Razocarao sam se u Beogradjanke...

ok...velika budalo....ne znam shta te je pokrenulo u hajku protiv mene...ali nije ni bitno...probaj da me zaobilazish.....bice lepo i tebi i meni....ok....
a ako imash neshto lepo da mi kazesh poshalji P.M.
verujem da ljudi ne zele ovde da chitaju tvoje glupe prozivke......
pozzzz
 
maja mala mama:
absonic:
Ima li lepih devojaka u Beogradu...
Idem gradom pa gledam-
te jedna ima nos ko da joj je Batic cale
pa druga dlakava ko majmun
pa treca debela ko 20 buradi...
Ima li ijedna lepa zena u Beogradu?
Ako u Beogradu nema lepih devojaka stvarno ne znam gde ih ima!?
Ti samo definitivno ne poznajes prave...
Očigledno ti ih znaš... no ostavi kontakte ovde.
 
Ne postoji veci procenat PRELEPIH zena nego u granicama koje obuhvata bivsa JUGOSLAVIJA (6 republika)Ja u svom zivotu ako sam u tim granicama video 10 PROSECNIH...Ma kakvi..Ni deset...
Bruka kako ste lepe.To vam ni veliki efendija ne moze osporiti.Seceri!
Znate da se sredite,uredne ste, niste ofucane ma koliko godina imate....Od mene toliko o tome.
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
 
Bez namere da nekog vredjam, dodji u austriju da vidis "lepotice". Onda ce ti druge biti fantasticne...Ja to u sali kazem: Ko da su stavljene kao sareni ves u masinu na iskuvavanje" Sve isprane jedino sto se sredjuju kvalitetnom sminkom...ali slabo im to vredi...oni su svi poludeli bas za nasim zenama..ne samo po izgledu vec i po sposobnostima :wink:
 
Mala budala:
absonic:
Ok,ja onda nisam nesto vid'o kako treba...
Ne osporavam ja da ima lepih devojaka,jer ih ima...
Ali ima i ruuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzniiiihhhhhh....
Zato ja izbegavam odlazak na bazen,mi neka debela prasica mlatara guzicom ispred nosa pa josh da mi prdne....ufff

Bas si jadan...
Ko zna na sta ti licis... :lol: :lol: :lol:
e,budalice nemoj ni tako strogo,decko se samo razocarao u beogradjanke(potpuno ga razumem),a ne znamo ni sta on ocekuje od devojke(mislim kako da izgleda da bi NJEMU bila lepa),sve zavisi....a ti decko malo oladi sa tim komentarima nije lepo........
 

Back
Top