Vladimir Vukčević hapsi Ratka Mladića do kraja 2009 godine!

Windows 7

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
459
Vukčević: Mladić će biti uhapšen do kraja godine
Autor: Beta

Koordinator akcionog tima za okončanje saradnje sa Haškim tribunalom Vladimir Vukčević ponovio je danas da smatra će haški optuženik Ratko Mladić biti uhapšen do kraja godine.

"Mi (akcioni tim) smatramo da ćemo do kraja godine da završimo posao. Nisam ja samo po prirodi čovek optimista nego smatra da se ulažu ogromni napori da se to uradi i mislim da će to dovesti do rezultata", rekao je Vukčević za B92.
On je naveo da službe rade dan noć i dodao da je bila jedna akcija u okviru potrage za Mladićem 23. avgusta za koju su mediji saznali 15 dana posle i da se iz toga može videti da je akcija lepo i profesionalno izvedena.














http://www.blic.rs/politika.php?id=112006
 
Vukčević: Mladić će biti uhapšen do kraja godine
Autor: Beta

Koordinator akcionog tima za okončanje saradnje sa Haškim tribunalom Vladimir Vukčević ponovio je danas da smatra će haški optuženik Ratko Mladić biti uhapšen do kraja godine.

"Mi (akcioni tim) smatramo da ćemo do kraja godine da završimo posao. Nisam ja samo po prirodi čovek optimista nego smatra da se ulažu ogromni napori da se to uradi i mislim da će to dovesti do rezultata", rekao je Vukčević za B92.
On je naveo da službe rade dan noć i dodao da je bila jedna akcija u okviru potrage za Mladićem 23. avgusta za koju su mediji saznali 15 dana posle i da se iz toga može videti da je akcija lepo i profesionalno izvedena.

http://www.blic.rs/politika.php?id=112006

Mož se desi....
 
:hahaha::hahaha:Uhvatice ga...da ne kazem gde :mrgreen:

15287112.jpg


:lol::hahaha::hahaha::hahaha::lol:
 
Poslednja izmena:
Vukčević: Mladić će biti uhapšen do kraja godine
Autor: Beta

Koordinator akcionog tima za okončanje saradnje sa Haškim tribunalom Vladimir Vukčević ponovio je danas da smatra će haški optuženik Ratko Mladić biti uhapšen do kraja godine.

"Mi (akcioni tim) smatramo da ćemo do kraja godine da završimo posao. Nisam ja samo po prirodi čovek optimista nego smatra da se ulažu ogromni napori da se to uradi i mislim da će to dovesti do rezultata", rekao je Vukčević za B92.
On je naveo da službe rade dan noć i dodao da je bila jedna akcija u okviru potrage za Mladićem 23. avgusta za koju su mediji saznali 15 dana posle i da se iz toga može videti da je akcija lepo i profesionalno izvedena.














http://www.blic.rs/politika.php?id=112006

И шта је било када се пробудио...
Ено Ђенерала у Ираку учи амере како се ратује са мухамеданцима..
:hahaha:
 
OPTIMISTA
Roditelji imaju dva sina: pesimistu i optimistu. Da bi uravnotežili njihove emocije, pesimisti za Novu godinu poklone najnoviji model kompjutera, a optimisti konjsku balegu.

Razgovaraju deca kasnije:

- Kupili su mi kompjuter, ali on će za godinu-dve sasvim zastariti, ne znam šta će mi tada...

- Izgleda da sam dobio ono što sam oduvek želeo, konjića. Sada je mračno, pronaći ću ga ujutru, čim svane!
 

Back
Top