Koji kamion je kupio trucker?

Koji kamion je trucker kupio?

  • Mercedes-Benz

    glasova: 9 42,9%
  • MAN

    glasova: 1 4,8%
  • Scania

    glasova: 7 33,3%
  • Iveco :D

    glasova: 4 19,0%

  • Ukupno glasova
    21
  • Anketa je zatvorena .
То су ти секс реквизити:

Рол цирада - непрозирна завеса око лежаја
Мулда - полу-прозирна завеса (виде се само силуете)
Завеса рол - брзопотезна завеса која стоји скупљена док не наиђе неко и онда се једним покретом руке раширује (отуд и назив Рол завеса ;) ).


 
Na stralisa,motori su dobri ali dosta se zale ljudi na elektroniku,ali ni to nije 100% tacno,neko uopste nema problema sa elektronikom dok se neko zali....a kvalitet materijala je daleko od sjajnog,ipak je to najvisa klasa,ocekuje se malo ozbiljnosti.Cak mi se cini da je novi iveco eurocargo bolje odradjen unutra,kvalitetnije.Za eurocarga pricam iz iskustva,proveo sam 2 meseca u njemu dok sam stralisa samo zagledao na kratko i slusao iskustva od drugih ljudi.
 
Na stralisa,motori su dobri ali dosta se zale ljudi na elektroniku,ali ni to nije 100% tacno,neko uopste nema problema sa elektronikom dok se neko zali....a kvalitet materijala je daleko od sjajnog,ipak je to najvisa klasa,ocekuje se malo ozbiljnosti.Cak mi se cini da je novi iveco eurocargo bolje odradjen unutra,kvalitetnije.Za eurocarga pricam iz iskustva,proveo sam 2 meseca u njemu dok sam stralisa samo zagledao na kratko i slusao iskustva od drugih ljudi.

Zaboravio si da naglasiš sitnicu... za razliku u ceni Stralisa i Actrosa, možeš Iveca održavati ola-la.
 

Back
Top