koja je najbolja termalna pasta za procesor i gde moze da se kupi?????

Znaci milijarde ljudi na svetu su budale?Izvini,da te pitam koju ti pastu imas na cpu?Neku "kupljenu" ili onu iz Arilja?Znaci i ti spadas u tih milijardu ljudi,zar ne(ako uzmemo u obzir da si kupio pastu,kulere itd)?Izvini sto te "oslovljavam" budalom ali sam si rekao da je to "za budale"!:mrgreen:

Ima se moze se....volim,bre da kupujem dobre stvari....volim...sta cu kad mi se moze,a ti?:per::)


Prvo cipovi za pc-ove su samo mali deo svega, najveci deo zarade ide upravo na industriju ,cipovi za razne masine..ako oni to hlade sa pastom koja kosta 10 e kanta onda to znaci da pasta radi posao...i tu nema sta da se prica..ak oto ne kapiras onda je nas razgovor zavrsen :)
ja u moja dva kompa imam pastu koja je dosla uz njih, a da moram da menjam kupio bih najjeftiniju jer mi je pristupacnija od ovih na veliko...da bacam 10 e na nebulozu sigurno necu, a da imam ovu za na veliko, stavio bi je bez frke...
tako da nema potrebe da me oslovljavas budalom ;)

shvatio sam iz tvojih postova jos odavno da se ima, i da je tvoj duzi...a ako bas zelis da znas, moj komp je star 6 godina, i ja moje pare trosim na izlazke, na devojku, knjige , elektrotehniku ( koja je i moj hobi )
pozdrav :)
 
[/B]

Prvo cipovi za pc-ove su samo mali deo svega, najveci deo zarade ide upravo na industriju ,cipovi za razne masine..ako oni to hlade sa pastom koja kosta 10 e kanta onda to znaci da pasta radi posao...i tu nema sta da se prica..ak oto ne kapiras onda je nas razgovor zavrsen :)
ja u moja dva kompa imam pastu koja je dosla uz njih, a da moram da menjam kupio bih najjeftiniju jer mi je pristupacnija od ovih na veliko...da bacam 10 e na nebulozu sigurno necu, a da imam ovu za na veliko, stavio bi je bez frke...
tako da nema potrebe da me oslovljavas budalom ;)

shvatio sam iz tvojih postova jos odavno da se ima, i da je tvoj duzi...a ako bas zelis da znas, moj komp je star 6 godina, i ja moje pare trosim na izlazke, na devojku, knjige , elektrotehniku ( koja je i moj hobi )
pozdrav :)

Neko sad laze od nas dvojice?Sta mislis ko?6 godina nisi menjao pastu nego koristis jos onu....prvu....hmmmmmm....al ajde!;)
 

Back
Top