Studentska menza

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Ewo owako iz Bg-a sam,i fazon na budzetu sam, i koliko razumem ja mogu jedino da dobijem ono kao rucak samo right?
Owako zanima me gde da se prijawim to, znaci ziwim u bg-u i studiram tu na filozofskom.

a druga stwar koja me zanima, u koliko sati je taj rucak, i jel blizu faksa? msm gde je najblizi od platoa? xD
Hwala.
 
Da, na svoju karticu možeš samo ručak da kupiš, ali možeš i da uzmeš karticu od nekoga ko nije iz Beograda a ne hrani se u menzi i kupuješ i doručak i večeru, ako želiš.

Kartice se prave u domu Kralj Aleksandar iliti Lola, to ti je kod Vuka. Odeš tamo s indeksom i potvrdom da si upisao prvu godinu i 2000 u novčaniku, tražiš zahtev za izdavanje studentske kartice, popuniš, predaš, oni te slikaju i za par dana dođeš po karticu.

Tamo možeš da kupiš i žeton koji će ti trebati za menze (sve izuzev menze u Đušinoj) i obroke. Obroci se inače mogu kupiti i u menzama, ali ne u svim.

Menza najbliža Platou jeste 3k na Obilićevom vencu. Hrana nije nešto, ali nije ni strašna. Ručak je, MISLIM, od 11 do 3 (ili od pola 12 do 3). Trebalo bi da piše na sajtu SC Beograd. Pored toga što je blizu, dobra strana menze je i što se brzo stiže na red.

Ako budeš imao vremena možeš da skokneš i do Lole na ručak, tamo je hrana divna ali su redovi ogromni, kad se sjate mašinci, ETFovci, arhitekte i građevinci.

Meni je menza u Studenjaku :heart:
 
Rucak na Obilicevom vencu je od 12 do 14:30. Restoran ti je kod garaze ako znas gde je. Ne treba ti ni 5 minuta do menze, samo idi Zmaj Jovinom - staklena vrata - pise KLUB 3. Ne znam samo da li tu mogu da se kupe obroci, na obavestenju pise da se kupuju u domovima ali ti udji pa pitaj, ja sam zurila pa nisam silazila dole. Pogledaj b92mapu, to je Obilicev venac br. 4.
 
Pre dve godine je vrseno neko istrazivanje i studenti su tako rekli, ali kako je hrana u menzama uglavnom kraljevska, prema pricama istih, onda malo gore od kraljevskog i nije tako lose :) Svrati na jedan obrok pa odluci sama - ukusi su ipak razliciti, ali ako u pocetku sebe ubedis da je hrana odvratna - tesko ces promeniti misljenje.
 
da li ja mogu sa bonovima da jedem u kojoj hocu menzi tj. ne moram svaki dan da jedem u istaj menzi?! i zna li neko koliko je tacno para ona kartica sto mora da se izvadi,ne bih li kupila bonove i sta mi treba od dokumenata za vadjenje iste? hvala vam!
 
Informacije imas u domu kralj Aleksandar (kod Vukovog spomenika) - tamo se kartica i vadi, e sad da li je 1000 ili 2000 to ne znam. Nedeljom ne radi, subotom do 13h a radnim danima od 08h do 14h, pa nemoj da zakasnis.
 
Ja stvarno ne mogu da verujem koliko ste lenji i nesposobni, pitate šta treba od dokumenata za vađenje čip kartice i koliko košta, a to sve piše u drugom postu na ovoj temi! Dakle, nije ni da treba listati!
 
hahaha... 3k mi zovemo 3 kostura, a ne klub 3... pa onda zamisli kakva je tu hrana... :P samofinansirajuci vade kartice u ulici svetozara markovica, nzm koji broj... :D rucak ce te ispasti skuplje nego u restoranima domace kuhinje... :P ti iz obrenovca, ako ides lastom, imas pravo na 3 obroka, a ako te GSP prevozi do kuce, imas samo rucak... :)
 

poenta je bila u tome da skrenem paznju kolika je cena obroka, konkretno rucka za one po ekonomskoj tarifi... ne shvataj sve bukvalno pobogu... mada i nije daleko od bukvalnosti... jer, koliko mi se cini, cena rucka je oko 200 din, sto je priznaces, dovoljno za neku pljesku u restoranu ili raznjice u istom?? :D tako da, kad bolje razmislis, nice man, i nije to tako daleko od istine.... ;)
 
Zdravoo..ja sam na privatnom falkultetu.tj megatrendu..pa bi zeleo da znam gde mogu da kupim karticu za menzu??i koliko kosta??

haha... probaj u maxi-ju, mozda ti tamo neku Miskovic izda, da se hranite o njegovom trosku... ;) na ovu koju koriste studenti Bg univerziteta, ili ovh drzavnih fakulteta zaboravi, bar legalno da ces je dobiti... :P ali, uvek postoji varijanta da je kupis od nekog, one se krecu tu, oko 50-60 evra... :) pozz
 
poenta je bila u tome da skrenem paznju kolika je cena obroka, konkretno rucka za one po ekonomskoj tarifi... ne shvataj sve bukvalno pobogu... mada i nije daleko od bukvalnosti... jer, koliko mi se cini, cena rucka je oko 200 din, sto je priznaces, dovoljno za neku pljesku u restoranu ili raznjice u istom?? :D tako da, kad bolje razmislis, nice man, i nije to tako daleko od istine.... ;)

Ali,ko prica o ekonomskoj ceni? Rec je o povlascenoj...
 

Back
Top