Seks odmah posle muvanja

:confused: ali ima takvih situacija....i kontam da je to sexanje sa strane...nemoguce da neko nema zelju da 6 meseci ne oseti polni organ osobe sa kojom je u vezi.....

Na zalost znam za takve "veze",ona je "fina",ona mu daje samo da je po nekad uhvati za s*i*s*u,ona voli da ga izludjuje i prica kako je videla da mu se digao do neslucenih razmera kroz pantalone,ali kad treba da padne nesto vise,onda JOK ,pa sta ti mislis da sam ja od ONIH devojaka....A ovamo....Glupost...Ko je tu blesav?
 
Sta mislite dali treba preci na seks istog dana nakon uspesnog muvanja ili treba sacekati do sutra? Neke devojke se trude da do njega ne dodje bas odmah prve veceri da ne bi ispale previse lake zenske...

treba preci i uciniti sve da do toga dodje ako vec postoji volja / hemija / fizika / prilika

ne volim zenske shto vataju za (scratch the record) ali se prave fine i oce se prvo venchaju :cool:

nazalost previshe ih je takvih pogotovo u nashoj zemlji dembeliji, josh se nasisale raznih glupih serija po TVu pa zive kako su im drugi rekli

ako se plasi da cu da je odbacim onda verovatno hocu...
 

Back
Top