Tadić razgovarao sa Obamom i Medvedevim u Njujorku

Enchanted

Veoma poznat
Poruka
11.094
Predsednik Srbije Boris Tadić susreo se sinoć u Njujorku na marginama 64. generalne skupštine UN sa predsednicima SAD i Rusije, Barakom Obamom i Dmitrijem Medvedevim.

Tadić se sa Obamom sastao na prijemu koji je američki predsednik priredio za šefove država koji učestvuju na zasedanju Generalne skupsstine UN i tom prilikom je o srpsko-američkim odnosima razgovarao i sa državnom sekretarkom SAD Hilari Klinton, rečeno je Tanjugu u srpskoj državnoj delegaciji u Njujorku.
Predsednik Srbije je sa Medvedevom razgovarao na prijemu koji je priredio generalni sekretar UN Ban Ki Mun.
Tadić će se učesnicima 64. generalne skupštine UN, kojoj prisustvuje više od 100 šefova država i vlada, obratiti sutra.
Činjenica da se 64. generalna skupština UN održava u atmosferi svetske ekonomske krize okupila je u Njujorku neobično veliki broj šefova država.
Američki predsednik Barak Obama danas će predsedavati jednim od retkih u istoriji samita Saveta bezbednosti UN.
Ovo će, naime, biti peti put da se Savet bezbednosti sastaje na nivou šefova država ili vlada od kada je osnovan 1946. godine i prvi put da sastankom predsedava jedan američki predsednik.


Tadić: Sprečićemo dalja priznavanja Kosova
Predsednik Srbije Boris Tadić uveren je da će nastup Srbije na Generalnoj skupštini UN sprečiti dalja priznanja nelegalno proglašene nezavisnosti Kosova. Govor predsednika Obame nagoveštava promenu američke politike, kaže Tadić, prenosi RTS.
Ovogodišnje 64. zasedanje Generalne skupštine Ujedinjenih nacija biće, prema rečima predsednika Srbije Borisa Tadića, važno za borbu protiv daljih priznavanja nezavisnosti Kosova.
Tadić je rekao da će Srbija, čekajući odluku Međunarodnog suda pravde, tokom zasedanja Generalne skupštine učiniti sve da obeshrabri zemlje koje razmišljaju da priznaju nezavisno Kosovo.
Predsednik ne veruje da će biti masovnih priznanja Kosova uprkos svim pritiscima na međunarodnom planu koji su inercija ranije politike SAD.
Predsednik Srbije se nada da bi takva politika SAD mogla biti promenjena u budućnosti, posebno posle izlaganja predsednika Baraka Obame na Generalnoj skupštini. Tadić kaže da je ovaj govor najavio drugačiju Ameriku, ali da treba sačekati posledice nove politike.
"Albanske institucije na Kosovu pokazuju da nemaju kapacitet da uspostave elementarni red i da u budućnosti, pa pitanje Kosova ne može biti rešavano bez Srbije", poručuje Tadić.
Srpski predsednik je najavio da će u govoru pred GS, u petak, naglasiti osnovne političke principe Srbije i kako branimo naše legitimne nacionalne interese.

Da se odmah ogradim dok mi neko ne stavi ključ - ovo nije promocija Demokratske stranke (trudim se da uopšte ne otvaram teme o njima da ne bude da ih reklamiram) :) ;)
Šta mislite na kakav odjek će naići Tadićev nastup i da li će biti makar malo kao prethodni? :D
 
Ko zna o cemu su pricali ali Amerika ne menja tako lako svoju spoljnu politiku.Ako se crnac ipak odluci na tako nesto(u sta licno sumnjam),proci ce kao Kenedi.Ionako su mu vec dodelili tu etiketu.

Амери своју политику мењају само ако од тога имају неки интерес.А њихови интереси за глобалном доминацијом су опште познати.
 
1. Tadić se nije izvinio u ime Srbije, nego u ime Srba koji su činili zločine. Tako da nije ništa priznao.
2. Srbija nema veze sa ratom u BiH, jer da je imala, danas bi Sarajevo bio glavni grad Srbije.
3. Sankcije koje je SRJ uvela RS-u su dovele do pada RSK i većeg dela Bos. Krajine. Nikakve agresije nije bilo, vidi presudu u Hagu.

Političari su u Sarajevu počinili agresiju nad nama Srbima (svih religija) i nad našom Jugoslavijom, činom nelegalnog izdvajanja BiH od Jugoslavije. Beograd je imao pravo da razbije BiH u param parčad da je hteo.

