga primetio zato što nije ni bio u ovim epizodama :mrgreen: Prema IMDB, treba da se pojavi u 3. epizodi i bar još 2 sledeće. http://www.imdb.com/character/ch0161446/

Vrlo zanimljiva serija, odlična ideja, dobar početak... nadam se samo, ako ne bude velika gledanost, da je neće ukinuti pre nego što dođe do razrešenja. :eek:

Mene nekako više podseća na 4400 nego na Lost... ono, neverovatan i misteriozan događaj u celom svetu, celo čovečanstvo zna za njega, gledamo kako se ljudi ponašaju kao posledica toga itd.
edit: A i Čarli me podseća na Maju...

Sličnost sa Lostom je u tome što se postavlja pitanje da li se budućnost može izmeniti, ili je zacrtana već i nepromenljiva... Bilo bi depresivno ako ispadne da oni ne mogu da promene budućnost... a opet, moglo bi da ispadne da će mnoge vizije biti self-fulfilling prophecies, tj. možda samo znanje o njima upravo dovede do njihovog ispunjenja.

Ko još misli da će ovaj detektiv No biti tata deteta one svoje koleginice? Nešto mi sve na to miriše posle one scene u 2. epizodi, posebno što ona plače u svojoj viziji...
 
Poslednja izmena:
sr@nje! gora je nego prva... jel ima ikome ovde da se svidja serija a da nije fan losta? :)
cemu hejt samo radi hejta?bez zajebancije?ne svidja ti se lost,ok,ali mora li svako na svijet to znat?neko povuce paralelu izmedju ff i losta tebi skace pritisak :dontunderstand: ,jel ti i tv tako gledas?imas 100 kanala i namjerno gledas neki crnjak od filma ili emisiju cisto da bi se iznervirao?liku,lagano zaobidji teme koje ti se ne svidjaju i prijatno,a ne da mlatis gluposti cisto da bi ispunio neku svoju kvotu koju si zacrtao.meni se recimo nikako,ali bas nikako nije svidjeo toliko hvaljeni dr.house,poslije 5,6 ep.sam ga sa merakom obrisao sa hard-a,pa nidje nijesam,cisto da bi nekome isao na zivce sarao od foruma do foruma,da bi pljuvao po toj seriji.pa cak ni na ovm pdf-u televizija dje takodje ima topic.imas misljenje,ok,ali ovo tvoje nije misljenje nego cista frustracija.
i ajde da si neki hater,nego ono... :confused:
nemoj mi se ljutit,ali te stvarno ne shvatam.mrtav sam ozbiljan.
btw,ova druga ep.onako,slabija od prve,i imam utisak da je sve ovo iz 1x02 moglo stat u 15 min.ka da sam neku sapunicu gledao ili sam jos uvijek bio pod utiskom odlicnog pilota.a ni kraj nije bio neki,onaj korejanac je i sam pretpostavljao da ce bit kilnut. :roll:
 
Poslednja izmena:
cemu hejt samo radi hejta?bez zajebancije?ne svidja ti se lost,ok,ali mora li svako na svijet to znat?neko povuce paralelu izmedju ff i losta tebi skace pritisak :dontunderstand: ,jel ti i tv tako gledas?imas 100 kanala i namjerno gledas neki crnjak od filma ili emisiju cisto da bi se iznervirao?liku,lagano zaobidji teme koje ti se ne svidjaju i prijatno,a ne da mlatis gluposti cisto da bi ispunio neku svoju kvotu koju si zacrtao.meni se recimo nikako,ali bas nikako nije svidjeo toliko hvaljeni dr.house,poslije 5,6 ep.sam ga sa merakom obrisao sa hard-a,pa nidje nijesam,cisto da bi nekome isao na zivce sarao od foruma do foruma,da bi pljuvao po toj seriji.pa cak ni na ovm pdf-u televizija dje takodje ima topic.imas misljenje,ok,ali ovo tvoje nije misljenje nego cista frustracija.
i ajde da si neki hater,nego ono... :confused:
nemoj mi se ljutit,ali te stvarno ne shvatam.mrtav sam ozbiljan.
btw,ova druga ep.onako,slabija od prve,i imam utisak da je sve ovo iz 1x02 moglo stat u 15 min.ka da sam neku sapunicu gledao ili sam jos uvijek bio pod utiskom odlicnog pilota.a ni kraj nije bio neki,onaj korejanac je i sam pretpostavljao da ce bit kilnut. :roll:

nisam pomenuo lost u negativnom kontekstu ovde ... a nerviraju me ljudi koji forsiraju da je serija dobra samo zato sto zapravo i nema nikakve veze sa lostom ali eto tako pici u reklama... naravno ovo nije forum fanova serije,dozvoljeno mi je da izrazavam svoje misljenje kakvo god da je :)

Iskreno mislim da moze da postane veoma dobra,ali je za sada daleko od toga..
 
ne znam stari,ali ako te toliko ***** i ff i lost,lijepo na pojedinacnim temama daj argumente zasto,kako,bla,bla...pa ce ovo tvoje da mozes izrazavat svoje misljenje kako god da je imat neke osnove,evo si nakrcao postova i odje i na lost temi a nijesi nista rekao,nego izgleda kao da si postovao radi postovanja,ili hejtovao temu cisto radi onoga sto ju je otvorio ili zato sto te nervira neki glumac ili glumica iz te serije.na kraju krajeva,kako oces,boli me uvo.
 
ne znam stari,ali ako te toliko ***** i ff i lost,lijepo na pojedinacnim temama daj argumente zasto,kako,bla,bla...pa ce ovo tvoje da mozes izrazavat svoje misljenje kako god da je imat neke osnove,evo si nakrcao postova i odje i na lost temi a nijesi nista rekao,nego izgleda kao da si postovao radi postovanja,ili hejtovao temu cisto radi onoga sto ju je otvorio ili zato sto te nervira neki glumac ili glumica iz te serije.na kraju krajeva,kako oces,boli me uvo.

lost ima 162 stane,a ja sam tamo ostavio 2-3 posta i ni jedan nije bio nesto protiv te serije... dmozda si me ipak pobrkao sa nekim? :)
 
Poslednja izmena:

Back
Top