Znači ipak priznaju...........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Propki

Iskusan
Poruka
5.741
Idem ja pre neki dan pored trafike,i videh neki strip,kao,neki lik drzi americku zastavu spojenu sa eu.bude mi to malo cudno,pa pridjoh malo bolje da vidim,kao ono:
1609%20Simps%20za%20Net%20RGB.jpg

da li oni to namerno prave ove gluposti,da bi deca u mladosti u glavi imali ovakvu sliku?
 
ja lepo rekoh,pitam da'l oni to deci pune glavu tim?zastavu gledaj,zanemari ostale delove slike.
Ipak su priznali,ne bas direktno,ali po identicnosti zastave,da su u stvari usa i eu isto

Па чему се чудиш.
Амери и порниће снимају на својој застави.
Реци ми да ли си погледала и један филм да није приказана барем на пар секунди њихова застава?:dash:
 
Da da...oni sve to rade namerno. Sve je to velika zla zavera. I to iskljucivo uperena protiv svetog i najboljeg na svetu sorabskoga naroda. Samo da bi nasoj nevinoj dechici zatrovali mozgove, jer smo tako nenadyebivo izvanredni da im ne preostaje nista nego da nas mrze i stenju u nemocnom besu i tuzi sto nam nista ne mogu.
Pa onda kroz stripove pokusavaju i kroz koka kolu i kroz zvake i kroz skajp i fejsbuk.....
 
Па чему се чудиш.
Амери и порниће снимају на својој застави.
Реци ми да ли си погледала и један филм да није приказана барем на пар секунди њихова застава?:dash:

hoćeš reći da je amerikanac zaštićen od države ko lički medved, a tebe tvoja Srbija ne zarezuje ni za jotu
 
Idem ja pre neki dan pored trafike,i videh neki strip,kao,neki lik drzi americku zastavu spojenu sa eu.bude mi to malo cudno,pa pridjoh malo bolje da vidim,kao ono:
1609%20Simps%20za%20Net%20RGB.jpg

da li oni to namerno prave ove gluposti,da bi deca u mladosti u glavi imali ovakvu sliku?

:D
tvoje neznanje i paranoja prosto odushevljava

to je zastava Unije u Gradjanskom ratu

vidish da lupaju vojnichke doboshe iz tog doba?
 
Па чему се чудиш.
Амери и порниће снимају на својој застави.
Реци ми да ли си погледала и један филм да није приказана барем на пар секунди њихова застава?:dash:

pogledala?buraz,ja sam musko :cool:
I to sto kazes,ali ja pricam,specifican spoj zastave eu i americke............
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top