22:22 PRATI ME!!! Molim nekoga ko se razume...

Tristana

Obećava
Poruka
74
Ljudi, neka se smeje ko god zeli ali kod mene je ovako: Svaki put kada mi u zivotu lose ide, vidim svako vece na digitalnom satu 22:22. I tako jedan odreden period. Ako ne to, onda prode autobus 22 pored mene. Ako ne to onda cu sigurno dobiti racun koji je 22,22. Ako ne to onda cu da saltam kanale na tv-u i bas u trenutku kada neki atleticar pretrci nesto za 22'22''. Ako ne onda cu sigurno da vidim na filmu da zive u stanu 222. Probudicu se u toku noci tacno u 2:22. Video kaseta ce da prebrojava minute i ja (iako sam se uzivila u film) cu da pogledam na video upravo u trenutku kada se sa 22'21'' menja na 22'22''. I tako dalje da ne nabrajam. Kada god mi je u zivotu dobro islo nisam videla mesecima niti jednu 22-cu. I bas sam se pitala zasto je prestalo da me "prati". Moji prijatelji i partner misle da sam konacno odlepila, ali je u poslednje vreme partner ipak morao i sam da prizna da je pomalo cudno. Svaki dan neke dvice se motaju oko mene i moram da ih vidim. Danas je bio broj ulice, sutra ko zna. Ako nista uvek je to sat. Na internetu sam nasla da mnogi ljudi imaju ovo iskustvo. Ali niko ne zna da objasni sta sve to moze da znaci.
 
Na tebi je hoces li se poistovetiti sa tim dogadjajima ili ne... hoces li im dati toliko vaznost i svaki svoj dan (koji je na kraju ipak - tvoj) potrositi na cekanje neke 'dvojke'...

verujem da ti se takve stvari desavaju, ali sta ako bi im okrenula ledja...
kao i nekim ljudima koji mogu da ti doaadjuju. pa sto tvoj strah i averzija od njih budu bili veci - bice vece i tvoje ocekivanje kada ce se i gde pojaviti. oni te tako uvlace ('pecaju te') u svoj sistem, svoj svet, i tada je tesko iscupati se. zasto onda ne bi poverovali da i brojevi mozda mogu to isto.

probaj da se distanciras od tih stvari.... ljudi koji su sujerverni i koji veruju da crna macka zaista donosi nesrecu - ne prodje dan a da ne vide bar tri! O tome ti pricam... to su sve sistemi uvlacenja koje na kraju ipak izgradjujemo sami u nasoj glavi. naravno da to ne znaci da si odlepila, vec da nebitnim stvarima pridajes znacaj. Mislim da je bolje da se suocis sa onim sto te stvarno tisti, jer to definitivno negde postoji, a ovako samo skreces paznju na nesto sto bi moglo da se pripise ' sudbini'... mozda isto zelis i sa svojim problemom da uradis?
;)
 
podsvest..programirala si se, da li zbog nekog odredjenog dogadjaja ili necheg drugog, ali lichi na tipichno programiranje...da li si se zapitala kako ti bash ti brojevi pored svega drugog zapadaju za ochi?!...chinjenica je da ima josh puno brojeva oko tebe a ti konstatno uochavash samo taj jedan (koji se ponavlja)..razmisli malo temeljnije shta je razlog tome...a postoji i alternativa, naravno...
 
Tristana:
Ljudi, neka se smeje ko god zeli ali kod mene je ovako: Svaki put kada mi u zivotu lose ide, vidim svako vece na digitalnom satu 22:22. I tako jedan odreden period. Ako ne to, onda prode autobus 22 pored mene. Ako ne to onda cu sigurno dobiti racun koji je 22,22. Ako ne to onda cu da saltam kanale na tv-u i bas u trenutku kada neki atleticar pretrci nesto za 22'22''. Ako ne onda cu sigurno da vidim na filmu da zive u stanu 222. Probudicu se u toku noci tacno u 2:22. Video kaseta ce da prebrojava minute i ja (iako sam se uzivila u film) cu da pogledam na video upravo u trenutku kada se sa 22'21'' menja na 22'22''. I tako dalje da ne nabrajam. Kada god mi je u zivotu dobro islo nisam videla mesecima niti jednu 22-cu. I bas sam se pitala zasto je prestalo da me "prati". Moji prijatelji i partner misle da sam konacno odlepila, ali je u poslednje vreme partner ipak morao i sam da prizna da je pomalo cudno. Svaki dan neke dvice se motaju oko mene i moram da ih vidim. Danas je bio broj ulice, sutra ko zna. Ako nista uvek je to sat. Na internetu sam nasla da mnogi ljudi imaju ovo iskustvo. Ali niko ne zna da objasni sta sve to moze da znaci.
znas,jos je karl gustav jung pisao o tome u svojoj teoriji sinhroniciteta.zatim je tu temu obradjivao aleister crowley,svako ko se dotakao numerologije nije dobro prosao sa mozgom.pokusaj da obratis pazju u tom trenutku na okolinu oko sebe.nesto ti govori da negde gresis.zasto?sta je to pogresno sta radis.uskladi sebe sa svojom okolinom i smatraj to dobrim simbolom jer ako je visim silama stalo do toga da ti skrenu paznju na nesto onda mozes samo da budes pocastvovana zbog toga.
 
Tristana:
Mozda tu i ima neke istine, pogotovo sto mi se desava kada sam puna negativne energije ili kada mi lose ide u zivotu. Ali bio si jako neopsiran i nije mi jasno o cemu te dve teorije govore.
vidis,iz ovo malo sto si napisala,a i sam naslov tvoje teme to kaze,tebi uvek treba neko ko ce nesto da ti pomogne ,ko ce nesto umesto tebe da uradi.zar ne mislis da sama treba da proucis detaljnije o cemu se radi a ne da trazis od mene da budem opsirniji.dao sam ti pravac gde da trazis,ako ne ulozis sopstvenu energiju u resenje problema ,od tog posla nema nista!!!!
 

Back
Top