Potreban savet što pre

LittleBigStar

Početnik
Poruka
12
Zdravo svima! ja nemam neki klasican problem,nego samo dilemu sta uraditi,pa rekoh da pitam ostale forumase sta bi oni uradili na mom mestu.pre dva,tri dana sam bila u kaficu i u mojoj blizini je sedeo momak koji se stalno okretao i gledao u mom pravcu i pritom mi se smesio.Meni je on simpatican jos od pre nekoliko meseci,a sad sam se ponadala da sam mozda i ja njemu.Zbog toga bih preuzela inicijativu.Inace je iz mog grada,ali se ne znamo licno,a i nemamo neke zajednicke prijatelje koji bi nas upoznali,tako da mi ne ostaje mnogo opcija. Prvo sto mi pada na pamet je da mu posaljem poruku preko mobilnog i da mu se predstavim i tako cu odmah videti reakciju.A opet,to mi sa druge strane deluje malo detinjasto,tako da ne znam sta da radim...Ne bih da mu prilazim da se upoznamo,posto sam vec to radila i iskustva mi nisu bas najlepsa.Sta biste vi,iskreno,na mom mestu?
 
Па, ако имаш његов број, пошаљи поруку, ша фали?

Само некој да буде оно:''Здраво, ја се зовем Мица и желим да се упознам с тобом....''
 
Zdravo svima! ja nemam neki klasican problem,nego samo dilemu sta uraditi,pa rekoh da pitam ostale forumase sta bi oni uradili na mom mestu.pre dva,tri dana sam bila u kaficu i u mojoj blizini je sedeo momak koji se stalno okretao i gledao u mom pravcu i pritom mi se smesio.Meni je on simpatican jos od pre nekoliko meseci,a sad sam se ponadala da sam mozda i ja njemu.Zbog toga bih preuzela inicijativu.Inace je iz mog grada,ali se ne znamo licno,a i nemamo neke zajednicke prijatelje koji bi nas upoznali,tako da mi ne ostaje mnogo opcija. Prvo sto mi pada na pamet je da mu posaljem poruku preko mobilnog i da mu se predstavim i tako cu odmah videti reakciju.A opet,to mi sa druge strane deluje malo detinjasto,tako da ne znam sta da radim...Ne bih da mu prilazim da se upoznamo,posto sam vec to radila i iskustva mi nisu bas najlepsa.Sta biste vi,iskreno,na mom mestu?

пиво!:)
 
Sto posto je *****, cim ne sme da pridje. Ako prva napravis korak on ce samo da se hvali drugovima, a i nije zanimljivo ako nesto dobije bez imalo borbe pa te nece centi... Tako da sacekaj priliku i daj mu do znanja da moze da pridje! Valjda i pridje...
 
Hvala na odgovorima.Raspitala sam se,nema devojku...Nisam bas za to da ja njega gledam i dam mu znak da mi pridje,od toga nema nista,zato sto smo u maloj sredini i kod nas momci ne prilaze devojkama,ma znate kakva je situacija vec...ali to je druga tema Za Hellen:cenim tvoj sud zato sto,iako nisam ucestvovala u diskusijama,citala sam razne teme na kojima si ti postovala i zaista mi se dopadaju tvoji stavovi Pa,valjda cu da se okurazim da pustim taj sms :)
 
Zdravo svima! ja nemam neki klasican problem,nego samo dilemu sta uraditi,pa rekoh da pitam ostale forumase sta bi oni uradili na mom mestu.pre dva,tri dana sam bila u kaficu i u mojoj blizini je sedeo momak koji se stalno okretao i gledao u mom pravcu i pritom mi se smesio.Meni je on simpatican jos od pre nekoliko meseci,a sad sam se ponadala da sam mozda i ja njemu.Zbog toga bih preuzela inicijativu.Inace je iz mog grada,ali se ne znamo licno,a i nemamo neke zajednicke prijatelje koji bi nas upoznali,tako da mi ne ostaje mnogo opcija. Prvo sto mi pada na pamet je da mu posaljem poruku preko mobilnog i da mu se predstavim i tako cu odmah videti reakciju.A opet,to mi sa druge strane deluje malo detinjasto,tako da ne znam sta da radim...Ne bih da mu prilazim da se upoznamo,posto sam vec to radila i iskustva mi nisu bas najlepsa.Sta biste vi,iskreno,na mom mestu?
U banci gde imam račun radi jedna službenica toplih plavih očiju.Vidi se da je to dobra osoba,sa osmehom u očima,onim osmehom koji nije službeni,sa strpljenjem i ljubaznošću koja nije istinski svojstvena šalterskim službenicama.
Želeo sam da je upoznam,ali mi spopadanje na radnom mestu nije svojstveno,a mislim i da je nepristojno i neprijatno.
Izađem ja jedne večeri u na jedno mesto sa živom svirkom,tutnji muzika,gužva strašna,stojeći se pije.
Ugledam je,sa svojim je drugaricama,ono, oformile krug,zatvoren krug,nema pristupa.Nije me to obeshrabrilo.Priđem sa fronta,tj njoj sa lica ,blago dodirnem članice kruga,da bi se odmakle,bočno zađem u krug.Ona shvata da ću se njoj obratiti zato što mi je uhvatila dva duga pogleda i zato što vidi da prilazim.Pijucka svoje piće, i gleda u stranu,kao :"'ajde priđi,ali da ne bude da sam očajna"Nagnem se do njenog uha i kažem"Izvini,ovde ne čujem ni sopstvene misli,imaš li malo vremena,treba mi nekoliko odgovora,možemo li da izađemo ,na trenutak?"
"Da,da,nema problema"
Izlazimo,čuje se muzika i napolju,ali se čujemo i mi:)
"Znaš,nisam smislio nikakav izgovor za razgovor,ali mi se čini da si ti devojka oko koje se vredi potruditi.Voleo bih da te upoznam,ali nemamo zajedničkih prijatelja,a ni prilika za spontano upoznavanje.Mislim,nismo školarci pa da se viđamo na velikom odmoru.Verujem da je i ova prilika jednako dobra kao i sve druge.Vreme se lako gubi u odlaganju rešenja,zato sam odlučio da te večeras priđem i kažem šta imam...."
U tvojoj situacij ja sam ovako uradio.Možda bi i ti mogla.Malo prilagodi tekst:)Nije ni bitan tekst,ako ima privlačnosti...ipak,nešto se mora i reći:)
Ako se odlučiš za telefon ,bolje je da ga nazoveš posle prve poruke ,da ne bi pomislio da ga lože ortaci.Ako te zbunjuje verbalna komunikacija nastavi sa porukama,ali važno je da ti čuje glas.
 
