"Celicni Francuz"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

draguljce88

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
333
Na sajtu B92 kada se sve desilo pise kako su HULIGANI napali francuzke NAVIJACE a ocevidci kazu su se prvo dve grupe verbalno prepucavale da bi potom krenuo fizicki obracun! Znaci mi smo huligani a francuzi su navijaci!? Ne branim nikoga ali za svadju uvek treba dvoje! Zatim na slici se vidi kako covek sedi a zatim ustaje i ulazi u kola hitne pomoci a tamo se nabrajaju neke povrede od kojih bi covek lezao komiran i ne bi bio svestan a kamoli da ustane i da hoda osim ako nije od celika a sad kazu da je u kriticnom stanju!?!?!? I jos da napomenem kako su rekli da je napad na francuzke NAVIJACE isplaniran itd!?!? Pa to je smesno!!! Mislim da je cilj svega ovoga da od nas naprave silidzije i fasiste da bi imali razloga da stave iza zakona pojedine nacionalne i navijacke grupacije!
 
Ma najjaca je prica koju sam par puta cuo na B92 kako su eto huligani napali Francuza u trenutku kada je Francuz nazdravljao Srbiji sa dignuta 3 prsta plus da su bili ti Francuzi u dresovima reprezentacije Srbije
 
Naravno da su to huligani. Zaslužuju večnu robiju. Taj talog i šljam treba iskoreniti iz Srbije, puniziti ga i baciti na kolena.

Za takve je ovo:

pucanje3009.jpg
 
Pogoršano stanje Francuza
25. septembar 2009. | 12:55 -> 13:22 | Izvor: B92, Tanjug
Beograd -- Pogoršalo se stanje francuskog državljanina, koji je teško povređen u napadu huligana u Beogradu 17. septembra, saopšteno je iz Kliničkog centra Srbije.

Trenutno, kliničkom slikom dominira težak gubitak moždane funkcije, navodi se u saopštenju i dodaje se da istovremeno postoji i poremećaj funkcije ostalih sistema lakšeg stepena. U ovakvom stanju je oporavak veoma neizvestan, navode lekari. Sve mere reanimacije se i dalje sprovode.

Pacijentu Brisu Tatonu je u petak, 18. septembra, operisana grudna aorta, a sutradan je zbog krvarenja rađena i intervencija na mozgu.

Francuz je teško povredjen 17. septembra, neposredno pred početak fudbalske utakmice Partizan-Tuluz, u bašti kafića "Ajriš pab" na Obilićevom vencu, kada je grupa huligana napala francuske navijače.

Policija je dva dana kasnije uhapsila 11 osoba osumnjičenih za napad na francuskog državljanina.

Desetorici osumnjičenih za brutalan i svirep napad na francuske turiste odredjen je pritvor do 30 dana zbog sumnje da su izvršili krivčno delo teško ubistvo u pokušaju, dok je jedan osumnjičeni pušten da se brani sa slobode.
 
Na sajtu B92 kada se sve desilo pise kako su HULIGANI napali francuzke NAVIJACE a ocevidci kazu su se prvo dve grupe verbalno prepucavale da bi potom krenuo fizicki obracun! Znaci mi smo huligani a francuzi su navijaci!? Ne branim nikoga ali za svadju uvek treba dvoje! Zatim na slici se vidi kako covek sedi a zatim ustaje i ulazi u kola hitne pomoci a tamo se nabrajaju neke povrede od kojih bi covek lezao komiran i ne bi bio svestan a kamoli da ustane i da hoda osim ako nije od celika a sad kazu da je u kriticnom stanju!?!?!? I jos da napomenem kako su rekli da je napad na francuzke NAVIJACE isplaniran itd!?!? Pa to je smesno!!! Mislim da je cilj svega ovoga da od nas naprave silidzije i fasiste da bi imali razloga da stave iza zakona pojedine nacionalne i navijacke grupacije!
Da su naši stoka - jesu ali i ja mislim da su povrede izmišljene. Onaj što su ga prikazali na slikama u štampi sigurno nije u životnoj opasnosti.
 
Мене ништа не би чудило да је све исценирано и изрежирано (осим наравно несрећног Француза, који је морао бити "жртвован") из неког разлога, али да је ова багра овде, што се назива навијачима, право зло, то не мора нико да ми каже, то се види. Искрено се надам, да ће позабрањивати и Образе и 1389 и све остале "велико хришћанске и пуне-љубави-разумевања-и-опраштања организације, као наравно и те назови навијаче...
 
Мене ништа не би чудило да је све исценирано и изрежирано (осим наравно несрећног Француза, који је морао бити "жртвован") из неког разлога, али да је ова багра овде, што се назива навијачима, право зло, то не мора нико да ми каже, то се види. Искрено се надам, да ће позабрањивати и Образе и 1389 и све остале "велико хришћанске и пуне-љубави-разумевања-и-опраштања организације, као наравно и те назови навијаче...

