Ko vise uziva u oralnom sexu?

glista:
Duhovitost me uvek obori sa nogu,nego,bio je tu jedan sličan lik samo taj se odazivao na ime 'Šupak efendija'.Da nisi ti taj isti,samo sad si stariji ,odrastao,napreduješ... :wink:

Tacno.Bas taj.Vidis kako neki ljudi kao ja umeju da svojom harizmaticnoscu ostave svoj licni pecat.
Posto si oboren s nogu, ustani sad isprljaces se pa ce mama da te grdi.A i cale sto mu diras komp.
 
glista:
Harizmatičnost koju širiš iz onog prvog imena može biti veoma opasna,po tebe najviše,pazi da se ne ugušiš(Savet)

Da ti kaze nesto efendija:
Na ovom forumu nema mesta za sujetne.Ako nisi za zez vec sipas klincke fazone, zaboravi to.Sve frustracije i nezadovoljstva zaboravi u momentu kad se ulogujes na forum.Ovde svako moze da se qrci jer je anoniman sad i zauvek.Ti si mozda klinac napucan hormonima koji ima 120 kila sa sve krznom (100 bez krzna) i koji mozda moze da me ubije od batina a ja ipak necu da te vredjam iako me NIKAD neces sresti.Zato ti savetujem da se ne glupiras.Promeni nick da padnes u zaborav i uloguj se pod novim nickom kao covek.
I lizi RUMENKA :wink:
 
Vidi sinovac,sad skoro nekako na tv-u slušam nekog tipa koji je upravo izašao sa robije i ima interesantnu priču.Njih nekoliko uhvatili su jednog malog mačka i povadili mu sve zube,jadničak je ipak morao da ostane vezan za svoje mučitelje jer nije mogao ništa da jede a oni su ga hranili na cuclu.Kad se malo oporavio prešao je na bolji meny,naime mazali su penise čokoladom i sl.a mačak je lizao,lizao i lizao...Posle toga se dugo umivao...Tako ako govorimo o frustracijama eto rešenja,nisu žene sve na svetu snaćeš se ti i bez njih.I prevideo si jednu stvar,ti si prvi počeo sa pod......m,ne znam zbog čega,drugo i treće siguran sam da sam debelo stariji od tebe a što se tiše žena ja mislim da ipak lažu,više bih voleo da se prvo javila neka osoba ženskog pola ali kad si već tako upućen i tvoja iskustva su dobrodošla.I na kraju u jednom se slažem sa tobom,bolje da ovo prekinemo i sačekamo neko žensko čeljade.Pozdrav. :P
 
glista:
Da li žene lažu kad kažu da ne uživaju? :o
Ovde ostaje nejasno kad se misli na uzivanje....Kada to zena pruza muskarcu ili kad to muskarac pruza zeni...U prvom slucaju po mom misljenju zena to cini da bi zadobvoljila muskarceve potrebe, a u drugom se onaj koji je pravi naravno trudi da i ona uziva...pa najbolje je kad se ima vremena i uslova za kompletan dozivljaj :D
 
Izvinjavam se svima koji misle da sam ostao nedorečen jer to i jeste tačno,ali pitanje nije 'Ko više uživa?'Nego se odnosi na one koje odrade posao poput profesionalke a onda mi kažu'Ja to ne volim,to radim samo zbog tebe?' E, u to ne verujem...A opet ne mogu ni da budem siguran baš 100%...Možda je to samo navlaka da bi se osećao dužan pa da odgovorim recipročnom merom,ha,ha,ha... :D Kad malo razmislim eto na pomolu nove teme... :idea:
 
glista:
Izvinjavam se svima koji misle da sam ostao nedorečen jer to i jeste tačno,ali pitanje nije 'Ko više uživa?'Nego se odnosi na one koje odrade posao poput profesionalke a onda mi kažu'Ja to ne volim,to radim samo zbog tebe?' E, u to ne verujem...A opet ne mogu ni da budem siguran baš 100%...Možda je to samo navlaka da bi se osećao dužan pa da odgovorim recipročnom merom,ha,ha,ha... :D Kad malo razmislim eto na pomolu nove teme... :idea:

Blago tebi... :cry:
 
uzas, kakva diskusija))) uzivam i pali me koliko to njega pali, uziva i on u tome koliko to mene pali, bez obzira na to ko je "taj koji odradjuje posao" k`o sto neko gore reche....i sve u svemu cela se tema svodi na to...da je samo potreban pravi spoj osoba i zelja... :wink:
 

Back
Top