NOVOSADJANKE

frari82

Početnik
Poruka
39
Cao Cao...

Sad u July na ljeto bio sam u Novom Sadu na odmoru, neopisivo mi se dopalo, nigdje toliko ljepih djevojaka na jednom mjestu jos nisam video. Izlaio sam par puta u Laze Talvckog i cini mi se da me rodjak vodio u 'Lazino Tele'. Sve samo dobri utisci...
Sad vi meni recite kako da vas upoznam;) eto mene tamo opet...

Pozdrav!
 
Cao Cao...

Sad u July na ljeto bio sam u Novom Sadu na odmoru, neopisivo mi se dopalo, nigdje toliko ljepih djevojaka na jednom mjestu jos nisam video. Izlaio sam par puta u Laze Talvckog i cini mi se da me rodjak vodio u 'Lazino Tele'. Sve samo dobri utisci...
Sad vi meni recite kako da vas upoznam;) eto mene tamo opet...

Pozdrav!


sad će tebi MS da objasni natenane samo da virne ovdi
 
hmmm...kad volis da ispravljas fjsldkruokjdlkjfld pa se zanimaj malo ;)

Da ima smisla, možda bih i tražio logiku, ali ovako me mrzi...

p.s. nemo' odma' da se nerviraš... Samo se zezam... Ali sam za ulicu ozbiljno poslao kritiku zbog tebe da znaš... If you give a F... If not: neither do I

@NICS: Ima tu reči, samo me mrzi...
Krdo, Koru, Koju, Djoku, Foku... Krljo... Ako baš tražiš...
 
Poslednja izmena:
Da ti ja malo pojasnim stvari kako idu...
Novosadjanke i nisu nesto posebno, da znas! To sto si video su studentkinje koje dolaze sa strane, i u najnajvecem broju nisu iz Novog Sada. Slicna je situacija i u Bg, samo sto on ima 2.000.000 stanovnika a NS 400.000 pa je manja koncentracija, odnosno u NS deluje da ih ima puno lepih jer je mozda cak i vise studenata u NS nego u Bg.
Matematika je uvek bila jasna ;)
 
Da ti ja malo pojasnim stvari kako idu...
Novosadjanke i nisu nesto posebno, da znas! To sto si video su studentkinje koje dolaze sa strane, i u najnajvecem broju nisu iz Novog Sada. Slicna je situacija i u Bg, samo sto on ima 2.000.000 stanovnika a NS 400.000 pa je manja koncentracija, odnosno u NS deluje da ih ima puno lepih jer je mozda cak i vise studenata u NS nego u Bg.
Matematika je uvek bila jasna ;)

Nista mi ne govori sve mi je jasno jer vidim da se samo Novosadjani javljaju a Novosadjanki ni za ljeka:)
 
Da ti ja malo pojasnim stvari kako idu...
Novosadjanke i nisu nesto posebno, da znas! To sto si video su studentkinje koje dolaze sa strane, i u najnajvecem broju nisu iz Novog Sada. Slicna je situacija i u Bg, samo sto on ima 2.000.000 stanovnika a NS 400.000 pa je manja koncentracija, odnosno u NS deluje da ih ima puno lepih jer je mozda cak i vise studenata u NS nego u Bg.
Matematika je uvek bila jasna ;)
nema ispitnih rokova u july da bi to bile strankinje :p
 
Malko si se zekila... Ima... (:

U julu nikad ništa ne položim jer sam tad uvek happy...... (:
kusch.gif
na kom fakultetu?
 

Back
Top