shall we dance?

да ли знате да плешете?


  • Ukupno glasova
    18
  • Anketa je zatvorena .

Mille Dragic

Ističe se
Poruka
2.163
даклем, другари да вас питам, јел знате да играте, тј. да плешете?
не мислим на џускање у дискаћу, него баш ''школован'' плес, самба, румаба, чачача... па тек валцер и танго.
пре неки дан умро је патрик свејзи, па сам се сетио прљавог плеса и тако тих ствари.
молим озбиљне одговоре, пајсери нека се не јављају.
 
e, fala jeko, u pravu si... cile, ma, ajde, .baš su ž. saveti u vezi sa plesom dragoceni, a i mile je rekao - samo pajseri da odstupe.. hah ( : tako da, odo da radim..e, da, ne znam tango, snašao bih se, ali nisam toliko gibak..
 
даклем, другари да вас питам, јел знате да играте, тј. да плешете?
не мислим на џускање у дискаћу, него баш ''школован'' плес, самба, румаба, чачача... па тек валцер и танго.
пре неки дан умро је патрик свејзи, па сам се сетио прљавог плеса и тако тих ствари.
молим озбиљне одговоре, пајсери нека се не јављају.

Valcer znam, za sve ostalo sam kip koji stane i ceka da dune vetar, da se pomeri:((((
 
Шел ви денс?
Видим, кокси напредује.:lol:

Да научим да плешем- то је моја велика жеља.
Не умем да плешем профи, али лако учим кораке...била сам некад балерина, па сам у седмом основне пожелела да тренирам карате...тата ми је рекао да то баш и није женствено и за девојчице, али ш'а да радим, тад је стрит фајт био у моди...ту је балету био крај, а на каратеу сам савршено научила да изводим мај гери (а тек кате, не питаје...и то је једна врста плеса)...то би можда могло да ми помогне у плесу.
 
mm i ja idemo u skolu plesa vec nekoliko godina i to je fenomenalno iskustvo. Divna je muzika, drustvo, atmosfera, a i lepo izgleda kada igramo na proslavama (mada nismo neki vrhunski igraci, naravno, ali vidi se znanje ;)).

Ipak, niko od drustva nije hteo sa nama jer od svih parova sa kojima se druzimo jedno od njih ne voli ples :neutral:

Nemaju pojma sta propustaju :zaljubljena:

Moj favorit je rumba :D
 
ja sam duuuuugo isla na latino plesove a za to duuuuuugo vreme promenila sam nemam pojma koliko partnera jer sam se svima smejala kad pocnu da igraju i onda niko nije hteo da igra samnom...onda naidje tip koji ubi kako igra,2 godine stariji od mene,secam se da se zvao vlada.nikad se vise nisam smejala.i ostala sam s njim do kraja
 

Back
Top