Ja sam tvoje pitanje razumela kao pa sta ako i ima devojku, mozda se oni smuvaju...
:think:

Да, то и рекох. Али не разумем шта значи твоја реченица да немамо дозволу да радимо ''шта нам се ћефне''....:confused:

Не можемо ми сами ништа да радимо уколико то не наиђе на адекватну реакцију друге стране, зар не?;)

Наравно да имамо право да некоме ко нам се свиђа ставимо до знања да нам се свиђа (невезано за његову девојку), а шта ће даље бити то не може да зависи само од нас, него првенствено од њега.
Уколико он остави девојку и смува се са нама - то је ЊЕГОВ избор, не наш! То је ОН урадио, не ми.
Девојке нису недодирљиве свете краве! :lol: Данас једна - сутра друга....док год се не утрефи такав однос да он поред неке не пожели ниједну другу.... Е, тад можеш да дубиш на трепавицама пред њим - и неће ти ништа вредети! ;)

Значи - ДА! :D Имамо право да се упознамо са момком који нам се свиђа, невезано за његову девојку, имамо право да му покажемо да нам се свиђа, а с обзиром на то да никога не можемо против његове воље навести да ради било шта, онда крајњи исход свега не зависи од нашег ''рађења шта нам се ћефне'', него од дотичног момка, његових личних избора, афинитета и приоритета. Он има право да буде незаинтересован, да нас одбије (културно или грубо), а има право и да се заинтересује за нас....
И да - има право да откачи једну девојку ако се заљуби у другу! ;)
 
Poslednja izmena:
Slazem se sa napisanim...i mnogi to verovatno primenjuju na taj nacin...ja ne...ako decko ima devojku ne interesuje me...pogotovu ako je xy lik u pitanju i sam ne uradi nista po tom pitanju da me upozna...
Nisam jos imala tu srecu da mi se svidi neko ko je zauzet ( da kucnem u drvo :lol: ) i jos da u toj situaciji ja ucinim korak

Ako je neko u vezi ja nemam tamo sta da trazim...to mi nekako dodje cak kao osnovno vaspitanje...nebitno da li je njihova veza dobra ili losa...

Ali ovde to nije slucaj, pa djabe "tupimo zube"....:lol:
 
moj ti je savjet da jos malo pricekas, raspitas se kuda izlazi..
vikendom u nekoj diskoteci bi ti bilo vrlo lako i opusteno prici, sa nekom simpaticnom pricom. tipa-o pa ja u poslednje vrijeme stalno negdje naletim na tebe..zatim najsladji, umiljati :)..ako je zainteresovan prica ce krenuti sama od sebe..;)
ovi sms-ovi su mi malo bezvezni.
javi ako sta bude...;)

"covjeku mog zivota" (stavljam navodnike jer sam tad imala 17 i mislila da je to to! :lol:) sam prisla na slican nacin.. gledala sam ga citaj GODINAMA, bila zaljubljena do usiju, on stariji 6 godina, okruzen curama, omiljen.. o kako sam patila:roll: gledala sam ga kao beba zvecku..
jedne subote, po malom dozom alkohola krenem prema njemu..bila je guzva. Ladno mu kazem- o koliko si debeo da se ne moze proci od tebe! :lol: nasmijao se i prica je pocela..
i kao nagrada za sve moje besane noci neki tip me slucajno u guzvi gurne njemu u narucje :lol:
 
Poslednja izmena:

Back
Top