Black Sabbath, Deep Pruple i Led Zeppelin

Marin55

Domaćin
Banovan
Poruka
3.091
Upravo sada slusam Black Sabbath album Never Say Die koji je za mene jedno fantasticno ostavrenje te grupe koja je na svakom albumu imala ponesto novo da prikaze.

Za mene je nevjerovatna stvar da kada uzmem da preslusavam albume Black Sabbath,Led Zeppelin ili Deep Purple da mi se uvijek ucini i kazem e ovi su najbolji.To je cudnovato da ne mogu izabrati od tih triju grupa najbolju grupu od njih i9 da to tako ostane.

Koja je po vama najbolja grupa od tih triju grupa koji su bili najbolji u sedamdesetim godinama a i blize?
 
Deep Purple-jedan jedini!!!
S njima sam pocela da slusam rock i stalno im se vracam!
Najlepsa atmosfera,solaze...pogotovo volim period sa Coverdaleom!
Black Sabbath takodje volim pogotovo period iz osamdesetih i ranih devedesetih.
Led Zepp manje vise. Imaju prelepih pesama kao npr Achilles Last Stand,Babe I'm Gonna Leave You,
Tangerine,No Quarter,Stairway...ali me nerviraju pesme tipa Dancing Days tra lalalala :D
Zakljucak:
Long Live Richi <3
 
ja bih samo dodao jos i Pink Floyd....ta cetiri benda su.....najbolja :D isto ne mogu da se odlucim....
a posto vidim da pricas dosta o Sabbathima, sve sa Ozijem volim, ne znam koji mi je omiljeni album....
inace ne secam se da je Randy Rhoads svirao na Ibanezu, svirao je Gibson Les Paul, Flying V,i imao je svoje prototipe Jackson RR ....e sad verovatno je svirao jos svasta :)
 
Upravo sada slusam Black Sabbath album Never Say Die koji je za mene jedno fantasticno ostavrenje te grupe koja je na svakom albumu imala ponesto novo da prikaze.

Za mene je nevjerovatna stvar da kada uzmem da preslusavam albume Black Sabbath,Led Zeppelin ili Deep Purple da mi se uvijek ucini i kazem e ovi su najbolji.To je cudnovato da ne mogu izabrati od tih triju grupa najbolju grupu od njih i9 da to tako ostane.

Koja je po vama najbolja grupa od tih triju grupa koji su bili najbolji u sedamdesetim godinama a i blize?

Black Sabbath jer više volim taj mračniji zvuk i tekstove.
Led Zeppelin je OK dok Deep Purple ne slušam.
Evo tebi rep. :)
 

Back
Top