P.S. Preko 50% građana BiH doživljava kao zatvor i moderni konc-logor (tamni vilajet, ekonomska crna rupa). RS i hrvatski kantoni su najbogatiji činioci BiH. Vi Sarajevci (oni koji podržavaju suludu Sarajevsku velikobošnjačku hegemonističku politiku) ste veliki luzeri. Izgubili ste 49% države za koju ste mislili da je vaša, i to nepovratno, i živite u ekonomskoj crnoj rupi, možete samo da zavidite RS-u i hrvatskim kantonima.

Hajde sad idi plači što nemaš novac za nove patike.

Za mene ti uopste ne postojis jer ja ne priznajem vas tzv srbe ,hrvate i bosnjake iz Bosne i Hercegovine.Z a men postoji samo nacija iz Bosne i Hercegovine a naziva se BosanskoHercegovacka ...vi niste niti ce biti iakav faktor na ovim prostorima jedinoi sve tri plemenske zajednice sto imate zajednicko sa ostatkom svijeta su vaca braca indijanci.
A ti drug moj placi koliko hoces ali je zalosno da zbog vas kao sto ste vi ovo gore troje navedenih plemena zelite da solite pamet Bosancima i Hercegovcima vase je proslo ...jednostavno vi ste izumiruca vrsta.
Tebe bih mogao da kupim sa parom all star patikica ..da hocu sad ali mi se ne bacaju pare na plemena
 
Poslednja izmena:
Za mene ti uopste ne postojis jer ja ne priznajem vas tzv srbe ,hrvate i bosnjake iz Bosne i Hercegovine.Z a men postoji samo nacija iz Bosne i Hercegovine a naziva se BosanskoHercegovacka ...vi niste niti ce biti iakav faktor na ovim prostorima jedini sve tri plemenske zajednice mozete da odete da zivite sa njima i na njihovom nivou.
A ti drug moj placi koliko hoces ali je zalosno da zbog vas kao sto ste vi ovo gore troje navedenih plemena zelite da solite pamet Bosancima i Hercegovcima vase je proslo ...jednostavno vi ste izumiruca vrsta.

:hahaha: :hahaha: :hahaha: Е баш ме насмеја шта кажеш за тебе не постоје ? ...
Изгледа да си у мањини.
 
Za mene ti uopste ne postojis

Zašto onda razgovaraš sa osobom koja ne postoji? Da nisi ti slučajno šizofreničar pa pričas sam sa sobom?
:hahaha::hahaha::hahaha:
jer ja ne priznajem vas tzv srbe ,hrvate i bosnjake iz Bosne i Hercegovine.
Super, samo ima jedna mala sitnica. Bosna ne može postojati bez konstitutivnosti Srba, Hrvata i Bošnjaka. Tako je nastala, tako će i umreti.
A i ja ne priznajem, kao i 99.99999999999999% građana BiH, vas bosanskoherceGOVANCE :hahaha:.

Z a men postoji samo nacija iz Bosne i Hercegovine a naziva se BosanskoHercegovacka ...vi niste niti ce biti iakav faktor na ovim prostorima jedini sve tri plemenske zajednice mozete da odete da zivite sa njima i na njihovom nivou.
A ti drug moj placi koliko hoces ali je zalosno da zbog vas kao sto ste vi ovo gore troje navedenih plemena zelite da solite pamet Bosancima i Hercegovcima vase je proslo ...jednostavno vi ste izumiruca vrsta.
:hahaha: Da, ipak se radi o šizofreniji.

Vidi, Bosna je otkinuta od Srbije (Jugoslavije), što onda nisi izabrao da budeš Jugosloven, a? to ti tada nije odgovaralo? Samo su Srbi mogli da budu za Jugu i Jugoslaviju... E vidiš, kao što ste vi razbili Jugu, tako ćemo i mi razbiti Bosnu :ok:

Umire kur-va, umire Bosna, veštačka tvorevina :ok:

Niste vi bosanciiherceGovanci, vi ste svi Srbijanci. A plemena Srbi, Hrvati i Bošnjaci će se i dalje svađati, umesto normalno da živimo u blagostanju i miru kao Srbijanci :ok:
 
Izvinio se, ali ne u ime Srbije (Srbija nije počinila agresiju na tzv. nelegalnu veštačku BiH), već u ime onih Srba koji su činili zločine.

