dal' je ko cuo za nagradno putovanje firme woolline ?

img0570w.jpg
[/URL][/IMG]
img0738p.jpg
[/URL][/IMG]
 
Poslednja izmena:
img0596ki.jpg
[/URL][/IMG]
OCEAN MUSEUM, odakle je nemarnoscu bacena u more alga , koj asadprekriva svu faunu i floru mora i gusi zivi svet u njemu! Pronasli su Australijskog puza koji jede tu algu , ali nije izdrzao, jer more je ipak hladnije nego pri obalama Australije!! Zaduzbina princa Alberta i ispred njega se nalazi podmornica Zaka Kustoa, tu sliku mozete da vidite, pre ovih slika!!!
 
Poslednja izmena:
img0615a.jpg
[/URL][/IMG]

Ispred dvorca Ranijerovih.Princ Albert je bio kod kuce i toliko ljubazan da me je pozvao na kafu, ali ja nazalost ne pijem kafu vec toplu cokoladu!! Koji blam za nejgovog kuvara ,uhvatio se za glavu , ali ja sam sesamo osmehnula i rekla sledeci put, kada budem dosla!!!! Isplovio je svojom malenom jahticom od 30tak metara, a ja sam strpljivo sacekala smenu straze!!!!
Ovo je mala sala, neka neko ne pomisli da je istina!!!!
 
img0664w.jpg
[/URL][/IMG]

Seta li seta, gazda i pas.... Ko kupuje, ne znam??? Ali samo znam da bi kod nas bilo: Kus dzukelo, sibe bre!!!!!!!! Pseto na lancu, ker iju... Ujedaaaaaaaaaa.... Dlake, boze dzukelu seta, a ne gaji prasice ili jagnjad, to mu se vise isplati...
E koliko sam bila ljubomorna, jer moja pudla sedi ispred prodavnice sva sa masnicama i snalicama i ceka da mnogi dzukci izadju iz te iste prodavnice!!!!
 
Poslednja izmena:

Back
Top