tetovaze

GreenFairy

Aktivan član
Poruka
1.631
Znam devojku koja je u dnu stomaka ili ti preko pocetka vagine ili najpreciznije preko venerinog breg istetovirala PARTIZAN. Pa sad kako bi to uticalo na vasu seksualnu zelju? Za devojke isto to samo preko kite
 
Znam devojku koja je u dnu stomaka ili ti preko pocetka vagine ili najpreciznije preko venerinog breg istetovirala PARTIZAN. Pa sad kako bi to uticalo na vasu seksualnu zelju? Za devojke isto to samo preko kite

dok je karram, obesijo bi partizanov šal oko vrata, da bi mogla da doživi multi orgazme...
...ona bi bila prezadovoljna, meni bi ego bijo knap i tako...
 
kad sam sva ustreptala trazila sebi pogodnu slichicu za tetoviranje, naidjoh u novinama na sliku sredovecnog podgojenog hevi metalca sa tetovazom glave slona na sred velike mu trbusine......a surla se na zalost nije videla.....:D.....za malo sam pobegla iz tatto salona.......
 
Znam devojku koja je u dnu stomaka ili ti preko pocetka vagine ili najpreciznije preko venerinog breg istetovirala PARTIZAN. Pa sad kako bi to uticalo na vasu seksualnu zelju? Za devojke isto to samo preko kite

O Suzana volim partizana, nanananana nananana .... :hahaha:

Ne volim tetovaže a još manje komunističke klubove.
 
Dok se ne bi digao čudila bih se što piše ZAN.... a posle bih se obradovala kad bih videla PARTIZAN... samo bi mi bilo krivo ako se ne bih zadesila u crno-belom vešu... :aha:
 

Back
Top