Naučno dokazana partenogeneza

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tetragramaton

Iskusan
Banovan
Poruka
5.837
Jednogodišnjoj devojčici u stomaku raste beba
Kineski lekari šokirani kada su u stomaku jednogodišnje Kang Mengru otkrili još jedno dete.

Roditelji devojčice zabrinuli su se nakon što joj je stomak jako narastao u kratkom vremenu. Nakon CT skeniranja ljekari su u njenom stomačiću otkrili fetus za kojeg veruju da je njen 'blizanac-parazit'. Mengru je hospitalizovana i čeka na operaciju ukljanjanja fetusa.

Iako su ovakvi slučajevi vrlo retki, u medicini nisu nepoznati. 'Fetus in fetu' ili blizanac-parazit razvija se iz iste jajnecelije i gotovo je uvek istog spola kao i zdravo rođeno dijete. Fetus nastavlja rasti i godinama može živeti kao parazit, sve dok ne izraste toliko velik da šteti svom 'domaćinu'. U svetu je do sada poznato 100-injak ovakvih slučajeva.
60250959.jpg
 
Ovo znači da je mogućnog devičanskog rođenja MOGUĆA. :mrgreen:
Mnoge osobe ovde (naročito ženske) :per: su izražavale svoje neverovanje u bezgrešno začeće, međutim konačno je i to naučno dokazano. Fetus Isusa je mogao godinama živeti u Mariji i onda odjednom početi da raste. Devojka pošteno kaže da je nevina, što i JESTE, a onda se porodi. :super:
 
Hoces da kazes da su Marija i Isus istovremeno brat i sestra, jer ovde se radi o jednojajcanim blizancima, kod kojih je doslo do komplikacije. Upsssss hoces da kazes da je Isus bio zensko, posto su jednojajcani blizanci uvek istog pola. :manikir: :lol:

Fetus Isusa nije mogao da godinama zivi u Mariji, najverovatnije bi se razvijao kao kod ove devojcice ili bi u pitanju bio neki nerazvijeni parazit i sigurno ne bi izgledao normalno.
 
Poslednja izmena:
Hoces da kazes da su Marija i Isus istovremeno brat i sestra, jer ovde se radi o jednojajcanim blizancima, kod kojih je doslo do komplikacije. Upsssss hoces da kazes da je Isus bio zensko, posto su jednojajcani blizanci uvek istog pola. :manikir: :lol:

Pa možda su bili dvojajačani, uostalom i to će dokazati nauka za koju godinu.:lol:
Međutim ovde je bitno da je dokazana partenogeneza, a kasnije će biti ostalo. Jednog dana će nauka kroz mikroskop ili teleskop pogledati Bogu u oči i onda će reće:"Izvini što smo pljuvali po tebi!"
A on će reći:"Videste i poverovaste, blago onima koji verovahu a nevideše, jer njihovo je Carstvo Nebesko":super:
 
Pa možda su bili dvojajačani, uostalom i to će dokazati nauka za koju godinu.:lol:
Međutim ovde je bitno da je dokazana partenogeneza, a kasnije će biti ostalo. Jednog dana će nauka kroz mikroskop ili teleskop pogledati Bogu u oči i onda će reće:"Izvini što smo pljuvali po tebi!"
A on će reći:"Videste i poverovaste, blago onima koji verovahu a nevideše, jer njihovo je Carstvo Nebesko":super:

Ne znam. Da li si nekada cuo za dvojajcane sijamske blizance? Ja nisam, ali sam zato u formalinu vidjala sijamske blizance prasica, jednojajcane i oprasene pre vremena (stajali su u tegli).

edit videla sam i glavu teleta sa jednim okom na sred cela (anomalija).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top