Zašto bre ...?

wizard32

Zainteresovan član
Poruka
287
Ne mogu da verujem,poludeću :!: Daj ljudi pomozite molim Vas :!:
Na strani http://www.zodumil.rs.sr/home sr/SURF.htm
Neće nikako da mi prikaže banere.Uradio sam stranu kao i sve ostale u DM i kad uradim previjev oni su tu ali na serveru ne radi.Prebacio sam i banere na server u istu fasciklu i sve je kako treba ali njih opet nema!!!Ne razumem uopšte šta bi moglo da bude?Proverio sam i tagove ali sve je uredu.Da nisam negde pogresio u tabelama,moželi to da bude problem?Hvala ako pomognete :!: :!: :!:
Pozdrav :(

P.S. I još nešto zašto u Operi se slova pomeraju lepo sa desne strane a u IE idu na sred strane.
 
Op,op :!:
Vidi molim te u mozili prikaže tri od potrebnih 4,a u Operi i IE neće nijedan.I još nešto u moyili prikaže animirane slike a u ova dva neće.Šta je bre ovo do pre neki dan je sve funkcionisalo odlično a sad sve počandrcalo :!: Da čovek poludi :x
 
meni nece ni da ucita sajt.. :) nisi dobro uradio HTML stranu (kod).. nesto si debelo zeznuo, veruj mi.. ne znam o cemu se radi, ali cim se razlikuje u svakom, onda je problem u HTML-u..

pozdrav

(eventualno stavi zipovan fajl negde za download, pa da pogledamo o cemu se radi) :)
 
Ma ne vredi sve sam uradi ponovo i to pažljivo i neće.
U firefox otvori tri ali četvrti neće,a u Operi i Ie neće nijednu :evil:
Nikako ne mogu da optimizujem sajt za sve browsere.Mozila pomera slova bez potrebe i neće da čita neke javascriptove ,dok Opera neće da prikaže animaciju slika kao ni IE.
Dolazim do zaključka da mi je se uvukla neka šetočina u komp i skroz raskantala mašinu. :?
Moraću da reinstaliram Windows:roll:
Reci te mi da li vi vidite banere desno od onog plavog čovečuljka. :o
I još jedno pitaje! Postavio sam neke 3 pesme da se downloaduju sa mog sajt,da li se kad ih neko skine to uračunava u onaj ograničeni protok od 50Gb?
Pozdrav :oops:
 
jos nesto (amateru jedan) hehehe :):)

nemoj koristiti imena tipa "jedan dva tri.html", znaci sa space-om izmedju.. koristi nesto tipa "jedan_dva_tri.html" ili "jedan.dva.tri.html"
 
Ma ne ta strana nego sa te strane klikni sa surf i onda mi reci da li vidis banere sa desne strane plavog coveculjka. :shock:
Poslusao sam hackera i uploadovao i 4. sliku takoda sad u mozili sve izgleda ok ali u Operi i IE ti baneri se nevide :?
Znam i ja sad da je trebalo da stavljam _ umesto space ali sam kasno saznao za to pa sad treba sve da menjam i ponovo povezujem :x Procitao sam u PHP4 koji je url ekvivalent za pojedini specijani karakter ali sam to kasno procitao pa sad...(naprimer ako napises vvv.zodumil.com/home!/indeh.html to ce da izgleda vvv.zodumil.com/home%21/index.html)
E pa ja kad sam pravio novi folder nisam to znao i zato to sad izgleda tako :oops:
Nego javite mi da li vidite banere i kojim browserom ste posetili sajt :P
www.zodumil.rs.sr/home sr/SURF.htm
i recite mi da li se download racuna u bandwich :?:
Pozdrav :roll:

P.S.Kako bre 6 dugmadi treba da ih je 7 :?: Mora da koristis mozilu.Eto a u IE i Operi ih ima 7.I kako da sad ja optimizujem sajt :?:
 
1.Sa explorerom se vide svi baneri.
2.Keve ti pa pod kojom rezolucujom si ovo radio? Odradi ga pod 800*600 ili 1024*768 da ti onaj desni klizac ne ide do Tokija.
3.Vide se svi dugmici u flash-u.
 
1.Pa zasto onda ja sa IE i Operom ne vidim te banere :?
2.Pa gde da smestim sve te slike.Mora da bude ta rezolucija koja jeste. :shock:
3.Treba da se vide 7 flash buttona a u firefoxu se vidi 6 :evil: I ne vidi se na home%20sr strani ona slova sto se vrte a u IE se vide :evil:
Hvala Hacker i
Pozdrav :D
 
wizard32:
1.Pa zasto onda ja sa IE i Operom ne vidim te banere :?
2.Pa gde da smestim sve te slike.Mora da bude ta rezolucija koja jeste. :shock:
3.Treba da se vide 7 flash buttona a u firefoxu se vidi 6 :evil: I ne vidi se na home%20sr strani ona slova sto se vrte a u IE se vide :evil:
Hvala Hacker i
Pozdrav :D

Ne znam sto ti to ne vidis i IE. Sto se tice rezolucije mislio sam na stranu gde su ti baneri a ne dugmici,i kod mene se sve lepo vidi cak i slova koja se vrte. Probaj kad udjes na sajt da pritisnes alt+F5 i da ti se sve ucita ponovo.
 
Ma znam da si mislio na stranu sa banerima i ja sam na nju mislio.Kako da promenim rezoluciju kad su veliki baneri, mora tako.
Nego covece ne mogu da verujem da ja uopste ne vidim te banere mora da sam navukao opasne stetocine nema sta drugo :?
Pozdrav :roll:
 

Back
Top