Tacno nije srbija vec tzv.SRJ pa se Tadic svaka mu cast izvinjavao zbog politike SRJ.Jedini koji je smogao snage da to uradi i da vama plemenskim mozgovima malo otvori oci ali djaba nego cekamo proljece 2010 pa ce plemena da budu zbrisana jer su tako odabrali.A onda ce ostati samo Bosanci Hercegovci
 
Tacno nije srbija vec tzv.SRJ pa se Tadic svaka mu cast izvinjavao zbog politike SRJ.
Opet lažeš kao pas. Nije se izvinjavao zbog politike SFRJ/SRJ/Srbije, nego za one Srbe koji su počinili zločine.

Jedini koji je smogao snage da to uradi i da vama plemenskim mozgovima malo otvori oci ali djaba nego cekamo proljece 2010 pa ce plemena da budu zbrisana jer su tako odabrali.A onda ce ostati samo Bosanci Hercegovci
:hahaha:
Svi smo mi Srbijanci, nemojte da se delite u plemena (Srbi, Hrvati, Bošnjaci), jer je Srbija naša zemlja i nacija (stop veštačkim nametnutim tvorevinama: BiH, hrvatska, Makedonija i CG):

2pqqnib.jpg
[/IMG]
 
Zašto onda razgovaraš sa osobom koja ne postoji? Da nisi ti slučajno šizofreničar pa pričas sam sa sobom?
:hahaha::hahaha::hahaha:

Super, samo ima jedna mala sitnica. Bosna ne može postojati bez konstitutivnosti Srba, Hrvata i Bošnjaka. Tako je nastala, tako će i umreti.
A i ja ne priznajem, kao i 99.99999999999999% građana BiH, vas bosanskoherceGOVANCE :hahaha:.


:hahaha: Da, ipak se radi o šizofreniji.

Vidi, Bosna je otkinuta od Srbije (Jugoslavije), što onda nisi izabrao da budeš Jugosloven, a? to ti tada nije odgovaralo? Samo su Srbi mogli da budu za Jugu i Jugoslaviju... E vidiš, kao što ste vi razbili Jugu, tako ćemo i mi razbiti Bosnu :ok:

Umire kur-va, umire Bosna, veštačka tvorevina :ok:

Niste vi bosanciiherceGovanci, vi ste svi Srbijanci. A plemena Srbi, Hrvati i Bošnjaci će se i dalje svađati, umesto normalno da živimo u blagostanju i miru kao Srbijanci :ok:

Da ti opet otvorim oci od svih bivsih jug.republika samo je Srbija umrla onoga dana kada je Kosovo formirano kao drzava a Srbija bez Kosova sta je to zar to nije vasa neka kolijevka necega ...nema kolijevke nema ni Srbije buraz a umiranje BIH ...vlazni snovi promjeni ruku ..probaj ljevom
 
Da ti opet otvorim oci od svih bivsih jug.republika samo je Srbija umrla onoga dana kada je Kosovo formirano kao drzava a Srbija bez Kosova sta je to zar to nije vasa neka kolijevka necega ...nema kolijevke nema ni Srbije buraz a umiranje BIH ...vlazni snovi promjeni ruku ..probaj ljevom
Промени ти мозак боске много си нешто главом тукао у букву па може бити да је дошло до неког поремећаја.
 
Da ti opet otvorim oci od svih bivsih jug.republika samo je Srbija umrla onoga dana kada je Kosovo formirano kao drzava a Srbija bez Kosova sta je to zar to nije vasa neka kolijevka necega ...nema kolijevke nema ni Srbije buraz a umiranje BIH ...vlazni snovi promjeni ruku ..probaj ljevom

Kosovo nije kolijevka Srbije ni Srba, izvoli kartu prve Srbije sa kneževinama (Bosnom i Raškom) i vazalnim državama (Paganijom, Zahumljem, Zetom i Dukljom):
Serb_lands02.jpg


Daleko je to od Kosova. A Srpski narod nije došao sa Kosova nego iz Bojke http://sr.wikipedia.org/sr-el/Бојка

Dakle, Bosna je unija dve države, znači mrtva je, nema je, umrla je k-urva :ok: Njena celovitost je vlažni san fašista.

A Srbija je izgubila samo 12,5% teritorije, a vi ste izgubili 49% + hrvatski kantoni.

Nema Bosne (vlažni san fašista), ima Republike Srpske. Ja imam drugove i srbe muslimane i srbe pravoslavne i hrvate, ali svi oni doživljavaju RS kao svoju majku i pre svega se osećaju građanima RS :ok:

Dok nekom ne smrkne drugom ne svane, Bosna je umrla, RS se rodila.
 

Back
Top