PMS mržnja

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Muškarci je pamte ali žene zaboravljaju i ako su bile gore od terorista samoubica u tim lošim danima.
I nemaju obzira prema drugima, a opet su voljene od strane muškaraca.
Pitanje za žene: Šta ste najgore uradile svojim muškarcima u PMS stanju ?:)
 
Muškarci je pamte ali žene zaboravljaju i ako su bile gore od terorista samoubica u tim lošim danima.
I nemaju obzira prema drugima, a opet su voljene od strane muškaraca.
Pitanje za žene: Šta ste najgore uradile svojim muškarcima u PMS stanju ?:)

cinjenica je da mi tada imamo izokrenutu sliku o realnosti i to u negativnom smislu. i sve nam smeta, i sve nas iritira i svi nas manje vole ili nas uopste ne vole i sve stavljamo pod sumnju i teror:P
pa ja se svadjam tada:)
ne radim nista lose:)
 
.. Ona vaša muška cica ,jedini dio vašeg tijela koji nemam ama baš nikakvu ulogu ! ;) Ili je dokaz .. da je muško nastalo od žene ..:mrgreen:

Zahebavao me nešto , bilo ljeto.. (inace mrzi da mu se dira oko bradavice ) ,nešto mi je kakao ..i ono laganini štipnuo me za moju " tada bolnu pms-ticnu " cicu , pa sam ja njega ugrizla za njegovu !
Bolilo ga je u fulu !

Btw.. PMS ? Nije li to mit?:think:
 
ne to znaci da za sve sto ne razumeju okarakterisu to kao ludace u pms u..i vise pricaju o tome nego mi

nedavno , čitah negdje .. :ako je lik totalno u nekom "modu" sa svojom ženskom, ono totalno prisnom.. također pati u maloj mjeri sa njom u tom "MIT" razdoblju zvanom PMS..

ili ...

da i oni pate od PMS-a.. ! Nekog tamo Muškog.. "Pitaj Boga u kojem periodu" , kažem samo da sam načula.. :mrgreen:
 
nedavno , čitah negdje .. :ako je lik totalno u nekom "modu" sa svojom ženskom, ono totalno prisnom.. također pati u maloj mjeri sa njom u tom "MIT" razdoblju zvanom PMS..

ili ...

da i oni pate od PMS-a.. ! Nekog tamo Muškog.. "Pitaj Boga u kojem periodu" , kažem samo da sam načula.. :mrgreen:

jeste, njih udari pms kad su im jaja puna pa ih zuljaju pa se ondak unervoze :lol:
 
nedavno , čitah negdje .. :ako je lik totalno u nekom "modu" sa svojom ženskom, ono totalno prisnom.. također pati u maloj mjeri sa njom u tom "MIT" razdoblju zvanom PMS..

ili ...

da i oni pate od PMS-a.. ! Nekog tamo Muškog.. "Pitaj Boga u kojem periodu" , kažem samo da sam načula.. :mrgreen:

pa nije to mit samo ne pati svaka zena od njega
ko sto nema svaka iste bolove tokom menstruacije
 
pa nije to mit samo ne pati svaka zena od njega
ko sto nema svaka iste bolove tokom menstruacije

pms ima svaka zena ali je manje ili vise izrazen. kod neke samo u vidu slabijeg umora i to je sve.
kod najizrazenijeg ide do teskih migrenoznih napada, histerije, agresije..
u nekim drzavama zlocini pocinjeni tokom menstruacije dobijaju blaze kazne kao i greske u saobracaju. cak i ako se ubije drugi ucesnik u saobracaju od strane zene vozaca koja ima pms, ima se olaksavajuca okolnost. u smislu, slabija koncetracija, smanjena uracunljivost itd..
 
pms ima svaka zena ali je manje ili vise izrazen. kod neke samo u vidu slabijeg umora i to je sve.
kod najizrazenijeg ide do teskih migrenoznih napada, histerije, agresije..
u nekim drzavama zlocini pocinjeni tokom menstruacije dobijaju blaze kazne kao i greske u saobracaju. cak i ako se ubije drugi ucesnik u saobracaju od strane zene vozaca koja ima pms, ima se olaksavajuca okolnost. u smislu, slabija koncetracija, smanjena uracunljivost itd..

Jao koji razmaženi sistem.. !
 
ebo vas pms opterecujete se s njim vise nego mi
Pa ne trpite vi posledice PMSa, nego mi! Kroz vas samo prodje, kao struja, a naebe onaj ko je na drugom kraju - a to je obično ružnija polovina.
to je dokaz da su emancipovani, da im je stalo, da zele da shvate i razumeju i spoznaju zenu i njenu sustinu. i bolje im objasniti
Ajd nek bude kako ti kažeš, meni je najbitnije da na vreme eskiviram udar PMSa, pa nek se to zove i emancipacija - nema veze dok je efikasno. (Ispade PMS ko neki cunami... :lol:)
 
nije razmazen, samo dobro prilagodjen realnosti.

Sorry .. ALI to je meni realnost pod staklenim zvonom onda.. !

Doklen bi išle te isprike? Koja je daljnja funkcija da se utvrdi stanje PMS-a , ceka se da crvena armija napadne ,pa se nosi uzorak na sud? !
Mislim vjerujem ti da takvo nešto postoji, ali meni je to malo too much ! :)
 
pms ima svaka zena ali je manje ili vise izrazen. kod neke samo u vidu slabijeg umora i to je sve.
kod najizrazenijeg ide do teskih migrenoznih napada, histerije, agresije..
u nekim drzavama zlocini pocinjeni tokom menstruacije dobijaju blaze kazne kao i greske u saobracaju. cak i ako se ubije drugi ucesnik u saobracaju od strane zene vozaca koja ima pms, ima se olaksavajuca okolnost. u smislu, slabija koncetracija, smanjena uracunljivost itd..

ne znam ne bih ja nikad sve prosirivala na svaki organizam...jer svaki je razlicit
vis koleginicu...sit gladnom ne veruje
i sto mi se javlja da je koleginica u stvari kolega :lol:
 
Pa ne trpite vi posledice PMSa, nego mi! Kroz vas samo prodje, kao struja, a naebe onaj ko je na drugom kraju - a to je obično ružnija polovina.

Ajd nek bude kako ti kažeš, meni je najbitnije da na vreme eskiviram udar PMSa, pa nek se to zove i emancipacija - nema veze dok je efikasno. (Ispade PMS ko neki cunami... :lol:)

ma vazi bolove trpi moj pokojni deda valjda
kako uvek ispadne muskarcima sve najteze u zivotu da ga hebes :lol:
 

Back
Top