Gadafi nazvao Savet bezbednosti, Savetom terora.

Gadafi je castan covek kojeg treba da slede lideri svih zemalja

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Dobar je Gadafi. Zar nismo mi u jako dobrim odnosima sa libijcima?

Jeste ali vidis da ima nekih kojima je u mozak urezana americka zastava.

Gadafi je kritikovao i bombardovanje Srbije. A ovi se klanjaju onima koji su Srbiju zlocinacki bombardovali.

4000 vojnika je srpskih poginulo u tom sranju!

Ali ovde ima nekih kojima ljudski zivot nije bitan, nego samo mare kako bi imali pune budjelare!
 
ti ocigledno nista ne znas o gadafiju , iako ne sumnjam da ces sada ekspresno da googlas, ne bi li me demnatovao.........ali , ne vredi.....ono sto treba da se zna, ne pise na googlu, a to je da je moamer , zaista mentalno bolestan covek , cija bolest progresira poslednjih dvadesetak godina iz dana u dan..........to je fakat...
Ajde, care, sad ti malo izvoli da argumentuješ boldirano...
 
ti ocigledno nista ne znas o gadafiju , iako ne sumnjam da ces sada ekspresno da googlas, ne bi li me demnatovao.........ali , ne vredi.....ono sto treba da se zna, ne pise na googlu, a to je da je moamer , zaista mentalno bolestan covek , cija bolest progresira poslednjih dvadesetak godina iz dana u dan..........to je fakat...

Potpisujem,zesce poremecena osoba... Uz to i jako iskompleksiran.
 
Mislim da mu se psihicko stanje naglo pogorsalo posle onog zlostavljanja kamile,
u satoru ispred Sava Centra na samitu Nesvrstanih u Beogradu.
Njemu je naglo pozlilo a kamila je smestena u sigurnu zensku kucu na bezbednoj lokaciji.

Pa tvoje reci dovoljno govore koliko si ti neozbiljna i nezrela osoba. A petljas se u ozbiljne stvari kao sto je politika. bolje ides na forum za usamljene :hahaha::hahaha:
 
Evo upravo pre 2 minuta je car Gadafi (kojeg ja inace prizivam u Srbiji vec godinama) je u UN nazvao na Generalnoj skupstini UN, Savet bezabednosti, Savetom terora. Direktno na CNN.

Opljuvava po Nato i UN sto su dozvolili da velike sile terorisu pola planete i sijaset malih drzava.

Valjda ce sada da mu se pridruzi i Chavez pa da pokrenu stvaranje nekog novog pokreta nesvrstanih, odnosno anti americkog pokreta koji bi trebalo nesto da znaci.

ZIVEO GADAFI!

Свака му је на месту, к'о Његошева. :ok:
 
ti ocigledno nista ne znas o gadafiju , iako ne sumnjam da ces sada ekspresno da googlas, ne bi li me demnatovao.........ali , ne vredi.....ono sto treba da se zna, ne pise na googlu, a to je da je moamer , zaista mentalno bolestan covek , cija bolest progresira poslednjih dvadesetak godina iz dana u dan..........to je fakat...

"Аитцхион" је провокатор, пропагандни агент освајачке америчке политике. "задужен" да бомбардује својим "изумима" које само дебилизовани свет може прихватати.
Не одговарајте антисрпским провокаторима и "минерима".

Иначе, у односу на Американце, Гадафи је оличење честитости.
 
"Аитцхион" је провокатор, пропагандни агент освајачке америчке политике. "задужен" да бомбардује својим "изумима" које само дебилизовани свет може прихватати.
Не одговарајте антисрпским провокаторима и "минерима".

Иначе, у односу на Американце, Гадафи је оличење честитости.

Za amere Gadafi is an innocent 5 yrs old little girl, with a teddy bear as a best friend :eek:
 
Ako pod 4000 misliš 500, u pravu si.

Ko ih šiša, što nisu odbili poslušnost Ćelavom. Onaj ko se 1999. borio za Miloševića u VJ, se u suštini borio za nastavak međunarodne izolacije zemlje.

sram te bilo!

24889047749c971f6259e9160099562.jpg
 

Back
Top