Uredjenje terase

Evo jos jedne potvrde da su ukusi razliciti i da o njima ne treba raspravljati ali svakako treba uvaziti svacije.
Elem nije iskljuceno da ce to na kraju i biti plocice mada ih ja licno ne volim eventualno bi dosle u obzir neke od onih sto podsecaju na stare cigle, ako znas na koje mislim.

pa to bre..........bravo!
 
iskreno...meni je bolji i obični beton od ove vještačke trave...:sad2:
em što je to obična guma ili plastika...šta već...em što mi je ta nijansa zelene jako ružna,em mislim da ne može biti lakše za održavanje od pločica ili terace...
izbor je,naravno,tvoj...
 
Meni se jako svidjaju drvene letvice ili daske i ima ih u raznim varijantama ali mm je bio protiv toga jer se plasio da cemo morati svake godine da ih farbamo, a super izgleda, bas je prirodno. Vidim da su ih postavljali i u toj basti cije si slike postavljala.
Na kraju smo se ipak odlucili za plocice i uzeli smo neke tamne, boja kafe (ili cokolade) i super izgleda, mat su i ne klizu se.
 
Puste zene...kad "natrpate" terasu,nema covek gde da sedne.Jedino da izadjes ispred pa da gledas kako je terasa lepa.Uzas!


E sad sam nesto skontala ja izgleda imam muski mozak :zcepanje:
Uopste nisam planirala da natrpam terasu, bas naprotiv ne zelim ni jednu saksiju koja bi bila na podu terase. Eventualno posto na tri strane ide ograda da dve bude klasicna ograda neko kovano gvozdje ili sta vec a treca strana ograde da bude od zardinjere u kojoj ce biti neko bilje najverovatnije neko zeleno tujice pa da ih sisam u obliku lopti. Zardinjere kao na slici sa prethodne strane.
 
Meni se jako svidjaju drvene letvice ili daske i ima ih u raznim varijantama ali mm je bio protiv toga jer se plasio da cemo morati svake godine da ih farbamo, a super izgleda, bas je prirodno. Vidim da su ih postavljali i u toj basti cije si slike postavljala.
Na kraju smo se ipak odlucili za plocice i uzeli smo neke tamne, boja kafe (ili cokolade) i super izgleda, mat su i ne klizu se.

I meni se jako svidjaju te letvice, to se zove DECKING, ali mogu ti reci da je poprilicno skupo, krece se oko 50 eura/m2.
 

Back
Top