Moja karta....

Joj, plašiš me u kom smislu napeto......mislim ceo moj zivot je napet, ali ja sam kriva za to posto vrlo emotivno reagujem na mnoge stvari..........


Jeste, pošto ti je toliko planeta skocentrisano u prvoj kući, a to je tvoja ličnost, napetost dolazi iznutra, nisu potrebni loši događaji da bi se tako osećala.

Ja lično mislim da ti je naredni period ''udaran'', da će postojati ta napetost, unutrašnja borba, potištenost, šta već...
Ali da nakon toga dolazi - trebalo bi - do tvog jačanja, novog i kvalitetnijeg gledanja na stvari...

Nema potrebe da puno brineš, tu smo mi :), a i ne vidim ja neke loše aspekte kod tebe, naprotiv...

Ovo su ti prolazni i prelazni periodi...
A i sada si u tzv. sade satima.

Da vidimo sad šta koja planeta može da znači: Mesec u Vagi - kažeš da si emotivna, Mesec u Vagi može da znači strah od samoće, osećanja te vode, tako da može postojati i neka vrsta ranjivosti. Možda zbog ovakvog Meseca si i neodlučna, stalno VAGAš, tražiš smotivni sklad. Ne znam da li si popusljiva, rekla bih da ovakav Mesec je spreman na kompromise, ali te iz stanja ravnoteža izbacuje sve što liči na nepravdu. Takođe, postoji mogućnost da se lako vežeš za drugu osobu, da postaneš zavisna od nje(ga).

Venera ti predstavlja emotivni život, pošto je u Strelcu, a to je promenljiv znak, to bih ja prevela kao neku vrstu avanturističkog stava u ljubavi. Tražiš veze pune emocionalnih uzbuđenja. Možda si ovde u raskoraku sa samom sobom, jer neodlučna Vaga stoji spram lepršavaog Strelca, koji bi hteo slobodu. Sve u svemu, iskrena si osoba, pravdoljubiva.
Ovakva Venera zna da da osobe koje lako pokazuju svoje emocije, nestrpljiva je.
Tebi je sedma kuća, koja, između ostalog, znači brak, u znaku Ovna, a Ovan ima sličan nastup prema braku kao ova Venera.
Ne znam jesi li udata, ali bilo bi fino da nađeš nekoga ko razume tvoja uverenja, kako ne bih osećala emotivnu neispunjenost, a odatle i odlazila u neverstva - avanture.

Mars - on predstavlja muškarca - takođe u Vagi - hm, on ovde ne pokazuje mnogo incijative, uglavnom ide linijom manjeg otpora, a pokazuje i probleme u braku.
Ne znam ja dobro da gledam, ja sam tek početnik, pažljivo uzimaj moje reči.

E, baš me zanima čime se baviš. Mislim da bi ti neka diplomatija išla dobro, pravo, a zbog ove Venere čak i neka umetnost, tebi bi bilo dobro da radiš nešto sa ljudima, nešto odakle možeš da utičeš na odnose među njima, a kroz takav posao i sama sebe kao individuu, svoj Ego, da pravilno usmeravaš...

Venera u trećoj kući može ti dati neka kraća putovanja, Sunce ti je na kraju prve kuće, ali se posmatra kao da je u drugoj - može ti dati priliku da dobro zaradiš. ALI, tu je i Uran i to još u promenljivom znaku, možda donosi nemar, možda lako potrošiš to što zaradiš, pa onda opet ti mnogo novca dođe pod ruku, pa opet potrošiš, ali to je zato što ti i ne stavljaš akcenat na materijalno, ti si okupirana - odnosima sa ljudima.

Brižna si osoba, ali ti je promenljivo raspoloženje, baš zato što umeš da osećaš osećanja drugih, da ih preživljavaš. Dobar si savetnik, ali za sebe često ne znaš.

I da vidimo taj Saturn - dakle, ja bih rekla da sa ovakvim položajem Saturna ti možeš lutati za identifikacijom sebe kroz druge ljude. Taj problem bi mogao da traje do tvoje tridesete, a tu se idealno uklapa i izlazak Saturna iz Vage. Ti u ovom periodu do sada, ne znam da li zbog nekih odnosa u porodici ili već čega, ako da imaš osećaj manje vrednosti, pa si zbog toga stidljiva da se pokažeš pred drugima, već se povlačiš... Kad pobediš svoj strah, nesamopouzdanje i skepticizam, mogu da se otvore brojni putevi, da ovaj leptirasti Strelac iz tebe krene put neke svoje slobode i novog izražavanja. Ti i imaš finog Neptuna, puna si mašte, ali da bi je realizoaval, potreban ti je motiv, inače otpliva ti u svet snova... :) a nekad i svet tuge, jer tvoje neobične ideje često ko ne razume, za šta si i sama delom kriva, jer treba da radiš na sebi i približavanju sebe drugima, bez identifikacije sa njima, jer ti si ti i to treba da otkriješ i živiš...
 
Dobar si ucenik, i hvala na trudu.............Nisam udata, a u zadnje vreme nemam decka, svidja mi se jedan momak kojeg znam iz vidjena ali za sada tu nema nista nadam se da ce biti;).........
pravicna sam osoba i ne volim nepravdu i neiskrene ljude, i to me izvodi iz takta.mada u zadnje vreme dobro razmislim pre nego sto odreagujem, sto do skora nisam....
Bavim se administracijom, ekonomijom radim sa puno ljudi, drzim im obuke iz raznih poslova.....odgovorna sam i volim da cuvam tajne....


ali najveci problem kod mene je ljubav, kao da sam u stalnoj potrazi za gospodinom idealnim, pa se brzo razocaram zbog postupaka pojedinih mislim da nisu iskreni kao ja ili da se emotivno ne predaju u potpunosti........neocekivano mi se desavaju neke stvari ali tako isto i prestaju bez objasnjenja a ja to najvise mrzim...

sto se novca tice,nekad ima nekad nema, i kad mislim da cu da bankrotiram Uvek se nesto desi da se izvučem...........

Mislim da si mi sve pogodila.......................:klap:
 

Back
Top