Seks odmah posle muvanja

:roll: radi bre sta ti se oce i uzivaj u zivotu...stvarno mi nije jasno dokle ce ljudi u opste postavljati pitanja ovog tipa i sebi i drugima..zar nije sve stvar momenta,zelje,dopadanja...a ne kao kalkulises nesto mislis kada ces kako ces,yebote i koje ces cega da obuces :eek: ae leba ti,ko d aje bitno da li je posle pet minuta,sati,dana,nedelja :roll:
 
:roll: radi bre sta ti se oce i uzivaj u zivotu...stvarno mi nije jasno dokle ce ljudi u opste postavljati pitanja ovog tipa i sebi i drugima..zar nije sve stvar momenta,zelje,dopadanja...a ne kao kalkulises nesto mislis kada ces kako ces,yebote i koje ces cega da obuces :eek: ae leba ti,ko d aje bitno da li je posle pet minuta,sati,dana,nedelja :roll:

tako je bejbe
mada lichno preferiran diranje sisa preko majice za pochetak. to mi je ono kao znak dobre volje!
 
Hahaha...shta kao manje je "laka" ako sacheka 24 sata?
Ma ja to ne razumem nishta...kakve su to podele? Meni je recimo jedna diiivna veza pochela sa seksom odmah to veche.... i trajala neshto vishe od godinu dana...
..a sad me vi bacate u razmishljanje da li bi trajala mozhda chak i 2 god da nisam dala odmah prvo veche :lol: :mrgreen:
 

Back
Top