pomoc pri odabiru netbook-a

agapi_8

Aktivan član
Poruka
1.081
Potrebna mi je pomoć pri izoru netbook-a>On mi je potreban za cerku koja ide u 7 razred i to za skolu!
1.Turbo-X Escape
2.Toshiba NB 200-13J
3.Samsung NC10
4.Asus EeePC 1005HA
5.Asus EeePC 1101HA
6.Dell Inspiron Mini 10
7.Acer Aspire ONE 531h-0Bk
8.Acer Aspire ONE 751h-52Bk
Da ne objašnjavam zašto ali moram da izaberem među ovim komp.Unapred hvala!!!!!!!!!!
 
Bas za to ti ne treba sta ce joj u skoli. Jedino ako je postalo pomodarstvo ili neko dokazivanje ko koliko ima. Prvo sto sam pomislio je da ce neko slucajno namerno da je gurne i prilikom pada lap-top ne ume da leti.
Koliko znam skola sluzi da se nesto nauci a ne da pokazuje sta ko ima neceimati vremena da se hvali.

Nemoj da objasnjavas razloge, mogu misliti kakvi su ti izgovori :) A ti ces na kraju ipak odluciti da KUPIS
 
NICS -[SUP][/SUP]Bas za to ti ne treba sta ce joj u skoli. Jedino ako je postalo pomodarstvo ili neko dokazivanje ko koliko ima. Prvo sto sam pomislio je da ce neko slucajno namerno da je gurne i prilikom pada lap-top ne ume da leti.
Koliko znam skola sluzi da se nesto nauci a ne da pokazuje sta ko ima neceimati vremena da se hvali.

Nemoj da objasnjavas razloge, mogu misliti kakvi su ti izgovori A ti ces na kraju ipak odluciti da KUPIS
__________________
Nemam nameru da izmisljam izgovore nego cu ti reci razloge zbog kojih nam teba laptop.Moje dete ide u Grcku skolu .Sva deca koja ove god polaze u 7.razred su obavezna da imaju laptop,koji im placa ministarstvo prosvete.Ponudjeni su nam gore navedeni modeli i posto ja nisam neki poznavalac zatrazila sam pomoc u odabiru.
Ne bi trebalo da donosis preuranjene zakljucke kao sto vidis!!!!!!!!!
 

Back
Top