Koliko je vaš pas ljubomoran?

smooth fae

Obećava
Poruka
66
Stvarno, koliko?
Ja imam pudlu koja je mnoooooogooooo ljubomorna. Trebalo je da prođe 2 godine dok se navikla na akvarijum, htela je da uđe u njega da vidi šta tu ima toliko meni zabavno, ljubomorna je na kompjuter, grebe me dok sedim za kompjuterom, ljubomorna je na ulici kad pomazim drugog psa. Kad mi dođe društvo, svakih 30 sekundi ulazi i izlazi iz sobe, pa ja ustajem da joj otvorim i zatvorim vrata. Kad mi dođe dečko ugura se između nas i gura ga od mene šapama. Smejurija :lol: Naravno, spava u mom krevetu i sedi mi u krilu uvek.
 
MOJA PUDLICA JE ISTO STRAAAASNO LJUBOMORNA!!!
isto tako,kad mi dodje decko,ona skoci iza nas i lize nas kao u stilu-sta je bilo?hocu i ja coke!-onda,spava u krevetu mojih,obilazi nas sve u toku noci,ah a sto je ljubomorna na maminog nerca???!!!(NE PONOSIM SE TIME STO MI MAJKA NOSI MRTVU ZIVOTINJU :cry: )ali ona-hoce da je rassstrgne...eto,sta da ti kazem?valjda su pudlice po genetici ljubomorne :wink:
 
Otkud sad ova tema ispade, kad je poceta pre dve godine??
Dobro nema veze...
Moj pas zacudo nije uopste ljubomoran, na ulici mogu da mazim kojeg god psa hocu on se nece potruditi ni da nas pogleda a kamoli pokusa da razdvoji. Jedino u kuci kad neko od nas nesto shushka sa nekim drugim on se gura kao da hoce da "cuje o cemu je rec".
 

Back
Top