dal' je ko cuo za nagradno putovanje firme woolline ?

Не знам да ли је превара, али ево, знам двоје људи који ће ићи тамо, па кад се врате, јавићу. :)
Иначе, цака је да је за једног бесплатан пут и смештај са доручком 5 дана, а други треба да плати пун износ.
Значи, ако се неком исплати да за цену једне бораве две особе, зашто да не?

На презентацији буде много људи, добију вечеру и причу од три сата, али нису обавезни ништа.
И није тајм шеринг.
Ако хоће неко да купи производе, који су фантастични, и исто толико скупи, од воље му!

Рекох, не знам да ли ће све бити као што је обећано, али неки пријатељи планирају да оду, па ћу знати за који месец.
 
Значи, неће им се ништа ружно десити на презентацији. :)
Неће бити затварани, закључавани, неће их нико убеђивати да нешто купе или нешто ураде.
Толико сам ја чула. Е, сад, можда зависи и од њиховог промотера, не знам...
 
Evo ovako za zainteresovane u vezi putovanja na Azurnu obalu..... Ja sam licno radila u toj firmi i mogu vam reci da je to klasicna prevara.Imam ruzno iskustvo u firmi od ljudi vlasnika i ostalog a o platama da ne pricam ne daje plate a za uzvrat trazi da mu se sto veci broj odazove u restoran na tu besplatnu veceru. Tu vam prodaje proizvode od vune i jos nekih gluposti. Firma postoji od aprila meseca i jos ni jedna tura nije otisla na putovanje. Pa odlucite sami. POZZZZZ
 
Ja sam novinar u radm pricu o nagradnim putovanjima, izmedju ostalih i o toj agenciji Woolline.. Znam da se bave prodajom gomilu nekih proizvoda, ali jos uvek nemam nikoga ko je otputovao preko njih. Pa Ako biste mogli napisati kako su se proveli na putovanju, da li je bilo nekih problema i slicno! Hvala

to su ciste prevare , na zalost nasi nasedaju na "za dzabe" .Nista u zivotu nije gratis, ako se ne plati jedno preplati se drugo
 
Ne znam da li je moja poruka prosla jer sam novajlija ovde.Napisacu ponovo valjda ce biti OK.
Ja sam jedan od dobitnika tog putovanja na azurnu obalu preko Woolline-a i u novembru sam otisao na putovanje.Da krenem od prezentacije-telefonom sam obavesten za nagradu i posle moje potvrde da bih isao na prezentaciju poslali su i pismeni poziv-otisao sam na prezentaciju(duga i dosadna jer me nisu interesovali duseci,jastuci cebad ni ostalo sta je bilo na njoj vec sam se prijavio za putovanje na azurnu obalu.Objasnili su nam da je placeno :put,vodic i nocenje sa doruckom.Ako zelimo da idemo na predvidjene izlete i vecere sa jednim plesom kosta 140 evra.Jos su nam trazili na ime rezervacija po 1500 din. jer su nam rekli da se ljudi prijave pa kada dodje vreme za putovanje oni se uopste ne jave niti pojave.Na put su rekli da se ide u oktobru pa ko ne moze tada moze se pomeriti za novembar i na kraju moze i u decembru.
Posto se nisu javili do negde 20 oktobra ja sam ih nazvao i rekli su mi da u oktobru nije se ni islo nego ima termina u novembru pa sam upao za 12 novembar.
Krenulo se nesto pre ponoci ispred Sava centra i proveli smo 5-6 divnih dana.Autobus Crnja toursa bio je dobar i udoban pa je dosta dug put(vozac mi je rekao 1440 km u jednom pravcu)prosao u sali,vicevima,muzici i pevanju.Granice smo prolazili bez nekih vecih zadrzavanja 10 - 15 minuta do Slovenije a posle toga smo bili u sengenskoj zoni da smo samo po tabli znali da smo usli u Italiju ili Francusku.U Italiji smo bili u manjem mestu Diano Marina u solidnom hotelu-dvo i trokrevetne sobe sa tlf,tv i dobrim kupatilom.Vidim na forumima da neko tvrdi da hrana nije bila dobra-ja ne znam nemam nikakve primedbe na hranu-standardno kuvano jaje,salama ili sunka,kackavalj sir,puter,margarin i marmelada sa mlekom,cajem,kapucinom,belom kafom,topla cokolada sa hlebom tj kao kajzerice a uvece sam birao izmedju dva predjela i dva jela tako da stvarno nemam zamerke na hranu ni na smestaj u hotelu.
-prvi dan smo obisli Nicu i San Remo
-drugi dan Antib,Kan i Menton
-treci dan Monako,Monte Karlo i Ez sa parfimerijom
-cetvrti dan Djenovu
Cetiri dana i dva u putu(zakacio nas je i sedmi dan jer smo se vratili u dva ujutro) smo proveli super iako je pretezno sastav bio 50-tak godina u sali i obilasku svih tih mesta a posebna prica je divna vodickinja koja je non stop pricala gde smo bili i gde smo prolazili-puna duha i viceva pa je vreme prolazilo da nismo osetili ni duzinu ni umor od puta.Nismo platili znaci ni evro vise od onih 140 sto nam je na prezentaciji i receno(potrosili smo dosta na kupovini krpica deci ,rodbini i prijateljima jer su svakako svi ocekivali nesto od naseg puta).I ono sto se potrosi na kapucino,espreso,spremuto(sok od pomorandze),ko je hteo da ruca u restoranima i kaficima itd.
Zato kazem zavisi od svake osobe sta ocekuje od ovog puta i za ove pare.Ja sam prezadovoljan kako je bilo:
-autobus dobar
-vozaci profesionalno odradili put od oko 3500 km po delimicno i magli,mraku
-vodic+pomocni vodic super devojke
-smestaj solidan
-hrana solidna
Ako ima jos neko neka nam napise svoje iskustvo...
Pozdrav i ne znam ako neko hoce da ubacim i neku sliku?
 
