avast vs avg

gost 197611

Aktivan član
Poruka
1.180
koji je bolji antivirus od ova dva? i da imam instalirano Ad-Aware Malwarebytes' Anti-Malware avast! Free Antivirus i sta bih jos mogao da dodam od zastite da budem 100% siguran da mi neka gamad nece uci u komp?
 
Ni o jednom ni o drugom nemam nikakvo misljenje...

Koristio sam na vise racunara i jedan i drugi, i video da nesto ne stima kako treba... Skinuo ih, instalirao NOD i on je pronasao na stotine raznih gamadi...
 
koji je bolji antivirus od ova dva? i da imam instalirano Ad-Aware Malwarebytes' Anti-Malware avast! Free Antivirus i sta bih jos mogao da dodam od zastite da budem 100% siguran da mi neka gamad nece uci u komp?

"Ad-Aware" - ovo brisi, Avast je bolji od AVG, ne diraj ga, Mozes eventualno da instaliras Comodo firewall. Prilikom instalacije otkaci AV. I znaj da uvek mozes da fasujes nesto, nikad nisi 100% siguran.
 
Ja sam korisito Avast 11 mjeseci i solidan je. Kasnije sam instalirao Kaspersky i prilikom full skeniranja nije nasao nista, sto govori da je Avast dobro radio svoj posao ili da sam imao dosta srece da me virusi zaobidju. Mislim da je Avast i vise nego solidan AV za kucne korisnike.
 
ae bre amateri AVG je bolestan program. Avast propusta viruse samo tako, a posle neke ne moze da obrise. AVG moze da manipulise svim programima na tvom PC-u i moze da im daje da idu na net isto tako da im ne daje. NOD 32... oborio sam sistem posle 2 meseca. KAspersky, svi kazu da je dobar ali on sam unistava PC korak po korak. Imam iskustva sam ovim Antivirusima vec nekih 5-6 god :rtfm:
 
ae bre amateri AVG je bolestan program. Avast propusta viruse samo tako, a posle neke ne moze da obrise. AVG moze da manipulise svim programima na tvom PC-u i moze da im daje da idu na net isto tako da im ne daje. NOD 32... oborio sam sistem posle 2 meseca. KAspersky, svi kazu da je dobar ali on sam unistava PC korak po korak. Imam iskustva sam ovim Antivirusima vec nekih 5-6 god :rtfm:

Au sto si ti neki kontra covek....
Znaci nista ti nevalja, aj za Avast i Nod sto pricas mogu da shvatim, i upravu si...., al za Kasper nemogu nikako....
Ali AVG nebih stavio na racunar da mi placaju mesecno da ga drzim na kompu....;)
Probaj BD pa ces da vidis sta je AV ! :D

Boldovano : to moze svaki AV koji ima FW, zato nemoj da pricas gluposti....:rtfm:

@Tema, naravno da je Avast bolji od AVG-a, bar za klasu....;)
 

Back
Top