Remont hidrauličnih letvi volana

Zagor Bg:
Da li neko zna gde se može izvršiti remont hidrauličnih letvi volana i kolika je odprilike cena?
Da li se remont može izvršiti u sopstvenoj režiji zamenom semeringa i gde se oni mogu nabaviti? Pozdrav svima!
nisi naveo masinu pa ti se ne moze tacno odgovoriti...nisam siguran,mozda PPT Trstenik radi takve stvari ali ne pojedinacne slucajeve pa tako nista od toga...
ali ima tu nesto jos vaznije, Zagore Tenej (btw. da li znas sta ovo Tenej znaci :) ), stekao sam iz tvojih dosadasnjih postova utisak da si racionalan lik pa cu dati jedan savet...NIKAKAV remont i budzenja kod upravljackog i kocionog sistema nikome ne preporucujem...koliko ti god izgledao skup nov deo, kupi ga...vreme popravljanja automobila je ostalo iza nas, sada je vreme zamene delova...sopstvena rezija remonta ti je najgora moguca solucija i najbolje je da tu ideju odmah izbacis iz svoje glave...iskren pozdrav i nemoj pogresno da me shvatis i da se uvredis :)
 
Strajder:
Zagor Bg:
Da li neko zna gde se može izvršiti remont hidrauličnih letvi volana i kolika je odprilike cena?
Da li se remont može izvršiti u sopstvenoj režiji zamenom semeringa i gde se oni mogu nabaviti? Pozdrav svima!
nisi naveo masinu pa ti se ne moze tacno odgovoriti...nisam siguran,mozda PPT Trstenik radi takve stvari ali ne pojedinacne slucajeve pa tako nista od toga...
ali ima tu nesto jos vaznije, Zagore Tenej (btw. da li znas sta ovo Tenej znaci :) ), stekao sam iz tvojih dosadasnjih postova utisak da si racionalan lik pa cu dati jedan savet...NIKAKAV remont i budzenja kod upravljackog i kocionog sistema nikome ne preporucujem...koliko ti god izgledao skup nov deo, kupi ga...vreme popravljanja automobila je ostalo iza nas, sada je vreme zamene delova...sopstvena rezija remonta ti je najgora moguca solucija i najbolje je da tu ideju odmah izbacis iz svoje glave...iskren pozdrav i nemoj pogresno da me shvatis i da se uvredis :)
Sve ja to znam ali imam redak auto Talbot Solaru i letva mi curi na jednu stranu.Nije mnogo (200-300 gr) na 1500 km ali ima i malo lufta. Imam jednu rezervnu mehaničku ali mi se nikako ne odvaja od servo upravljača.Čak mi je i moj drugar mehaničar rekao da sam cepidlaka i da bi sa takvom letvom on vozio najmanje još godinu dana. Puno pozdrava! :D
 
Strajder:
covece Talbot Solara :shock: ...stvarno imas problem...raspitacu se sutra na poslu, ali nista ne obecavam...stavise, najverovatnije mrka kapa :( ...
Ta letva sigurno nije projektovana specijalno za Solaru, koristilo je sigurno bar još nekoliko firmi. Pogledaj pažljivo na kućištu sigurno postoji oznaka proizvođača ili kataloški broj. Uostalom, javi se Boletu iz Zemuna.
 
Espanol:
Strajder:
covece Talbot Solara :shock: ...stvarno imas problem...raspitacu se sutra na poslu, ali nista ne obecavam...stavise, najverovatnije mrka kapa :( ...
Ta letva sigurno nije projektovana specijalno za Solaru, koristilo je sigurno bar još nekoliko firmi. Pogledaj pažljivo na kućištu sigurno postoji oznaka proizvođača ili kataloški broj. Uostalom, javi se Boletu iz Zemuna.
Hvala momci! Mislim da bi ovaj forum mogao da se više bavi baš ovakvim pragmatičnim životnim stvarima u smislu pomoći oko delova, njihovog remonta, majstor Rile saveta. Problematika tipa Lamburdžini vs Porše je sa mog aspekta besmislena osim u kontekstu konkretnih tehničkih podataka ili fotke da čovek malo napari oči. Pozdrav svima! :D
 
Mnogo je tesko naci nekog za remont hidraulicne letve volana. Ljudi koji dobro rade remont hidraulicnih i mehanickih letvi volana se nalaze u Cacku. Cak i u par servisa automobila, kao sto je citroen ili opel ce vas uputiti na njih. Firma se zove Hidraulik Cacak. Kontakt telefon je 064/223-23-41.
 
Ja jedino do sada gde sam cuo da crkavaju ove letve volana su nemci prvenstveno VW Program.

Jos nisam cuo da je nekom na japancu ili amerikancu propala letva volana.

Eto ja sam cuo bas obrnuto da japanci uglavnom imaju problem sa letvama a da na nemcima odlazi u veoma retkim slucajevima.:)
Naravno das ce Tihi jedva docekati da daje ovakve izjave a pritom nikad nigde nije nista lose cuo za japance a na japancima itekako ima problema kao i na bilo kojim drugim automobilima.
Evo dokaza tj. argumenata.
http://balkans.aljazeera.net/vijesti/toyota-povlaci-vise-od-sest-miliona-vozila
Isto tako ima i Accord problema sa letvom volana a Tihi nije "cuo" za taj problem jer je jedini koji vozi taj model u svojem sirem okruzenju. Sto je najgore sve svoje odvale formira na osnovu jednog jedinog i njegovog primerka. Tako nam je kacio i ocene sa engleskog sajta gde su neki koreanci ocenjeni odlicno jer su imali malo kvarova a to je presmesno jer tih automobila ima u broju 3 u celoj Engleskoj a on nam to poredi sa VW koji je daleko najprisutniji automobil u vecini zemlaja sveta.
 
Poslednja izmena:

Back
Top