Pitanje za sve,a sta mislite da radite ako MSP prizna da Siptari imaju pravo na ...

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Hteo bih samo da pitam za vase misljenje sta treba i kakva ce situacija da nastane ako MSP bilo kako odluci bilo za bilo protiv,sta vi misliute da ce time da se dogodi.Da li ce prestati da postoji siptarska drzava odnosno da li ce ovi iz DS Bota i klapa eto dovesti Srbski narod pred svrsen cin eto ljudi i MSP ih je prihvatio pa moramo i mi ili sta ce da bude?
Sta vi mislite!!!?
 
Hteo bih samo da pitam za vase misljenje sta treba i kakva ce situacija da nastane ako MSP bilo kako odluci bilo za bilo protiv,sta vi misliute da ce time da se dogodi.Da li ce prestati da postoji siptarska drzava odnosno da li ce ovi iz DS Bota i klapa eto dovesti Srbski narod pred svrsen cin eto ljudi i MSP ih je prihvatio pa moramo i mi ili sta ce da bude?
Sta vi mislite!!!?

Vama Srbijancima bi najbolje bilo da ekonomski ojačate i Kosovo će doći samo od sebe natrag u Srbiju.
 
Hteo bih samo da pitam za vase misljenje sta treba i kakva ce situacija da nastane ako MSP bilo kako odluci bilo za bilo protiv,sta vi misliute da ce time da se dogodi.Da li ce prestati da postoji siptarska drzava odnosno da li ce ovi iz DS Bota i klapa eto dovesti Srbski narod pred svrsen cin eto ljudi i MSP ih je prihvatio pa moramo i mi ili sta ce da bude?
Sta vi mislite!!!?


Па кад би дошли у Србију и то рекли......не би се дуго задржали...
Настао би општи хаос у држави....
Не дај Боже да се то деси... Стварно би било густо
 
Hteo bih samo da pitam za vase misljenje sta treba i kakva ce situacija da nastane ako MSP bilo kako odluci bilo za bilo protiv,sta vi misliute da ce time da se dogodi.Da li ce prestati da postoji siptarska drzava odnosno da li ce ovi iz DS Bota i klapa eto dovesti Srbski narod pred svrsen cin eto ljudi i MSP ih je prihvatio pa moramo i mi ili sta ce da bude?
Sta vi mislite!!!?

То сам ја рекао још онда, али није имало ефекта. Американци и Енглези су то предложили Србији да би на тај начин и Србија могла признати независност без политичких последица. Према томе резултат тог саветовања је диктиран од Америке и Енглеске и Србија мора признати или сносити последице. То више никва сила не може спречити осим Божије. Можда је због тога и напад на СПЦ преко Амфилохија до јучерашњег савезника црвених и жутих, али по службеној дужности.
 
Hteo bih samo da pitam za vase misljenje sta treba i kakva ce situacija da nastane ako MSP bilo kako odluci bilo za bilo protiv,sta vi misliute da ce time da se dogodi.Da li ce prestati da postoji siptarska drzava odnosno da li ce ovi iz DS Bota i klapa eto dovesti Srbski narod pred svrsen cin eto ljudi i MSP ih je prihvatio pa moramo i mi ili sta ce da bude?
Sta vi mislite!!!?

МСП је фарса исто као и онај Хашки Трибунал!

Већ смо имали негативно искуство са њим,
тако да се ничему доброме не надам.
Биће то још једна срамотна неправда коју ће српски народ
морати да прогута.
И
гутаће све дотле док се не загрцне и не почне да повраћа
по актерима МУКЕ!!!

.
 
МСП је фарса исто као и онај Хашки Трибунал!

Већ смо имали негативно искуство са њим,
тако да се ничему доброме не надам.
Биће то још једна срамотна неправда коју ће српски народ
морати да прогута.
И
гутаће све дотле док се не загрцне и не почне да повраћа
по актерима МУКЕ!!!

.

Па то би био врхунац "гутања", и уједно крај овог режима......
 

Back
Top