pitanje

Nemam toliko, inace pitanje je vise bilo za zene upuceno. Ja i necu nista sa njim ali mi je simpa da pricamo i tako to. No bojim se da je pogresno shvatio sve..bolje da batalim

Lepo je imati druga, a ne privlačiti ga sexualno.
A imaš i usta, pa mu reci da je sve sem sexa dozvoljeno.
Izlazak na kolače se uključuje u drugarstvo.
 
Prvenstveno nije lepo prema tvom "regularnom" dečku.
Dalje, on je -3, ali to ne znači puno - nije isto ako si ti 18, a on 15 ili ako si ti 30 a on 27.
Na kraju - jel' tebi lepo s njim? Lepše nego sa sadašnjim? Ili ti izgleda kako bi moglo biti lepše...?
Na klizavom si terenu, ja bih bio vrlo oprezan da sam na tvom mestu. Mnogo toga ljudi počnu kao zezanje, a završi se sasvim ozbiljno...
 
Neki klinja se zaljubio u vas a vi imate momka. Medjutim simpa vam da flertujete sa njim. Jel bzv njemu davati laznu nadu ili kao-sve je to zezanje, sta fali?

Nisam ja klinja bwee
pfft2.gif
 
Prvenstveno nije lepo prema tvom "regularnom" dečku.
Dalje, on je -3, ali to ne znači puno - nije isto ako si ti 18, a on 15 ili ako si ti 30 a on 27.
Na kraju - jel' tebi lepo s njim? Lepše nego sa sadašnjim? Ili ti izgleda kako bi moglo biti lepše...?
Na klizavom si terenu, ja bih bio vrlo oprezan da sam na tvom mestu. Mnogo toga ljudi počnu kao zezanje, a završi se sasvim ozbiljno...

Ma ne mogu ja da poredim, nemam nista sa njim samo pricamo i zezamo se, kako mogu da poredim taj odnos sa jednom vezom?
A nisam tip koji vara bez pardona..nego mi ovaj momak onako simpa, pa pitam jel ok da se druzimo i zezamo ako necu nista vise od toga..
 
Ma ne mogu ja da poredim, nemam nista sa njim samo pricamo i zezamo se, kako mogu da poredim taj odnos sa jednom vezom?
A nisam tip koji vara bez pardona..nego mi ovaj momak onako simpa, pa pitam jel ok da se druzimo i zezamo ako necu nista vise od toga..

Pa s obzirom da nije baš klinac, može da skapira, ti mu reci da možete tako da se zezate, ali da zna da je to samo zezanje...
 
Pa ti ces mu kroz pricu jer si prava "matorka":zper: da mu das do znanja gde je i kolko ima sansi. A kao iskusna starija osoba:zcepanje: to upoznavanje svesti na pravi put dobrog drugarsva sa "klincem".:zcepanje::hahaha:

I kad budete jednom imali 90 godina i ti 93 nece vise godine imati znacajnu vrednost pa ces biti pravi komad ako upecas nekog mladjeg. :):zcepanje::hahaha:
 
Neki klinja se zaljubio u vas a vi imate momka. Medjutim simpa vam da flertujete sa njim. Jel bzv njemu davati laznu nadu ili kao-sve je to zezanje, sta fali?

ja sam tako odlepila jednom na nekog malog, bio je 4 godine mlađi od mene.
al' nije isto kad ti imaš npr. 28 a on 24, i kad ja imam 22 a on 18.
imala sam momka, super vezu.
klinac je bio totalno neobičan, jednostavno, našao mi je žicu i umeo sa mnom.
ništa se konkretno nije desilo, ali je došlo do toga da sam ozbiljno počela da razmišljam o njemu.
moj ti je savet, pusti da prođe malo vremena bar.
pojaviće se već nešto što će ti pokazati zašto si se ipak odlučila za svog momka i koliko nisi pogrešila. :)
meni je tako bilo.

mislim, ako se ne pojavi na kraju, tj. ako se ispostavi da je mali stvarno "čudo" (kako ja obično kažem)
onda si, ***, u stvarno gadnom problemu. :mrgreen:
 
Heh.. klinja :D
Tako i ja vikala, pa prestala :rumenko:

Što se tiče teme, isto kao i sa bilo kim drugim :)
Ne znam da li on zna da imaš momka, a čak i da zna, pa nije zakonom zabranjeno da on i dalje pokušava i želi da bude sa tobom..
U svakom slučaju, zavisi od tebe šta želiš...
Ako hoćeš flert - onda flertuj, neće te ubiti malo flerta sa njim, ako nećeš - onda nemoj..
A možeš i varati momka, baš ako hoćeš, mada je to zaista bzvz...

Ono život je pred tobom i velika širina spektra odnosa između muškaraca i žena, pa čak i onih klinjastih i baba :)
 

Back
Top