telefoni SA DVE SIM kartice

Jel sa tim adapterom mogu da budu aktivne obe kartice?

MIslim da sa adapterom nemogu,jedino iz menija je moguce prebacivati jer se ubacivanjem ovakvih adaptera dobija jos jedna stavka menija namenjena samo za to.Druga stvar je sa fonovima koji imaju slot za dve katice. Oni obicno imaju taster sa funkcijom izmene aktivnih kartica, i moguce je primati pozive odn. istovremeno su aktivne obadve kartice.Ali mislim da tu ima jedna caka.Naime negde sam procitao da valjda GPRS, MMS ili nesto od naprednijih funkcija radi samo na kartici koja je u primarnom slotu 1.
 
MIslim da sa adapterom nemogu,jedino iz menija je moguce prebacivati jer se ubacivanjem ovakvih adaptera dobija jos jedna stavka menija namenjena samo za to.Druga stvar je sa fonovima koji imaju slot za dve katice. Oni obicno imaju taster sa funkcijom izmene aktivnih kartica, i moguce je primati pozive odn. istovremeno su aktivne obadve kartice.Ali mislim da tu ima jedna caka.Naime negde sam procitao da valjda GPRS, MMS ili nesto od naprednijih funkcija radi samo na kartici koja je u primarnom slotu 1.

ja imam d880, i na internet mogu da idem samo preko primarne kartice, dok mms i sve ostalo radi normalno sa obe.. interesuje me takav telefon koji ima iste funkcije kao ovaj (obe da su istovremeno ukljucene), samo da je bolji..
u d880 imam taster sa strane telefona.. i kad kucam poruku, ili ukucam broj da pozovem, pre nego sto kliknem send ili call mogu da pritisnem to dugme i da promenim broj odakle cu da saljem.. to mi se bas svidja.. taj princip..
 
Pa, znas sta, brend je ipak brend......ali nije mi jasna jedna stvar.Rekao si da imas D880.Zbog cega onda trazis drugi telefon sa dve kartice kada vec imas taj?

zato sto zelim malo prefinjeniji telefon. moderniji. ovaj je klasican stari samsung, i jedini mu je + to sto ima dve kartice. nista vise. a i iskreno, samsung ne moze da se poredi sa nokijinim telefonima. imao sam pre nokiju 5610express music pa znam o cemu pricam :)
zelim malo noviji telefon, sa nekim "mocnim" funkcijama. tipa: touch screen, ili delimican touch koji ima i tastaturu. ili neki telefon koji ima veliki ekran i querty tastaturu (ili takon nesto, ne znam kako se tacno zove).. ovaj mi je nekako: za babe i dede sa dve kartice :D
 
Sto se tice kinezkih kopija samo pohvale mogu izneti. Imao sam pre godinu dana N3000 radio je extra,ali sam ga prodao i eno ga jos radi super i to sa prvom baterijom.
Sada imam kopiju Xperie X1,na oko je skorz identicna,naravno ima 2 sim kartice,2 baterije od koja jedna mi drzi 4-5 dana,ima TV koji se ne placa,tancnije ne skida kredit,ekran osetljiv na dodir i to 2.8 inca, toliko su se zaneli u kopiranje da su donekle iskopirali i Windows koji prava Xperia ima. Sto se tice druh modela svi su ok,neko se nije zalio a prodao sam dosta komada i to veoma povoljno. Tako da ako nekome treba neka se javi.
 
Sto se tice kinezkih kopija samo pohvale mogu izneti. Imao sam pre godinu dana N3000 radio je extra,ali sam ga prodao i eno ga jos radi super i to sa prvom baterijom.
Sada imam kopiju Xperie X1,na oko je skorz identicna,naravno ima 2 sim kartice,2 baterije od koja jedna mi drzi 4-5 dana,ima TV koji se ne placa,tancnije ne skida kredit,ekran osetljiv na dodir i to 2.8 inca, toliko su se zaneli u kopiranje da su donekle iskopirali i Windows koji prava Xperia ima. Sto se tice druh modela svi su ok,neko se nije zalio a prodao sam dosta komada i to veoma povoljno. Tako da ako nekome treba neka se javi.

e, recimo, ovaj mi se bas svidja.. ima tu tastaturu koju zelim, ima i touch screen.. jos ako mu obe kartice rade istovremeno, tel je stvarno fuuuuull..
za koliko moze da se nabavi? da li ima wireless? mislim, da li moze da ga hvata..?
 

Back
Top