Evo i slika sa putovanja:
rijeka.jpg

Rijeka oko 8 sati
14327021.jpg

more,sunce i oblaci
25534518.jpg

Nica
64329279.jpg

Nica i cveće
49949270.jpg

Usecereno voće
73634415.jpg

more
44124046.jpg

Nica
95020849.jpg

playa u Nici
 
Poslednja izmena:
evo i dalje po peti put jer pripremim slike i kada ih pošaljem kaže mi da nisam prijavljen pa ja opet iz početka valjda ću naučiti kad uvežbam...

74630127.jpg


kapela sv.Rite

30088076.jpg


Nica-panorama

83232281.jpg


Grčki motivi

93240064.jpg


dečja zanimacija

55075867.jpg


Nica i vodopad

73227053.jpg


tramvaj

29611609.jpg


i oni odmaraju

93057819.jpg


naš hotel Capri

37291974.jpg


pogled iz sobe na dvorišnu stranu a more je 50 m dalje

Higijena je dobra jer su posteljinu i peškire menjali svaki dan a imaju tuševe,bide,TV,telefon u sobi a mi smo praktično samo pspavali u sobi a sve ostalo u toku dana su bili obilasci Francuske ili Italije...
 
43622959.jpg


Monte Karlo

93640650.jpg


fontana

33949259.jpg


panorama Monako

36697358.jpg


takođe

94987764.jpg


Grejs Kelin japanski vrt

68397899.jpg


ciklame

46189650.jpg


MK

82387868.jpg


MK hotel de Paris

99465948.jpg


fontana

39140431.jpg


MK "leglo zaraze!"

40024230.jpg


voćke i cveće zajedno

77757408.jpg


samo cveće

71396255.jpg


Eze-orlovo gnezdo i parfimerija Fragonard

93612607.jpg


Đenova

90414099.jpg


Đenova takođe

31460024.jpg


Đenova - fontana


i to je ukratko to-hvala svima na strpljenju- prevozniku Črnja toursu iz Rovinja sa odličnim vodičima i vozačima i na lepom provodu i putovanju a i sama grupa je bila solidna pa smo se nekako uklopili u sve to.
 
Poslednja izmena:
Koštalo je 140 evra ko je hteo da ide na izlete tj. obilaske opisanih mesta,večere i pevačica italijanskih kancona jer smo jednom posle večere imali zabavu uz ples.Ko nije to hteo mogao je proći bez ikakvih troškova ali je cela grupa prihvatila da plati tih 140 evra i bili smo zajedno od polaska do povratka(bilo je i mladjih a bogme i starijiiiih).Razumem i agenciju jer ništa nije dzabe- presli smo oko 3500 km,noćenja sa dorućkom i većerom,dnevnice vodiča i vozača,pevaćica,putarine itd.Ne znam koliko bih kući potrošio za 6-7 dana ali sam barem nešto video posle dužeg vremena i uživao u šalama,pesmi,vicevima i druženju.
Vodič nam je bila Ivana,jedna predivna devojka tj mlada žena koja je bila neumorna,vesela a smeh ima da ga niko ne može ne ćuti i zaboraviti a sa njom je bila i Eva koja se obućavala jer je skoro poćela da radi za Črnja tours.Ne znam ,zaboravio sam kako se zvala vodičkinja u drugom autobusu Črnja toursa, koji su paralelno išli sa nama, vodeći grupu iz Bjelovara-ona je bila srednje visine lepa plavuša.
 
Poslednja izmena:

Back
Top