Drage dame,

tepsija

Početnik
Poruka
1
muz me vara. Vec godinu dana.
Boli me i ocajna sam. Imamo dvoje dece. Verovala sam da smo srecni u braku. Ali, od maja prosle godine, on jednostavno nije moj.
Ne znam zasto ovo pisem....
 
pa nadji i ti ljubavnika. ima samo tako da se vrati. kada oseti da ne zavisis toliko od njega. zao mi je sto imate decu, ali mozda ce ti biti i lakse. muskarca mozes uvek naci.

nekoliko mojih prijatelja su odrasli bez oca. i ispali su skroz ok.
 
Razmisli zasto je doslo do toga i pricaj sa njim, ako vredi. Ako ne, povedi racuna o deci. Bolje da zive bez oca, nego sa njim ukoliko su odnosi u porodici poremeceni.
 
Dlakava_Strvina:
Imas decu, muza mozes naci kad oces... Nemoj da deca rastu u nenormalnim uslovima... :? :(
Ponovo se slažem s tobom. Ne volim kad čujem žene kako se žale i navodno ostaju u braku samo radi djece. Tu djeca najviše ispaštaju, a takve žene nemaju petlju da naprave nešto od svoga života. Ništa nije vječno, ljubav traje i prestaje.
 
Ima mnogo zena u tvojoj situaciji,ali jednu stvar treba da znas,kolikom god da ti se cini da deca ne primecuju sta se desava,oni to itekako osecaju.Deca imaju sesto culo za probleme u porodici,pa ako neces da seba izvuces iz pakla,izvuci njih.Bolje je jedan normalan roditelj,nego dva u neprekidnoj svadji.Ali licno mislim da i ti imas pravo na zivot,pa shodno tome ima ona stara prica"svako nadje srodnu dusu".Ponavljam otkac ga i okreni se buducnosti.
 
Probaj da pričaš sa njim-ako ništa dugo raskantaćete se kao ljudi.Teško jeste , ali je mnogo bolje za decu da se raziđete nego da se svađate oko prevare...
Govorim ti iz ličnog iskustva-ja sam dete onih koji zbog dece to nisu hteli-pa je na kraju ispalo mnogo bolno za sve nas-možda najgore po mene.
 
tepsija:
muz me vara. Vec godinu dana.
Boli me i ocajna sam. Imamo dvoje dece. Verovala sam da smo srecni u braku. Ali, od maja prosle godine, on jednostavno nije moj.
Ne znam zasto ovo pisem....
Svesna si problema. I nekako slutim da znash koje je resenje i treba ti hrabrosti i preispitivanja da sve to sprovedesh u delo. A "ne znash zashto sve ovo pishesh" zato shto znash da ces dobiti pregrst saveta, i da ti oni nece vredeti nishta dok sama ne uzmesh sudbinu u svoje shake. Pozdravljam te.. i srecno.
 
tepsija:
muz me vara. Vec godinu dana.
Boli me i ocajna sam. Imamo dvoje dece. Verovala sam da smo srecni u braku. Ali, od maja prosle godine, on jednostavno nije moj.
Ne znam zasto ovo pisem....

Svaka ti cast kad si tako brzo otkrila da te muz vara, jer mnogim zenama treba mnoooogo vise ili nikad to ne shvate. Ili jednostavno ne zele da priznaju i uljuljkuju se da ce se sve resiti samo od sebe.
Ova situacija se ne resava sama od sebe, pogotovu ako postoje deca. Zato zbog njih, ukoliko je doslo (a sigurno da ce doci ako jos nije) do poremecenih odnosa moras preseci i odluciti sto pre. Ne dozvoli da se problem produbljuje. Sto vise odlazes, bice teze. Ne samo za tebe, vec za decu. Oni sve osecaju, sve vide. I upravo zbog toga bolje dobar razvod nego los brak.
Samo hrabro, nije on jedini, ima jos njih koji ce prihvatiti i tebe i tvoju decu.
 
alexy:
Bad_Wolf:
A da li je bolje: zajednici zakrpljen brak nego razvod?

Zakrpljeno je zakrpljeno... ipak, zve zavisi od kriterijuma, zar ne?

Pazi, prvo sam pogresno otkucao, a drugo:
a) zakrpljen
b) zajednicki zakrpljen (mislio sam: na obostrano htenje).

Znaci pitanje se ne odnosi na situaciju pod a)!

Jer brak moze da ode u losu stranu i sticajem okolnosti - ono da ostane zelje za O.K. situacijom kod obe strane, zar ne?
 
Bad_Wolf:
alexy:
Bad_Wolf:
A da li je bolje: zajednici zakrpljen brak nego razvod?

Zakrpljeno je zakrpljeno... ipak, zve zavisi od kriterijuma, zar ne?

Pazi, prvo sam pogresno otkucao, a drugo:
a) zakrpljen
b) zajednicki zakrpljen (mislio sam: na obostrano htenje).

Znaci pitanje se ne odnosi na situaciju pod a)!

Jer brak moze da ode u losu stranu i sticajem okolnosti - ono da ostane zelje za O.K. situacijom kod obe strane, zar ne?

Uff... da, ali za to je potrebno puno price i energije!
 

Back
Top