FM radio ili internet radio, pitanje je sad ?

zlatkomen

Početnik
Poruka
24
Imam svoj internet radi, radim i zadovoljan sam ali to je ipak nesto sto nas ogranicava na prostore interneta, hteo bi da radim na FM i satelitu pa zato molim sve one koji imaju nekih saznanja iz ove oblasti da mi daju svoje sugestije.Napominjem da posedujem dosta studijske opreme ali emisionu nemam pa me interesuje ko je proizvodi i koliko okvirno staje za snagu oko 500W. Zahvaljujem svima koji zele da pisu na ovu temu.
 
Пријатељски савет, развијај свој програм на Интернету и дижи га на сателит, ако имаш могућности за то. Месечно рентирање транспондера је око 700еур минимум. Што се тиче ФМ радија, и он ће ускоро доживети судбину као и АМ. Притом и неће бити нових конкурса до 2014. године, јер су дозволе издаване 2006. године. А и ако буде, ко зна ко ће их добијати... :mrgreen: И већ сада ФМ радио скоро да нико и не слуша, рекламе је тешко довући, а и ако их има, цене су мизерне.
ФМ предајници су око 5-6.000 еур, марке ТЕМ, има их у Технопрогресу, између осталог...ето тако...добар пријем :)
 

Back
Top