A kako ce da zabrane navijace :hahaha: Sad da li ce se Delije zvati Delije ili ULTRAS ili nekako drugacije navijace to bas zabole.....
 
Искрено се надам, да ће позабрањивати и Образе и 1389 и све остале "велико хришћанске и пуне-љубави-разумевања-и-опраштања организације, као наравно и те назови навијаче...

Za takve je Joška imao rešenje: Goli Otok :super:
Goli_otok_zatvor.jpg
 
Мене ништа не би чудило да је све исценирано и изрежирано (осим наравно несрећног Француза, који је морао бити "жртвован") из неког разлога, али да је ова багра овде, што се назива навијачима, право зло, то не мора нико да ми каже, то се види. Искрено се надам, да ће позабрањивати и Образе и 1389 и све остале "велико хришћанске и пуне-љубави-разумевања-и-опраштања организације, као наравно и те назови навијаче...

A reci mi jedan razloga zasto bi trebali da budu zabranjene 1389 i Obraz?!?
 
Naravno da su to huligani. Zaslužuju večnu robiju. Taj talog i šljam treba iskoreniti iz Srbije, puniziti ga i baciti na kolena.

Za takve je ovo:

pucanje3009.jpg

довољно си рекао... а вамо серете како су педери дискриминасани и како се над њима врши насиље... ****** данас је бити навијач горе него бити изопачени болесник...

е па знаш шта, ако су то праве вредности онда је част бити хулиган
 
A reci mi jedan razloga zasto bi trebali da budu zabranjene 1389 i Obraz?!?

Зато што вредности, ако ништа друго, вредности које сами пропагирају и око којих се упљаваше јадни колико причају о томе никако да примене на себе... Одувек сам се питао да ли неко, ко себе назива хришћанином, може себи да дозволи да другога вређа, понижава, пљује, мрзи?!? Потпуно ван памети, да су ти "хришћани" икад отворили Свето Писмо видели би колико то што говоре и то што раде једноставно нема ама баш никаквих додирних тачака.
 
Mislim da ne treba da se bavimo navijacima! ja bih da se zabrane B92, LDP, NVO itd. pa da ljudi sami odlucuju za koga ce da glasaju a ne da im ovi ispiraju mozak pa da onda vidimo u kom smeru bi isla Srbija! Ali to je neka druga tema okrenimo se temi na kojoj smo!
 
Зато што вредности, ако ништа друго, вредности које сами пропагирају и око којих се упљаваше јадни колико причају о томе никако да примене на себе... Одувек сам се питао да ли неко, ко себе назива хришћанином, може себи да дозволи да другога вређа, понижава, пљује, мрзи?!? Потпуно ван памети, да су ти "хришћани" икад отворили Свето Писмо видели би колико то што говоре и то што раде једноставно нема ама баш никаквих додирних тачака.

Okej, a nabroj mi te koji oni pljuju, mrze i ponizavaju!?!?
 
@draguljce88

Super je što znaš da se narugaš nekom ko verovatno neće poživeti još par dana..

Ja ne znam, što moderatori ne zaključaju temu sa ovakvim naslovom.

Imaš na prvoj strani dve teme o B92, pa tamo napadaj rise po televitziji koliko hoćeš, a ironisati nad čovekom, koga su prebili do smrti je više nego dno ...
 
@draguljce88

Super je što znaš da se narugaš nekom ko verovatno neće poživeti još par dana..

Ja ne znam, što moderatori ne zaključaju temu sa ovakvim naslovom.

Imaš na prvoj strani dve teme o B92, pa tamo napadaj rise po televitziji koliko hoćeš, a ironisati nad čovekom, koga su prebili do smrti je više nego dno ...

A zasto on sedi na stolici posle tuce potponu svestan!?!?!? I zaso hoda do kola hitne pomoci takodje svestan!?!??!? Zasto to nisi prokomentarisao!?!?!?!
 
Naravno da su to huligani. Zaslužuju večnu robiju. Taj talog i šljam treba iskoreniti iz Srbije, puniziti ga i baciti na kolena.

Za takve je ovo:

pucanje3009.jpg


za takve i za masu onih recimo kolima se zakucaju u kola ispred, ubiju devojku a posle pričaju da se ne sećaju ničega jer su bili pijan pa ih e neki lik iz kafića vozio, za one koji prošu kroz crveno pobiju porodicu u kolima u koja udare a onda u hitnoj krenu da biju i sestre i doktore, lome sve oko seebe, za one koji su u stanju da zaustave ola na sred ulice (pri čemu potpuno blokiraju saobracaj) da bi se sa neki ispricali
ma ima ih u svakom gradu, to su oni tz opasni...
Mislim da taj jadnik neće preživeti a za ovu desetoricu me baš briga,oni će ostati živi.

e mene baš to i nervira što će ta desetorica i dalje biti živa
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top