naterati patrijarhalno vaspitanu devojku da dozivi orgazam

jedino je dobro to sto ne brinu puno o tome i ne ocekuju orgazam, za takve su bitne neke druge stvari. najcesce im je sve jedno,


E ma nemoj.....
Pa po toj logici ni muskarci koji su patrijahalno vaspitavani ne znaju da uzivaju u sexu....
Kontam da je ovo sto si izjavio nevidjena glupost....
Neko moze da ne zna da uziva u sexu dok ga ne proba...ali cim to ucini...
Zar ne?
Pa ja sma patrijahalno vaspitavana i to extra.... ali znam da uzivam u sexu....
 
Sara:
jedino je dobro to sto ne brinu puno o tome i ne ocekuju orgazam, za takve su bitne neke druge stvari. najcesce im je sve jedno,

E ma nemoj.....
Pa po toj logici ni muskarci koji su patrijahalno vaspitavani ne znaju da uzivaju u sexu....
Kontam da je ovo sto si izjavio nevidjena glupost....
Neko moze da ne zna da uziva u sexu dok ga ne proba...ali cim to ucini...
Zar ne?
Pa ja sma patrijahalno vaspitavana i to extra.... ali znam da uzivam u sexu....

a ja kontam da bi ti trebalo jos malo da kontas.
rekao sam "najcesce" sto znaci ne iskljucivo!
dajem sebi za pravo da ovako komentarisem zato sto zivim u sredini u kojoj je vicina ljudi vaspitana patrijahalno tako da veoma dobro poznajem ovu felu.
veruj mi prva pomisao vecine takvih devojaka je "ako budem glasna pomislice da sam *****" ili nesto tome slicno...

takodje, imam utisak da ti ne pravis razliku izmedju pojmova strogog i patrijahalnog vaspitanja
 
Imam takvo iskustvo prijatelju, veruj mi da je zajebano, ali sta jezik moze da ucini to je cudo (ne mislim oralno, nego verbalno), samo ubedljivim pricama mozes da je opustis i da je nateras da proba sve kako bi pronasla ono sto ce je dovesti do orgazma...samo prica i nista vise....ali moras biti ubedljiv jos ako imas iskustva od ranije upalice veruj mi...Pocni pricom preko telefona tako je najbolje za pocetak...
 
Cek malo, ako je patrijarhalno vaspitana kako je onda mogla da spava sa tobom? Te dve stvari se kose, takodje. Sta joj je nad glavom, ikona, krst, otac, majka, tetke, strine... Kako i moze da uziva ako neprestano misli da krsi neka pravila? To je stvar koju mora u glavi da resi. Ili ce da krsi "pravila" i uziva ili... Jel ona uziva za vreme seksa? Gde to radite? Ako ste non-stop na gotovs (sto bi rekli), da neko moze da naidje, na brzinu, da nije atmosfera ok... Tad niko ne moze da se opusti.
Nisi nam rekao koliko imate godina. I to je bitno, jer ako je devojka mlada ona je pod vecim uticajem okoline, porodice nego sazrela osoba koja ima svoje stavove.
Ne znam doduse kako je u patrijarhalnim sredinama, ali znam da ni selo nije kakvo je bilo. Evo na primer, tamo gde ja imam vikendicu mladici i devojke to rade redovno "Ljubav na seoski nacin". Da li dozivljavaju orgazme nisam pitala. Ali cisto sumnjam da cute dok se *. Nikad nisam cula gluplji izgovor "ako vicem ***** sam". Znaci mozes da budes sa 7 tipova u godini, ali ako vices dok * ***** si. Blago nama! Kod "mene" u selu si ***** ako obrijes noge. Mada je i to sredinom devedesetih izaslo iz mode. Izvinite za digresiju, ali nisam mogla da odolim. Volim lazne moraliste po Srbiji. :twisted:
Ne znam, ne mogu napamet nista da ti kazem, jer nam ni sam nisi mnogo rekao o problemu i vasim odnosima inace.
Reci ce ti: polako i strpljivo. Tacno, moras da razgovaras sa njom i potrazis razloge zbog kojih ona blokira. Mozda su dublji od samo vaspitanja. Moras da znas cega se onda zapravo plasi. Ako je problem tezi treba da se obrati nekom strucnijem.
 
