Zabrana B92

Dali ste za zabrnu B92

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

RSmusliman

Domaćin
Poruka
3.743
Upravo gledam emisiju sve je moguce sa anom ili kako vec zove na b92 Info....tema je kosovska policija ,u studiju su dva policajca KPS jedan Srbin i jedan siptar i veca grupa Srba sa kosova..interesantno kao voditeljka ubjedjuje prisutne Srbe i gledaoce kako je Kosovo posebna drzava i kako je tamo nadlezna policija Republike Kosova,Srbi u studiju kritikuju KPDS ali voditeljka se stavlja u ulogu advokata itd


Ovo je ocita propaganda i antiustavno djelovanje,koliko znam kosovo je po ustavu Srbije i dalje u sastavu Srbije ,ovo je dovoljno da se B92 zabrani,valjda ce se nacui neki pravnik da definise ovo djelo
 
Tako je, za vikend u Jelen Super Ligi Pristina docekuje Spartak Suboticu, ocekuje se 600 hiljada gledalaca na tribinama.

FULL PODRSKA OBRAZU i 1389 uz Vas smo imate svoje fanove !!!!
 
Не забранити, него бојкотовати их !
Ја више не гледам ни Партизан у Лиги Европе због њих...

Ali ovo je ocigledan primjer protivzakonitog djelovanja drzava bi trebala da reaguje i da zabrani ovu tv ,otvorena propaganda i narusavanje ustavnog poredka drzave Srbije
 
Upravo gledam emisiju sve je moguce sa anom ili kako vec zove na b92 Info....tema je kosovska policija ,u studiju su dva policajca KPS jedan Srbin i jedan siptar i veca grupa Srba sa kosova..interesantno kao voditeljka ubjedjuje prisutne Srbe i gledaoce kako je Kosovo posebna drzava i kako je tamo nadlezna policija Republike Kosova,Srbi u studiju kritikuju KPDS ali voditeljka se stavlja u ulogu advokata itd


Ovo je ocita propaganda i antiustavno djelovanje,koliko znam kosovo je po ustavu Srbije i dalje u sastavu Srbije ,ovo je dovoljno da se B92 zabrani,valjda ce se nacui neki pravnik da definise ovo djelo

taj b92 je postao gori od rts-a iz devedesetih sa svojim sumanutim voditeljima koji guraju njihovu politiku nezavisnog kosova,podrzavanja gay parade i mrznje svega sto je srpsko,meni nije jasno kako svi ti sa b92 uopste mogu i da zive u beogradu i srbiji?
 
Poslednja izmena:
Petog oktobra su popalili neke listice i odneli fotelje. Nijedna zgrada nije izgorela.Tolika kriza je dosla,pa morate da se snabdevate namestajem iz prostorija B92 ? :)

jeste televizija nije paljena i milanovic shutkan u vugla dok lezi..od strane par prvoboraca druge srbije:hahaha:
tako ce i matica dok ga razvlache za onu chetnichku bradu...jedva chekam:)
a kod mene nema krize a i da ima ne bi raznosio skupshtinske slike
tolko glup da ne zna da nije to tozla pa da se uvalja mogu da budu samo zuti
 
licno sam protiv zabrane reci, bilo cije.
verujem u ljudski sud, da moze da proceniu ko ga obmanjuje i laze a ko ne i sto se toga tice, b-92 sam sebi presudjuje.
sto mu vise opada rejting to postaje ekstremniji i ko svaki som se zabija u mulj.

no, dobra struna, dobar stap i umece pecarosa je od presudnog znacaja.

mada, moze to i sa bambusom i kukom da se izvadi napolje.
 
taj b92 je postao gori od rts-a iz devedesetih sa svojim sumanutim voditeljima koji guraju njihovu politiku nezavisnog kosova,podrzvanja gay parade i mrznje svega sto je srpsko,meni nije jasno kako svi ti sa b92 uopste mogu i da zive u beogradu i srbiji?

tu si u pravu,imam ih na kablovskoj i b92 i b92 info ranije nisam bas obracao paznju na njih,ali u zadnje vrijeme ih gledam ovo sto oni rade mislim da nije ni Gebels radio za vrijeme treceg rajha,Slobin RTS koliko se sjecam samo je sirio propagandu kroz Dnevnik ali ovi ubise konstantno ispiranje mozgova 24 h
 
licno sam protiv zabrane reci, bilo cije.
verujem u ljudski sud, da moze da proceniu ko ga obmanjuje i laze a ko ne i sto se toga tice, b-92 sam sebi presudjuje.
sto mu vise opada rejting to postaje ekstremniji i ko svaki som se zabija u mulj.

no, dobra struna, dobar stap i umece pecarosa je od presudnog znacaja.

mada, moze to i sa bambusom i kukom da se izvadi napolje.

da se VB pojavio na tv pink 1995,radio b92 bi trubio kako je to pored turbo folka jos jedno zaludjivanje naroda a sada je to kultruni fenomen,kako rece matic,ok je,toliko su prazni da im treba takva emisija da privuku gledaoce,koji posle pustanja VB nastavljaju da gledaju istu televiziju i njihove vesti,dokumentarce o srpskim zlocinima po bosni,vukovaru,marsu,gde sve ne vise,zlocina je bilo ali smaranje ljudi svake godine sa srebrenicom je neopisivo
 
da se VB pojavio na tv pink 1995,radio b92 bi trubio kako je to pored turbo folka jos jedno zaludjivanje naroda a sada je to kultruni fenomen,kako rece matic,ok je,toliko su prazni da im treba takva emisija da privuku gledaoce,koji posle pustanja VB nastavljaju da gledaju istu televiziju i njihove vesti,dokumentarce o srpskim zlocinima po bosni,vukovaru,marsu,gde sve ne vise,zlocina je bilo ali smaranje ljudi svake godine sa srebrenicom je neopisivo

slazem se, ali ta stalna publika koja sva ta gofna guta kao sarmice je podlozna manipulaciji. gutace oni i druge price iz druge televizije, totalno nebitno. ne zivi b-92 od njih nego od stranih para i pomoci sa vlasti.
b-92 nije problem, niti oni koji gledaju taj trash nego onaj koji ih je i doveo, postavio i dao naloge.
njihova pak dogoreva a i posteno, b-92 politika je truba, i to ona pomodarska koja traje koliko i svaka moda, zvonarice iz 70-ih itd.

pitanje je legitimno sa tvoje strane koliko je u stanju b-92 da napravi stetu.
veliku, to jest, znacajnu i tu treba pripomoci kad pocnu da riknjavaju.
 
cak i pristalice ldp-a zovu b92 pink 92,to sve govori,svesni su sta je ta televizija ali u sustini im je ok,sve dok podrzava njihove stavove ako ne bude tako,postace zacas fasisticka tv i sl.
 
ovakva Tv da postoji kod nas u banjaluci ja mislim da bi davno nestala na lomaci,bilo je pokusaja da se osnuju tv i novine sa slicnom uredjivackom politikom,stranci su osnovali ATV alternativnu tv banjaluka ili nezavisne novine ,cak su i bili na platnom spisku Sorosa i americke ambasade USAID ali danas su to Srpski mediji ovde takva politika tesko prolazi ,kako je moguce da iz Beograda centra Srpstva plasira se takva ogoljena antisrpska propaganda
 

Back
Top