Ljubavna magija

Koliko mogu iz razgovora naslutiti, nije to nešto što bi trebalo toliko govoriti o ljubavnoj
magiji, koliko bi bio mjesto flertovanja i dogovaranja sastanaka. U tome nema ništa
loše, naravno. No, trebate onda promijeniti naziv teme razgovora
 
Mnogi moji prijatelji, ali i moji bivsi momci su mi rekli, da sam jako seksipilna i privlacna. Itina, gde god se pojavim oko mene se stvori gomila momaka, koji zele da bude u vezi sa mnom i poksavaju da izmame moj osmeh, paznju ili nesto vise od slatkog poljupca.
Svi kazu da imam neverovatnu privlacnost i da sma neverovatno lepa i zgodna. Kazu da postoji u meni nesto magicno. Ja kazem da je to majka priroda, a mnoge zavidljive drugarice me pitaju da li znam neke ljubavne cini, pomocu kojih zavodim muskarce.
Ne znam sta je tajna moje magicne privlacnosti, ali mozete nam vi reci drugari, neke magijske recepte ili rituale, kako da zavedete osobu koja vam se svidja.

ti si jednostavno takva i nema tu pomotji
ko ni za te nesrecnice koje ti zavide
one ce uvek biti i ostati ispush
 
Pa sta je tvoj problem?Kazes da si full riba,muski udaraju glavom u banderu kad prolazis,balave kao bolesni psi za jedan tvoj kiss,a ti ipak trazis neku magiju..mozda si samo zgodna i nista vise?Aaa?E onda ti je zaista potrebna magija..
 
"Na jednom parcetu nekakve tkanine na kome je bilo ispisano ime moje ljubavi i jos neki predmeti od drveta i jedan metalni novcic trebalo je da se zakopa i. t .d.
Sve sam uradila kako je stojalo u pismu.
Posle tacno 11 dana na moje zaprepascenje prisao mi je taj decko u koga sam bila zaljubljena, pogledala sam ga stojao je pored mene sa ruzom u ruci.
Ostala sam bez teksta kao da me je grom pogodio, nisam bila svesna sta mi se dogodilo pa sam nastavila da se krecem a on je trckarao iza mene moleci me da stanem i da porazgovaram sa njime.
Tu je bilo sta je vec uglavnom mi je rekao kako mu se mnogo svidjam i pitao me je dali je ikako moguce da izadjem sa njime ovih dana na pice, ja sam onako zbunjena prihvatila. Od tog trenutka zivot mi se totalno promenio zajedno smo skoro 3 meseca prosto me obozava jednostavno ne moze da zivi bez mene.
Moja drugarica je takodje pozvala magican broj sa sajta i desilo joj se slicno kao meni.
O tome nikom nismo pricali sve do danas vama koji nas i ne znate." :confused:
Da li mozes da posaljrs kontakt ili objasnjenje kako si to radila?
 

Back
Top