a ja kontam da bi ti trebalo jos malo da kontas.
rekao sam "najcesce" sto znaci ne iskljucivo!
dajem sebi za pravo da ovako komentarisem zato sto zivim u sredini u kojoj je vicina ljudi vaspitana patrijahalno tako da veoma dobro poznajem ovu felu.
takodje, imam utisak da ti ne pravis razliku izmedju pojmova strogog i patrijahalnog vaspitanja[/quote]


A gde si ti to pomenuo pojam strogog patrijahalnog vaspitanja....
Uostalom ako je patrijahalno onda je patrijahalno... ne moze biti manje ili vise..
Sustinski mislim da je dobro vaspitavati patrijahalno zene muskarce nebitno...oni ako imaju mozga tom patrijahalnom vaspitanju dodaju neke svoje stavove a oduzmu ono sto im se ne svidja...
Kako odrastaju vide sta tu ne valja...a osnovu zadrze...koja nije tako losa...


veruj mi prva pomisao vecine takvih devojaka je "ako budem glasna pomislice da sam *****" ili nesto tome slicno...



Ovo nije prozivod patrijahalnog vaspitanja ....vec primitivizam koji je opet dosao od nekog primitivnog muskarca ...koji je takvu glupost izjavio...
Imam milion drugova koji su iz Beograda...tu rodjeni tu odrasli 3-4 koleno...trebalo bi da su urbani zar ne?... svi oni zastupaju misljenje da ako je devojka siroka...vaginalno da je to od preteranog upraznjavanja sexa...i naravno ispada k***a...
Razumes me? Nije stvar vaspitanja ....vec mozga...

A ako si ti toj devojci prvi...prosto imaj strpljenja... trudi se maximalno i stalno joj daj doznanja da zene ne gledas kao ***** u bilo kom smislu...
 
"pomenuo pojam strogog patrijahalnog vaspitanja..."

c c c c, ponovo nisi pazljiva, previdela si ono "i".

nema veze!!

sto se tice tih tvojih drugara najbolje je da konsultuju bundevu povodom sirine kod njihovih devojaka. bundeva je jednom lepo objasnio razliku izmedju "razbusivanja i razvaljivanja rupe" :lol:
ocigledno, te devojke koje tvoji drugari nazivaju kurvama nisu ***** vec su razvaljene umesto razbusene! :)

ja se izvinjavam sto smo se ja i sara malo udaljili od teme! evo mozemo da pokrenemo novu temu: "patrijahalno razvaljene devojke koje se ne mogu dovesti do orgazma"? :D
sta kazes saro?
 
posmatrac:
"pomenuo pojam strogog patrijahalnog vaspitanja..."

c c c c, ponovo nisi pazljiva, previdela si ono "i".

nema veze!!

sto se tice tih tvojih drugara najbolje je da konsultuju bundevu povodom sirine kod njihovih devojaka. bundeva je jednom lepo objasnio razliku izmedju "razbusivanja i razvaljivanja rupe" :lol:
ocigledno, te devojke koje tvoji drugari nazivaju kurvama nisu ***** vec su razvaljene umesto razbusene! :)

ja se izvinjavam sto smo se ja i sara malo udaljili od teme! evo mozemo da pokrenemo novu temu: "patrijahalno razvaljene devojke koje se ne mogu dovesti do orgazma"? :D
sta kazes saro?


Zloco....
:twisted:
 
Usama Bin Shafting:
majstor:
kako je opustiti?Sve je pokusano,sve!
Jos neceg sam se setio.Moj drugar je imao "problema" sa devojkom jer nije mogla da svrsi.Na kraju se isposavilo da je svrsavala ko sretna, ali je bilo sramota da to prizna.Uostalom ako se ispostavi da se folira da ne moze, a moze onda brate i ti foliraj,Svrsi u zavesu da ne vidi.


LOL :lol:
e bas si me nasmejao... :wink:

Pa ne znam sta bih ti rekla za problem, ali istina je da neke devojke imaju velikih problema sa svrsavanjem... ne znam, mozda jednostavno ne moze, tj ne prija joj to toliko da bi mogla da svrsi... zaista ima puno odgovora, ali da bismo odgovorili na njim, morali bismo sa njom da pricamo, zar ne... a ne sa tobom... pa s kolena na koleno... :roll:
U svakom slucaju, pokusavajte i dalje :wink:
 

Back
Top